Lütfen yardım edin

lal_00

sonsuza dek seninle
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2009
386
3
42
MRB KIZLAR

göğsümde şişme ve acıma var alt kasıklarımda hafif ağrı sanki regl sancısı gb iştahım çok fazla açıldı halsizlik var sizce bunlar hamilelik belirtilerimi reglime daha var ayın agustosun 16 sında sizce hamile olma şansım varmı bu durumda???? :çok üzgünüm:

Canim guvensiz bir iliskiye girdiysen ve hamilelik endisesi tasiyorsan bunlar psikolojik olarak da meydana gelir. riskli gunde mi iliskiye girdiniz? konuyu biraz acarsan daha iyi yardimci olabiliriz

reglim temmuz 16 sıydı ve ilşki de bulunduğum tarih 24 temmuz ayrıca tam bir birleşmede olmadı sürtünme yoluyla olmuş bir ilşki lütfen cvplarınızı bekliyorum özeliklede hamile kalanlardan tşklr kızlar

yumurtlama donemine denk gelmiyor birlesmeniz hanile kalma ihtimaliniz yok da degil ama az. erkek arkadasin vajina girisine yakin bi yere bosaldiysa ihtimal var tabi. ama ben sanmiyorum hamile kalmis olabilecegini. canim birdahaki iliskilerinizde lutfen korunun sikinti stres cekmememeniz adina. gercekten insanin omrunden omur gidiyor hamile miyim degil miyim diye beklerken.:umursamaz:

yumurtlama donemine denk gelmiyor birlesmeniz hanile kalma ihtimaliniz yok da degil ama az. erkek arkadasin vajina girisine yakin bi yere bosaldiysa ihtimal var tabi. ama ben sanmiyorum hamile kalmis olabilecegini. canim birdahaki iliskilerinizde lutfen korunun sikinti stres cekmememeniz adina. gercekten insanin omrunden omur gidiyor hamile miyim degil miyim diye beklerken.:umursamaz:

sağol arkadaşım duyarlılığın için reglm olsam çok ferahlıycam ve böle bir riskide bi daha asla girmiycem evlenene dek pöfff :KK43::sinifsinif:

erken yumurtlama olduysa ve boşalma olduysa hamile kalmış bile olabilirsin belirtilerin hamilelik belirtilerine de benziyo psikolojık olarak da öyle hissediyor olabilirsin

umarım hamile değilsin
hamileysen de sanırım aldırırsın

o yüzden inşallah rabbim sana bu ay bebek nasip etmemiştir
bir cana kıymak için fırsat vermemiştir
çok merak ediyorsan kan testi yaptırarak kesin sonuç elde edbilirsin
şuan idrar testinde belli olmaz

erken yumurtlama olduysa ve boşalma olduysa hamile kalmış bile olabilirsin belirtilerin hamilelik belirtilerine de benziyo psikolojık olarak da öyle hissediyor olabilirsin

umarım hamile değilsin
hamileysen de sanırım aldırırsın

o yüzden inşallah rabbim sana bu ay bebek nasip etmemiştir
bir cana kıymak için fırsat vermemiştir
çok merak ediyorsan kan testi yaptırarak kesin sonuç elde edbilirsin
şuan idrar testinde belli olmaz

hamile olduğum kesinleşirse kesinlikle aldırmam evleniriz sevgilimde aynı fikirde çünkü aldırma taraftarı değil bende psikolojik olabilir diyorum ama saydığım belirtileri gerçekten hissediyorum psikolojikmen insan ağrı yaratabilirmi yada gögüslerinin şiş olması off kıslar ayın 16 sı bi gelse çatlıycam valla sevincimi sizlerle paylaşcam mafoldumben

hamile olduğum kesinleşirse kesinlikle aldırmam evleniriz sevgilimde aynı fikirde çünkü aldırma taraftarı değil bende psikolojik olabilir diyorum ama saydığım belirtileri gerçekten hissediyorum psikolojikmen insan ağrı yaratabilirmi yada gögüslerinin şiş olması off kıslar ayın 16 sı bi gelse çatlıycam valla sevincimi sizlerle paylaşcam mafoldumben

Canim stresin adetini bi kac gun geciktirecektir bu durumda endiselenme hemen, ama o zaman test yaparsin kesin sonuc belli olur

ben hamile oldugunu zannetmiyorum canım bence adet belirtileridir seninki :teselli:

umarım arkadaşlar siz haklı çıkarsınız DESTEKLERİNİZ İÇİN ÇOK TŞKLR ARKADAŞLR MORAL OLUYORSUNUZ .....REDHOT01 ÖZELİKLE SEN CANIMa.s.

