lütfen cevap verin kızlar

su canım test yaptım negatif çıktı zaten adet de oldum ama sitresten 4 gün olurum günümden ama bu ay geçen ayın 12 si bu ayında 12 si galiba sitres ve çok düşünmekten oluyo ama düşünmedende yapamıyorum
bu arada ben bu siteye yeni üye oldum yeni yeni öğreniyorum hemen cevap veremedim kusura bakmayın arkadaşlar[/

günaydın canım hiç stres yapma olacağı varsada zor olur. herşeyi akışına bırak bende senin gibiydim 5.aya kadar kafama çok takıyordum. ama artık çok düşünmüyorum. yoksa kendimi çok yıpratıyorum. ne kadar zamandır bebek istiyosun.:ecrin_bebek:

canım eşim henüz ameliyat olmadı sanırım ramazanda bende bir an önce doktoruma gidip şu folic asit olayını soracağım yalnız şu anda biz ameliyat değilde bi morfoloji testi yaptırmayı düşünüyoruz çünkü hiç morfoloji testi yapılmadı acaba özel bi yerde ücreti nedir bunun normal sperm testleri 60 tl ama bu ne kadar bilmiyorum eğer çok pahalıysa sigortamızı kullanalım......
sizden ne haber beklemedemisiniz halen ya inş sizde vardır bişeyler ben 25 aydır dene dene bıktım gerçekten artık saldım çayıra mevlam kayıra kaydirigubbakcemile3

günaydın pptya 87 evet folik asiti ihmal etme. bana doktorum hemen folik asit alıyomusun diye sormuştu. bizde beklemedeyiz canım. bakalım bu ay olacak mı? allah hepimizin gönlüne göre versin.gamyoncuiremsu

X