Lütfen bir hoşgeldin diyin.

Candyup

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2018
7
1
38
Selamlar.

Burada çeşitli bilgi ve tecrübelerimi paylaşacağım gibi, çeşitli tecrübelerden de faydalanacağımı düşünüyorum. Aynı zamanda indirimler ve sözümona kutsal mesajların da yeri ayrı.

Herşeyin dışında bir çevre edinmek güzel olur diye düşündüm.

Benim ilgi alanlarım.
E-Ticaret
SEO
Kuramsal Fizik (Genel Görelilik, Parçacık Fiziği veya Kuantum Mekaniği)
Din ve Bilim konuları.

Bunlar hevesle ilgiyle takip ettiğim konular olsa da bunların dışında yaptığım etkinlikler ve zevk alarak yaptığım şeyler var dizi izlemek veya alışveriş gibi.

Ortak ilgi alanlarımız varsa arkadaş edinmek ve bilgi paylaşımında bulunabileceğimizi düşünüyorum. Ve herşeyden önemlisi içten bir hoşgeldini çok görmeyin. :)

Hocam ben içten bir hoşgeldin demeye geldim :KK70: ilgilenenler için konu up !

Çok teşekkür ederim. Çok şaşırdım. İlk başta kimse karşılık vermeyince burada sevilmeyen biri olacağım sandım. Yani tabiki aslında ortak ilgi alanları çokta mühim değil herşeye uyarım ben sadece özel ilgi alanlarımı belirterek kendimi tanıtmak istedim.

Teşekkürler Birumut89 en azından din ve bilim konularında ortaklığımız var. Zaten bu da çok detaylı bir konu.

_-Dantes-_ Sana da çok teşekkürler.

ladymadyninablasi Hoşbuldummm :)

Anti Depresan teşekkürler. Bende öyle ümit ediyorum. :)

Cikolatalikurabiyem teşekküer canım. hoşbuldum. instagramda seni takip etmek isterim. ayrıca din konusunda başka hiçbiryerde yapılmamış konulara girebileceğimizi düşünüyorum. :)

Belissima77 teşekkürler hoşbuldum.

X