Canim benim ne demek bu stresi bir kez yasadim iyi bilirim o yuzden yardima, bir soze, bir morale ne kadar ihtiyacin oldugunu ben bilirim.. elimden geleni yapmaya calisiyorum sadece. haberlerini eksik etme uzerimizden.:umursamaz:

Canim benim ne demek bu stresi bir kez yasadim iyi bilirim o yuzden yardima, bir soze, bir morale ne kadar ihtiyacin oldugunu ben bilirim.. elimden geleni yapmaya calisiyorum sadece. haberlerini eksik etme uzerimizden.:umursamaz:

CANIM ÇOK TŞKR EDERİM elbette günüm gelsin paylaşcam ama içimden bi sesin senin haklı olduğunu sölüyo farklı düşünmeye başladım olmadığıma dair gerçkten çok stresli bi durum bekleyip görcez opuyorumnanaktan

bence de degilsindir merak etme.. ama regl belirtilerin normalde 2 3 gun one baslıyor da bu sefer 10 gun once basladıysa biraz sakat :)

bekleyip görmekten başka çarem yok kıslar az kaldı YA BU HAMıŞ KALAN ARKADAŞLAR NEDEN YAZMIYORLARKı :KK43:

hamiş arkadaşlara sesleniyorum lütfen bana moral olun LÜTFENNNNNNNNNN
ben inatla regl olcam diyorummmmmmm inşşşş.

inşaallah regl olursun canım..korkma bazen stres,havaların etkisi ve bi dünya olay regl dönemimizi saptırabiliyor...sen gönlünü ferah tut

kizlar bende 20 yasindayim ve henuz ogrenciyim.erkek arkadasımla bundan yaklasık 15 gun once korunmadan birlikte oldk ve simdi reglim gecikti.arkadastakine gbi bndede regl sancılarına benzer sancılar var.idrar testi yaptım bir cigi net bir cizgi silik cıktı.bu durumda tam belli olmuyomus.kan testi yaptırmayada cekinyorum ama zaten buyuk bir ihtimalle hamileyim.iliskiye gireli henuz 15 gun oldugu icin kurtajdan baska bir yol varmı diye sormak istedim sizlere.cok korkuyorum lutfen acil yardım edin..

kizlar bende 20 yasindayim ve henuz ogrenciyim.erkek arkadasımla bundan yaklasık 15 gun once korunmadan birlikte oldk ve simdi reglim gecikti.arkadastakine gbi bndede regl sancılarına benzer sancılar var.idrar testi yaptım bir cigi net bir cizgi silik cıktı.bu durumda tam belli olmuyomus.kan testi yaptırmayada cekinyorum ama zaten buyuk bir ihtimalle hamileyim.iliskiye gireli henuz 15 gun oldugu icin kurtajdan baska bir yol varmı diye sormak istedim sizlere.cok korkuyorum lutfen acil yardım edin..

Canim durumuna cok cok uzuldum, keske korunmasiz iliskiye girmeseydiniz demek icin cok gec biliyorum ama, ne yapalim hayirlisi artik. Erkek arkadasin tam olarak icine bosalmadiysa buyuk ihtimalle hamile degilsindir. Ama bosaldiysa da yuksek bir ihtimal tabi. Genc yasta boyle bir sey yasamana uzuldum, umarim hamile degilsindir.sen yine de cekinmeden bi kan testi yaptir derim, hissettiklerin psikolojik de olabilir cunku olabilen seyler bunlar. Birdaha boyle seylerle karsilasmamak adina lutfen korunun arkadaslar...:Saruboceq:

X