Leslie + Diyet = 28 günde 7 kg güle güle :)

masallah diyeyim. inş hedefine çabucak varirsin.

leslie nin metnini çok duyuyorum. ben daha çok cardio programlarla calistigimdan mi, bilmiyorum ama leslie çok hafif geliyor. o yağ yakıcı 5 mil videosu bile. :/
spordan sonra ben kan ter içinde kalirim. leslie den sonra duş almasam bile olur, çünkü terlemiyorum. hani hareketlerde zorluk yok o yüzden ertesi gün kas ağrısı da olmuyor. e böyle olunca acaba etkili deil mi diyorum. kafamda deli sorular...

mrb kızlar bu sabah 67.2 :) bende kas ağrısı oluyor ve çok terliyorum duş almadan olcak gibi değil baya bir ter atıyorum faydası oluyor bende sanırım:) bu aralar bir gün arayla yapıyorum fazla kasmıyorum bayrama kadar 65 ilk hedef bakalım inşallah hepiimiz hedefimize ulaşırız

YouTube dan cardio videolariyla çalışıyorum.. özellikle jillian Michaels in tüm egzersizleri çok etkili .
ozlm89 ozlm89

Selam kızlar.. Ağustos aynının başından beri leslie yapıyorum. 10 gün kadar 3 mile yaptım daha sonra 5 mile yağ yakıcı program ile devam ediyorum. yanında kalori takibi de yapıyorum her gün aldığım kalorileri ve yaptığım egzersizlerin girişini yapıyorum programa. ve başlamadan önce 76 küsürdüm ve bu sabah 68.5 ile güne başladım. Gözle farkedilir derecede bir incelme var:) azimle devam ediyorum bayramda çok zayıflamışsın sözlerini duymak istiyorum açıkçası:) ilk hedefim bayrama kadar 65. daha sonra da 60 olacak inşallah.benim gibi leslie yapan arkadaşlarım varsa bana ulaşırsa sevinirim birbirimize destek olmamız açısından birbirimizi gaza getiririz daha iyi olur bence :):)) şuan uzun süredir leslie 5 mile yağ yakıcı olanı yapıyorum her gün bazen aksaklıklar olabiliyor o zaman da normalden daha az yemeye çalışıyorum bir şekilde dengeliyorum.
beslenmeme gelecek olursak öyle çok sıkı bir diyet uyguladığım söylenemez
her ne kadar ailem aç gezdiğimi söyleseler de:)))
sabahları genelde yoğurt yiyyorum içine pul biber nane filan döküyorum bazen güzel bir aroma veriyor hoşuma gidiyor
ara öğünlerde form kepekli bisküvi yiyiorum bazen de meyve yiyiorum evde ne varsa artık 1 porsyon kadar
bazen eti formun mısır pirinç patlağından 2-3 adet yiyiorum.
bazen sabahları iki yumurtalı peynirli omlet yanında iki domates doğrayıp yiyiorum
akşamları da ne yemek piştiyse yiyorum bir tabak
tatlı ve ekmek kesinlikle yemiyorum yesem bile çok çok az
günde 1 yeşil çay
ve tek şekerli vazgeçemediğim türk kahvem var okadar da olsun napalım:)
bol bol su tüketiyorum zaten leslie yaparken çok terlediğim için vücut suya ihtiyaç duyuyor
bu şekilde..
bayrama kadar 65i göreceğim inşallah:)

canım su an senin başladığın kilodayım.tebrik ederim öncelikle.ben de 98 den 76 lara indim.leslie çok yapıyordum ilk zamanlarda.billy blanks diye bir adam var onu da takip etmeni öneririm.leslie'dn çok daha zor ama çok yardımcı olacaktır..

mrb kızlar bu sabah 67.2 :) bende kas ağrısı oluyor ve çok terliyorum duş almadan olcak gibi değil baya bir ter atıyorum faydası oluyor bende sanırım:) bu aralar bir gün arayla yapıyorum fazla kasmıyorum bayrama kadar 65 ilk hedef bakalım inşallah hepiimiz hedefimize ulaşırız

canım bu arada öğle ve akşamları neler yiyorsun bahseder misin?ben de hiç ekmek yemiyorum..sebze ve bakliyatları sınırsız yiyorum..işe yaradığını farkettim.

Selam kızlar.. Ağustos aynının başından beri leslie yapıyorum. 10 gün kadar 3 mile yaptım daha sonra 5 mile yağ yakıcı program ile devam ediyorum. yanında kalori takibi de yapıyorum her gün aldığım kalorileri ve yaptığım egzersizlerin girişini yapıyorum programa. ve başlamadan önce 76 küsürdüm ve bu sabah 68.5 ile güne başladım. Gözle farkedilir derecede bir incelme var:) azimle devam ediyorum bayramda çok zayıflamışsın sözlerini duymak istiyorum açıkçası:) ilk hedefim bayrama kadar 65. daha sonra da 60 olacak inşallah.benim gibi leslie yapan arkadaşlarım varsa bana ulaşırsa sevinirim birbirimize destek olmamız açısından birbirimizi gaza getiririz daha iyi olur bence :):)) şuan uzun süredir leslie 5 mile yağ yakıcı olanı yapıyorum her gün bazen aksaklıklar olabiliyor o zaman da normalden daha az yemeye çalışıyorum bir şekilde dengeliyorum.
beslenmeme gelecek olursak öyle çok sıkı bir diyet uyguladığım söylenemez
her ne kadar ailem aç gezdiğimi söyleseler de:)))
sabahları genelde yoğurt yiyyorum içine pul biber nane filan döküyorum bazen güzel bir aroma veriyor hoşuma gidiyor
ara öğünlerde form kepekli bisküvi yiyiorum bazen de meyve yiyiorum evde ne varsa artık 1 porsyon kadar
bazen eti formun mısır pirinç patlağından 2-3 adet yiyiorum.
bazen sabahları iki yumurtalı peynirli omlet yanında iki domates doğrayıp yiyiorum
akşamları da ne yemek piştiyse yiyorum bir tabak
tatlı ve ekmek kesinlikle yemiyorum yesem bile çok çok az
günde 1 yeşil çay
ve tek şekerli vazgeçemediğim türk kahvem var okadar da olsun napalım:)
bol bol su tüketiyorum zaten leslie yaparken çok terlediğim için vücut suya ihtiyaç duyuyor
bu şekilde..
bayrama kadar 65i göreceğim inşallah:)

