Liposuction yaptran var m arkadalar?

Selamlar ben 15 gün sonra lipoşaksın olcam bel sırt ve karın bölgesinden kararsızım çok istiyorum ve bi o kadar da endişeliyim. Nasıl olcak o süreç ailem bilmiyor beni bu konu da desteklemezler paylaşmayı istemedim ağır bir durumla karşılaşırmıyım ? Daha sonrasında pişman olurmuyum yazılanlarıda okudum kafam daha çok karıştı 2019 Şubat. Da karın germe ve meme küçültme oldum biraz sıkıntılı geçti ama iyiki oldum diyorum. Ama şimdi lipoşaksın la ayni cesaretim yok ne yapsam inanın bilmiyorum :KK43:

Selamlar ben 15 gün sonra lipoşaksın olcam bel sırt ve karın bölgesinden kararsızım çok istiyorum ve bi o kadar da endişeliyim. Nasıl olcak o süreç ailem bilmiyor beni bu konu da desteklemezler paylaşmayı istemedim ağır bir durumla karşılaşırmıyım ? Daha sonrasında pişman olurmuyum yazılanlarıda okudum kafam daha çok karıştı 2019 Şubat. Da karın germe ve meme küçültme oldum biraz sıkıntılı geçti ama iyiki oldum diyorum. Ama şimdi lipoşaksın la ayni cesaretim yok ne yapsam inanın bilmiyorum :KK43:
Tek başınıza olmayın lipo ağrı yapıyor biri lazım ama değiyor bacaklarıma yaptırdım inanılmaz güzel oldular

Karın germe de lipo yapılmadı mı?

Ben iki kere yaptırdım. Çok spor yapmış da hamlamış gibi hissediyor insan hiç çekinme yaptır.

Tekrar kilo alımı mi oldu?

Sayfama bak süreci anlattım yapmadan bidaha düşün ,benim 20.günüm pişmanım cıkan görüntüden ilerde düzelir mi bilmiyorum ama hiç umudum yok

Zekeriya kula oldum ama 2021 fiyatiyla 21 odedim simdi kac bilmiyorum
cok pahalıymış. pekı memnun musunuz cıddı bır fark oldu mu ? oncesı sonrası fotoğraflrınız var ıse atar mısınız ?

cok pahalıymış. pekı memnun musunuz cıddı bır fark oldu mu ? oncesı sonrası fotoğraflrınız var ıse atar mısınız ?
Çok memnunum. İyiki olmuşum incecik bacaklarım. Fiyat baya uygun aslında çoğu doktor bana 3/4 bin euro dedi fiyat olarak. 21 bankada olsa bu kdr mutlu olmazdım

Ameliyat olalı 2,5 ayım oldu baya değişikli var ama hala aşırı ödem var belim 4 cm inceldi ama istediğim 10 cm di sabırla 3-6 ayı bekleyeceğim erken yorumlamak doğru olmayacak

Merhaba,diz altı problemim yok.ama.diz üstü yani üst bacak parantez şeklinde.55 kiloyum.izmirde Dr a gittim.bana üst bacağa protez konamayacagini,daha doğrusu literatürde böyle birşey olmadığını,o bölgeye yapılacak tek şeyin kendi yağından alınıp konulması olduğunu söyledi.karin bölgemde çok yağ yok.15 gün var ameliyata.bol bol yemek ye dedi.tek korkum alınan yağlar ya tutmazsa,bir bacağım düzgün,bir bacagim oyuntulu,çıkıntılı olursa?o zaman yine tayt giyemeyecegim.birde liposuction süreci sonrası ne olacak? 1 Nisan'da ameliyat olup 1 ay korse takıldığını varsayarsak 1 mayıstan sonra havalar ısınıyor.hele İzmir çok sıcak oluyor.1 Mayıs'ta korse çıkınca rahat rahat etek giyebilir miyim?o zamana kadar morluklar geçmiş oluyor mu?lütfen bana en ince atrintisina kadar süreci anlatır mısınız?çok teşekkürler

Liposuction yaptıran arkadaşlar özel bir diyet uyguluyor musunuz?

mrb canim benimde tam iki ay bitti gibi karin ve bacak oldum vaser lipo dedigin gibi benimde bacaklarimda hiss sorunu var ve geceleri yatakta kasinma tutuyo hissetmemek olayi sade bacaklarda var karnimda pek yok
Merhaba canım bacak kısmından memnun musun? Bazı uygulamalarda öbek öbek dalgalanan görüntü olduğu söyleniyor ve gevşeme. Sende böyle bir durum oldu mu?

22 ekimdede ben karın germe göğüs toparlama ve lipo oldum suan dedıgınız gıbı acayıp kaşıntı var gece kasıntıdan uyuyamıyorum bebek yağıyla masaj yapıyorum rahatlatıyor bıraz öyle dalıyorum haftaya artık dikiş üzerindeki bantları cıkartıcam bakalım nasıl bır görüntü olucak su korsede bır çıkarsa çok ıyı olucak
Merhabalar şu anda süreciniz nasıl ilerliyor bu ameliyatı bizlere de tavsiye eder misiniz kafam çok karışık memnuniyetler var şikayetler var
22 ekimdede ben karın germe göğüs toparlama ve lipo oldum suan dedıgınız gıbı acayıp kaşıntı var gece kasıntıdan uyuyamıyorum bebek yağıyla masaj yapıyorum rahatlatıyor bıraz öyle dalıyorum haftaya artık dikiş üzerindeki bantları cıkartıcam bakalım nasıl bır görüntü olucak su korsede bır çıkarsa çok ıyı olucak

X