Lolita lift - m.volkan kıyak

isoldes

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2023
15
2
34
Lolita lift yaptiran var mi. Lokal anestizi ile yapilmasi buyuk avantaj. Volkan kiyak in patentli islemi. Seda sayan dan gordum ben de. Yaşim 34. Yaptiranlar hep 45 ustu. İzmirdeyim. Doktor İstanbul'da muayeneye gidemiyorum su an. Yasim uygun mu acaba bunu merak ediyorum

Yani bu doktorun fiyatı ne acaba lolita lift için?çünkü çok afaki rakamlar duydum.yazdım kendilerine bakalım ne cevap gelecek.sizde yazın istiyorsanız yaşınız ya da yüzünüz uygun mu işleme diye.

Lolita lift yaptiran var mi. Lokal anestizi ile yapilmasi buyuk avantaj. Volkan kiyak in patentli islemi. Seda sayan dan gordum ben de. Yaşim 34. Yaptiranlar hep 45 ustu. İzmirdeyim. Doktor İstanbul'da muayeneye gidemiyorum su an. Yasim uygun mu acaba bunu merak ediyorum
Merhaba isoldes, Lolita lifti yaptırdınızmı? Merak ediyorum memnun kaldınızmı? Cevapınız için teşekkür ediyorum.

Yani bu doktorun fiyatı ne acaba lolita lift için?çünkü çok afaki rakamlar duydum.yazdım kendilerine bakalım ne cevap gelecek.sizde yazın istiyorsanız yaşınız ya da yüzünüz uygun mu işleme diye.
Merhabalar acaba cevap geldi mi size ,fiyat bilgisi alabildiniz mi ? Bende yaptırmayı düşünüyorum

Merhaba, ben de düşünüyordum gerçi sonra vazgeçtim 38 yaşındayım erken olduğunu düşündüm :)
Ama fiyat aldım Volkan beyden 6000euro şuan lolita lift fiyatı :)

Çok pahalıymış şaşırdım doğrusu ,genel anestezi yok,ameliyathane giderleri yok ve 6000 Euro?? Fazlasıyla abartılı bir fiyat. Bundan daha komplike ameliyatlar bile bunun yarı fiyatı.Bende düşünüyordum yaptırmayı ama bu fiyat fazlasıyla uçuk bir fiyat.

X