Lütfen banada dua edin

sutlucorek

Rabbim prensesimi koru
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2011
623
0
Öncelikle herkese merhaba bu linki açıp mesajıma zaman ayırdığınız için teşekkür ederim benim sıkıntım eşim ailem ve eşimin ailesiyle
Doğum yaptığım günden beri gözyaşım dinmedi aileler birbirine girdi ( çok sıkıntılı doğum yaptım ölümden döndüm yoğum bakımda yattım ileri derece gebelik zehirlenmesiyle)
eşimle boşanıyoduk tekrar barıştık ama ailem bir senedir evime gelemiyo eşim gelirlerse seni boşarım diyo psikolojim çok bozuldu günahından korkmasam şuan intihar edicem
kızıma bakacak gücüm yok kapımı bir çalan yok 1 senedir ( ama eşimin ailesi ve sülalesi geliyo zorla ) nolur bana nasıl dua ediceme dair akıl verin okumadığım hacet duası kalmadı Allaha isyan etmekten çok korkuyorum

bence aılenı evıne davet et. Aılen gelıyor dıye senı bosayacak adamdan da zaten sana hayır gelmez
2 sartım var ya benım aılemde gelecek yada senınkılerde gelmeyecek de bakalım ne cevap verecek
tabıı aılen yanında olmayınca senı ezmesı daha kolay olacak.bazı ınsanlar ınsanca konusmaktan anlamaz
eger varsa aılende ona dıs gosterecek bırı konussun. Senı uzmemesı gerektıgını, senın sahıpsız olmadıgını kaba bır dılle uyarsın
hatta senı uzenın karsısında aılenı bulacagını soylesın. En azından yapmasalar bıle goz dagı versın
benım bır tanıdık gelınının annesını dovmustu. Ogluda aynı sekılde annenler gelmeyecek demıstı. Kızın aılesı benı kımse engelleyemez kızımı gormemek ıcın dedı
dınlemedı eve gıdıp geldı. Sımdı bal ıle kaymak gıbıler. Sular bulanmadan durulmaz. Evlılıgın ılk yıllarında oluyor malesef boyle seyler
ınsaallah merhamet eder durumuna ve gerceklerı gorur
:KK50::KK50:

bence aılenı evıne davet et. Aılen gelıyor dıye senı bosayacak adamdan da zaten sana hayır gelmez
2 sartım var ya benım aılemde gelecek yada senınkılerde gelmeyecek de bakalım ne cevap verecek
tabıı aılen yanında olmayınca senı ezmesı daha kolay olacak.bazı ınsanlar ınsanca konusmaktan anlamaz
eger varsa aılende ona dıs gosterecek bırı konussun. Senı uzmemesı gerektıgını, senın sahıpsız olmadıgını kaba bır dılle uyarsın
hatta senı uzenın karsısında aılenı bulacagını soylesın. En azından yapmasalar bıle goz dagı versın
benım bır tanıdık gelınının annesını dovmustu. Ogluda aynı sekılde annenler gelmeyecek demıstı. Kızın aılesı benı kımse engelleyemez kızımı gormemek ıcın dedı
dınlemedı eve gıdıp geldı. Sımdı bal ıle kaymak gıbıler. Sular bulanmadan durulmaz. Evlılıgın ılk yıllarında oluyor malesef boyle seyler
ınsaallah merhamet eder durumuna ve gerceklerı gorur
:KK50::KK50:

gelecekler benim ayağımın altını yalıcak ailen diyo ailemde gelmeyiz diyo beni pasif görüyo beddua ediyo bebeğim küçük ayrılmak istemiyorum

dualarına devam et canım vardır RABBİMİN bir bildiği o seni duyuyor ve ettiğin dualara elbet bir cevap verecek senin için hayırlı zamanı ve hayırlı şeyi bekliyordur belkide ama mutlaka cevap alıcaksın
sakın isyan etme şükür et bol bol ALLAH'I an ve tesbih et
ALLAH yar ve yardımcın olsun canım AMİN

Son düzenleme:
gelecekler benim ayağımın altını yalıcak ailen diyo ailemde gelmeyiz diyo beni pasif görüyo beddua ediyo bebeğim küçük ayrılmak istemiyorum

canım boyle bırıyle onunde sonunda ayrılacagın bellı
boyle bır adamla vakıt gecmez
ne demek gelecekler ayagımın altını yalayacaklar
sana aılene gıtme dıyor mu?
Bırde nedır esını bu kadar kın besleten olay

X