lütfen cevap verin kızlar

su1983

bebeğim artık annesiyle
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
609
0
41
son adet tarihim 24.07.2009 ve adet olmama daha 1.5 hafta var yalnız benim 2 gündür kahverengi lekelenmelerim oluyor. sizce neden kaynaklanıyor bu lekelenme? hemen adet bitimindeki ilişkiyle hamile kalmak mümkün mü?mafoldumben çok istiyorum bebeğimin olmasını, bu lekelenmede mi psikolojik.

Canım muhtemelen yumurtlama lekesıdır o.ÇÜnkÜ adetın 12-14-16-18.gÜnlerı muhtemel yumurtlama gÜnlerıdır. Bazı bayanlarda o dÖnemde lekelenme olabılır. O yÜzden lÜtfen hıÇ ÜzÜlme ÇalıŞ bol bol :))

ilk defa yumurtala günlerimde lekelenme oluyor. göğüslerimde ağrıyor ve bazı kokulardan çok tiksiniyorum ve öğürüyorum

Bu lekelenme herkesde mutlaka oluyormu kıslar eĞer Öleyse bende olmadı sevınıcem bu duruma

hayır bu lekelenme herkeste olmaz kimisinde olur ama ergli bitiminde hamiş kalma şansın tabiki var yumurtlama olayı enteresan bi durum regli periyodun içinde her zaman yumurtlama durumun olabilir ben reglimin 7. günü doktora gitmiştim yumurtam çatlamak üzereydi şok oldum yani çok erken yumurtlamışım eğer döllendiyse reglim gelmeden belirtiler belki olabilir yani nasip kısmet kızlar allah hepimizin gönlüne göre versin

çiçekçik bilmiyorum ya 2 gündür devam ediyor lekelenme kahverengi renkte bazen siyaha yakın o kadar istiyorumki bebeğimin olmasını ama ihtimalde veremiyorum yumurtlama günlerim diye belkide dediğin gibi erken yumurtalama oldu beklemekte çok zor. allahım isteyen herkese en kısa zamanda meleklerine kavuştursun.mafoldumben

çiçekçik bilmiyorum ya 2 gündür devam ediyor lekelenme kahverengi renkte bazen siyaha yakın o kadar istiyorumki bebeğimin olmasını ama ihtimalde veremiyorum yumurtlama günlerim diye belkide dediğin gibi erken yumurtalama oldu beklemekte çok zor. allahım isteyen herkese en kısa zamanda meleklerine kavuştursun.mafoldumben

aah ahh bilmemmi arkadaşımm beklemek çok zor ama beklemekten başka çare yok canım yaa
yani geç yumurtladığın için yumurtlamadan kaynaklı lekelenme de olabilir yada yerleşmedendir inşallah yerleşme kanamasıdır canım allahım gönlüne göre verir inşallahh

çiçekçik ilk defa yumurtlama günlerimde lekelenme oluyor. ne kadar zormuş ya. bu kadar zor olduğunu tahmin edemezdim. neyse beklemekten başka çare yok

son adet tarihim 24.07.2009 ve adet olmama daha 1.5 hafta var yalnız benim 2 gündür kahverengi lekelenmelerim oluyor. sizce neden kaynaklanıyor bu lekelenme? hemen adet bitimindeki ilişkiyle hamile kalmak mümkün mü?mafoldumben çok istiyorum bebeğimin olmasını, bu lekelenmede mi psikolojik.

mrb cnm adet tarihimiz çok yakın benimkide 22 temmuzdu 3 ağustostan beri ğöğüslerim acıyo belim ağrıyo bu belirtilerden dolayı heyecanlanıp hemen kan testi yaptırdım negatif çıktı.şimdi kuzu kuzu bekliyorum.sakın sende acele etme.hamileolduğunu öğrenirsen müjdeyi vermeyi unutma.benimde hala umudum varopuyorumnanaktan

cnm senle son adet tarihlerimiz çok yakın .benimkide 22 temmuzdu.3 ağustostan beri göğüslerim ve belim çok ağrıyo.acele ettim ve kan testi yaptırdım.negatif çıktı.şimdi kuzu kuzu bekliyorum.sakın acele etme bnm gibi.müjdeli haberini alırız inş.benimde hala umudum var.opuyorumnanaktan

kızlar günaydın
bugün mide bulantısıyla uyandım ve dişlerimi öğürmekten zor fırçaladım. umutlanmak istemiyorum yoksa çok üzülüyorum. beklicez ve görcezalkisalkisalkis

kızlar günaydın
bugün mide bulantısıyla uyandım ve dişlerimi öğürmekten zor fırçaladım. umutlanmak istemiyorum yoksa çok üzülüyorum. beklicez ve görcezalkisalkisalkis

günaydın
aay inşallah canım bende 24 temmuzda regli olmuştum 27 günde bir oluyorum senin regli periyodun kaç gün sürüyor

28-30 gün adet periyodum öyle çok düzensiz değildir adet döngüm

28-30 gün adet periyodum öyle çok düzensiz değildir adet döngüm

anladım canım 9-10 günün var o zaman senin benimde 7-8 günüm ama ben bu ay daha erkende regli olabilirim çünkü erken yumurtladım birde ateş ölçümü yaparak takip etmeye çalışıyorum ne bilim dünde mesela çok akıntım oldu sanki yine yumurtlama akıntısı gibi anlamadım valla aay çabuk geçsede şu zamannnn alsak güzel haberleriiii opuyorumnanaktan

inşallah şu anda meleklerimiz bizimledir. dün ateşim 36.9 du. göğüslerim ara ara sızlıyor ve kasıklarımda batmalar oluyor. inşallah hayırlı haberler alırızalkisalkisalkis

X