ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Kaptanım selam. Bugün çok zor bir gün oldu. Şekersiz güne başladım ama aynı zamanda ilk gunumde davete katıldim.Sarma , börek,pogaca,elmalı kurabiye,çikolata,tazecik pasta vardı ama hiçbirinden yemedim. İçim gitti :KK43: baktım öyle uzaktan. Zayıf olmak istiyorum diye sadece
@otur SIFIR
Geçtiğimiz günlerde de dün hariç hiç iyi beslenmedim. Bakalım ne olacak başladım bir yola

Selam kizlaaar, selam kaptanim.

Kusura bakmayin ben gelemedim gecen haftalarda. Esim izne geldi. Bizim ev, annemlerin ev, kayinvalidelerin ev mekik dokuduk. Gunlerden bile haberim olmadi, telefonu elime alacak firsatim hic olmadi malesef. Zaten kilo da aldim, basariyi dusururdum gelebilmis olsam da. :KK43:
Su an 66.6yim yine.

Sizler nasilsiniz? Gecmisi tam okumadim yeni okuyorum. Sadece lily ve kaptan varmis sanirim topikteo_O

Selam kizlaaar, selam kaptanim.

Kusura bakmayin ben gelemedim gecen haftalarda. Esim izne geldi. Bizim ev, annemlerin ev, kayinvalidelerin ev mekik dokuduk. Gunlerden bile haberim olmadi, telefonu elime alacak firsatim hic olmadi malesef. Zaten kilo da aldim, basariyi dusururdum gelebilmis olsam da. :KK43:
Su an 66.6yim yine.

Sizler nasilsiniz? Gecmisi tam okumadim yeni okuyorum. Sadece lily ve kaptan varmis sanirim topikteo_O
Cnm bende aynı senin durumundayım yoğunluktan giremedim diyetide erteledim :KK43: geçmişide okuyamadım kaptanım ama gelen olursa bende gelirim belki 🙄

O kadar cok kendimi kaptırıp yemege saldırmıştım ki regl de olsam 64 cıktım gecen gün 🙄

Hemen tekrar başladım tabii detokslar falan filan suan bu sabah 60.80 çıktım bu ilham gelmisken boyle devam edicem insallah 🙈

O kadar cok kendimi kaptırıp yemege saldırmıştım ki regl de olsam 64 cıktım gecen gün 🙄

Hemen tekrar başladım tabii detokslar falan filan suan bu sabah 60.80 çıktım bu ilham gelmisken boyle devam edicem insallah 🙈
Oo hemen gitmis bile 4 kilo. Guzel vermissin canim. İlhamindan bize de serp biraz :KK48:

Geçmiş olsun
Ben fenalardayim kuzum. Su an zaten soguk alginligi var. İlaclar istah aciyor fena.
Oncesinden de iste esim geldi evler arasi dolandik durduk, bi salma hali olunca toparlayamadim. Niyet var da icraat yok bende su an malesef.
Geçmiş olsun cnm
Bende azda olsa hedefime yaklaşıyorum
Darısı başınıza :KK66:

012418BC-9F56-4B54-AE53-6E95D61442B7.jpeg

X