Liplift yaptıranlar,bilgi paylaşımı lütfen

ben orta yüz germeyle birlikte yaptırmak istiyorum ama daha önce başka bölgeden kötü amelişyat tecrübelerim olduğu için çok çekiniyorum
Ben daha önce hiç olmadım, burun ameliyatı olacağım. Endişem o aslında, burun kaldırılınca philtrum uzar mı diye çekiniyorum. Sonucu görüp öyle karar vermek gerekecek.

Ben daha önce hiç olmadım, burun ameliyatı olacağım. Endişem o aslında, burun kaldırılınca philtrum uzar mı diye çekiniyorum. Sonucu görüp öyle karar vermek gerekecek.
Ben burnuma ip yaptırmıştım ilk kalktığında filtrum uzadı rahatsız oldum sonra burnum eski haline gelince biraz daha kısaldı. russian lipsi duydunuz mu acaba o kurtarır mı bizi birde güncel öztürkün liplifti burnun içinden yapılan kesiyle yaptığını duymuştum dışardan iz olmuyormuş

Ben burnuma ip yaptırmıştım ilk kalktığında filtrum uzadı rahatsız oldum sonra burnum eski haline gelince biraz daha kısaldı. russian lipsi duydunuz mu acaba o kurtarır mı bizi birde güncel öztürkün liplifti burnun içinden yapılan kesiyle yaptığını duymuştum dışardan iz olmuyormuş
Ben yabancı forumlarda araştırırken bana lip flip diye bir şey önerdiler. Botox yapılıyormuş o bölgeye ve dudak kalkıyormuş. Dolguya alternatif olarak kullanılıyormuş. Türkiye'de yapan var mı bilmiyorum. Kendi doktoruma soracağım.

doktora sordum alt yüze botoks rısklı dedı doktorum tukuruk akması agız yamulması bıle olablıyormus aman allah korusun

Benim arkadasima doktoru oyle yapmisti burunla birlikte

Liplift eğer işinin uzmanı bir doktora denk gelmedi iseniz tek aşamalı bir ameliyat değil öncelikle onu yazmak istiyorum. Basit bir operasyon ama çoğu zaman ne yazık ki ikinci bir ameliyat ile anca mümkün oluyor istenilen sonucu elde etmek. Bende böyle oldu. Biraz da şartlar gereği ucuza mâl etmek isteyince,hem burun kanatlarında ve hem de burun tabanında mevcut izlerle yaşamak zorundayım artık. Normal bir ameliyat izinden bahsetmiyorum. Herkes soruyor ve psikolojim altüst oldu bundan dolayı. Ya işin maddi kısmına aldırmayıp iyi bir doktora gidin ya da asla bulaşmayın derim liplifte. Bunu da sırf benim gibi madur olmasın kimse diye yazıyorum…

Liplift eğer işinin uzmanı bir doktora denk gelmedi iseniz tek aşamalı bir ameliyat değil öncelikle onu yazmak istiyorum. Basit bir operasyon ama çoğu zaman ne yazık ki ikinci bir ameliyat ile anca mümkün oluyor istenilen sonucu elde etmek. Bende böyle oldu. Biraz da şartlar gereği ucuza mâl etmek isteyince,hem burun kanatlarında ve hem de burun tabanında mevcut izlerle yaşamak zorundayım artık. Normal bir ameliyat izinden bahsetmiyorum. Herkes soruyor ve psikolojim altüst oldu bundan dolayı. Ya işin maddi kısmına aldırmayıp iyi bir doktora gidin ya da asla bulaşmayın derim liplifte. Bunu da sırf benim gibi madur olmasın kimse diye yazıyorum…
kime olmustumuz acaba ameliyatı özelden de yazabilirsiniz. ve ne kadar ödediniz?

Kime yaptırdınız ki?

2 gün önce liplift işlemi yaptırdım vatana millete hayırlı olsun😎 şimdilik seda sayan gibi konusmam dışında bir sirun yok gibi

Kızlar, kış geldi. Estetik mevsimi geldi yani 😊 Uzun süredir liplift ameliyatı araştırıyorum. Dudaklarıma daha önce hyalüronik asit dolgusu ve yağ dolgusu yaptırdım. Eskisi kadar ince degil ama üst dudağımı yukarı doğru kaldırınca daha geniş ve güzel duruyor 😍 Liplift ameliyatı olmak istiyorum. Ama süreç nasıl ilerliyor? Ameliyat olanlardan süreç bilgisi rica ediyorum 🥰 İyileşme süresi, dikişler, iz... Ne gibi sıkıntılar oluyor? Bilgi verirseniz sevinirim ❤️
Lifting anladım bende onun ameliyatı mı oluyormuş diyorum asdfghjkl

Sym estetik Nişantaşı’nda liplift yaptıran var mı acaba? Seçkin Yalçın diye bir doktor yapıyormuş ama hiç bilgim yok kendisi hakkında

Ben Uşakta Ayfer Özdemir’e yaptırdım 5 ay sonunda %5 lik bir fark oldu😢 sonuçtan memnun olmadığımı söylediğimde ise yapacak birşeyin olmadığını başka dr gitmemi söyledi ameliyat öncesi yaptığımız görüşmeleri ise hep inkar etti sonuç hem param gitti hem iz kaldı hemde sonuç alamadım üstelik konuşulan şeyleri de hep yalanlayarak işin içinden çıktı kısacası sonuç mutsuz edebilir işlemi yapıp kötü sonuçlanınca kendini bir şekilde haklı gösterebiliyorlar keşke güvenipte kendimi teslim etmeseydim umarım ahım kalmaz yanına

Ben Uşakta Ayfer Özdemir’e yaptırdım 5 ay sonunda %5 lik bir fark oldu😢 sonuçtan memnun olmadığımı söylediğimde ise yapacak birşeyin olmadığını başka dr gitmemi söyledi ameliyat öncesi yaptığımız görüşmeleri ise hep inkar etti sonuç hem param gitti hem iz kaldı hemde sonuç alamadım üstelik konuşulan şeyleri de hep yalanlayarak işin içinden çıktı kısacası sonuç mutsuz edebilir işlemi yapıp kötü sonuçlanınca kendini bir şekilde haklı gösterebiliyorlar keşke güvenipte kendimi teslim etmeseydim umarım ahım kalmaz yanına
Üzüldüm..

Benimde korkutugum hep buydu
Ama işlem öncesi iyi bir planlama şart bı bunu biliyordum.ona göre fazla pimpirikliydim.benim ciddi bir fark oldu ona seviniyorum.su görüntüyü vermek için 2 defa dolgu yaptırmıştım 5 yıl aralarla.halbuki sorunum uzunlukmus.

Üzüldüm..

Ama işlem öncesi iyi bir planlama şart bı bunu biliyordum.ona göre fazla pimpirikliydim.benim ciddi bir fark oldu ona seviniyorum.su görüntüyü vermek için 2 defa dolgu yaptırmıştım 5 yıl aralarla.halbuki sorunum uzunlukmus.
İşlem öncesi planlamalar çizimler olmasa bende asla bu kadar güvenip yaptırmazdım bana o kadar güven verdi ki ameliyattan 2 dk önce bile eliyle sonucu göstermesini istedim 😟 ama ameliyat sonrası bambaşka bir kişiyle karşılaştım bana başka dr git dedi elimde şikayet edebileceğim bir belge yok ağlayarak çıktım eve gidince asistanı arayıp %50 indirimli dolgu yapabiliriz diyor resmen dalga geçiyor bana en başında dolgundan kurtulmak için yapalım demişti ekte daha önce ki konuşmamızı ve dudağımın son halini paylaştım 😟

Eklentiler

• 5E6E133A-0F58-420B-800F-55C20DCE2169.png
    5E6E133A-0F58-420B-800F-55C20DCE2169.png
    237 KB · Görüntüleme: 713
Üzüldüm..

merhaba. sizle yaklaşık aynı zamanlarda lip lift yaptırmışız. ancak hala agzımı kapatamıyorum ve hiç kapanmayacakmış gibi görünüyor. alt dudağımla rahat 5-6mm boşluk kalıyor. sizin nasıl?

X