canım su an senin başladığın kilodayım.tebrik ederim öncelikle.ben de 98 den 76 lara indim.leslie çok yapıyordum ilk zamanlarda.billy blanks diye bir adam var onu da takip etmeni öneririm.leslie'dn çok daha zor ama çok yardımcı olacaktır..

Her ikinizi de tebrik ederim. Ishaani Ishaani resmen 1,5 ayda 10-11 kilodan kurtulmuş olacaksın, maşallah :KK9::KK9::KK9:

amsterdam12 amsterdam12 sen de tecrübelerini paylaşırmısın? Neler yapıyorsun tam olarak, ne yiyorsun, herhangi bir kür yapıyor musunuz?

masallah diyeyim. inş hedefine çabucak varirsin.

leslie nin metnini çok duyuyorum. ben daha çok cardio programlarla calistigimdan mi, bilmiyorum ama leslie çok hafif geliyor. o yağ yakıcı 5 mil videosu bile. :/
spordan sonra ben kan ter içinde kalirim. leslie den sonra duş almasam bile olur, çünkü terlemiyorum. hani hareketlerde zorluk yok o yüzden ertesi gün kas ağrısı da olmuyor. e böyle olunca acaba etkili deil mi diyorum. kafamda deli sorular...

canım senin vücüdun daha önce uzun zamandır spor yapıyorsan eğer daha yüksek ritme alışmış belli ki, benim için bundan ötesi zorluyor açıkçası şuan. mesela bu leslie nin 4 fast miles olan bir videosu vardı onu denedim bir keresinde ölücem sandım :KK70: ağır geldi sonra ertesi gün yine 5ten devam ettim şimdi sürekli aynı videoyu yapınca insan ezberliyor sıkılmaya başlıyor farklı videolar bakıcam şuan leslie ye ara verdim sadece diyete devam ediyorum bu sabah 67.0 yarın 66 ları görücem inşallah :)

canım bu arada öğle ve akşamları neler yiyorsun bahseder misin?ben de hiç ekmek yemiyorum..sebze ve bakliyatları sınırsız yiyorum..işe yaradığını farkettim.

genelde iki öğün yiyiorum bliyorum çok sağlıklı değil ama canım istemiiyor napıyım yani uğraşasım gelmiyor kahvaltıyı çorbayla filan geçiştirdiğim zamanlarda öğlenleri içim kıyılabiliyor o zamanlar da formun kepekli bisküvisi var bilirsiniz ondan yiyiorum bazen yoğurdun içine kırıyorum bisküviyi öyle yiyiorum. akşamları annemin yaptğı yemeklerden ne olursa olsun 1er tabak yiyiorum. börek çörek makarna tüketmiyorum tatlı filan da tüketmiyorum nerdeyse 1 aydır çikolata yemiyorum resmen şok yani :KK70:
ben bile kendime inanamıyorum ama insan kafaya koyunca yapıyormuş.
gerçi normaldede öyle çok fazla her gün her gün çikolata abur cubur yiyen bir insan değildim
ama tabi herkes kadar severdim markete gittiğimde ille bir çikolatalı gofret atardım sepete ağzım tatlansın diye.
ben daha çok tuzlucuyum cips filan o tarz şeyler çok severim hala da özlemyor değilim yani
arıyorum ya. film açıp cips mısır keyf yapmak filan çok severim işte o biraz zor bnm için
ekmek yemiyorum tamamen çıkardım hayatımdan kahvaltıda da yemiyorum.
ama şöyle bir durum var ekmeği hayatımdan birden çıkarmadım bu önemli
birden olunca insan bocalıyor alışıyosun çünkü sürekli tükettiğin bir şey
doymayacakmış gibi geliyor ekmeksiz.
o yüzdden ben azaltarak bıraktım ekmeği
mesela normalde 4 dilim yiyiorum diyelim 2 dilime düşürdüm bir kaç gğn devam ettim
daha sonra 1e düşürdüm sonra da hiç yemedim filan
o şekilde hiç zorlanmadım açıkçası şuan akşamları hiç içimde kıyılma filan da olmuyor şükür
mide alıştı:)
Her ikinizi de tebrik ederim. Ishaani Ishaani resmen 1,5 ayda 10-11 kilodan kurtulmuş olacaksın, maşallah :KK9::KK9::KK9:

Teşekkür ederim canım insallah hepimiz istediğimiz kiloya ulaşırız. önemli olan kısa sürede vermek değil önemli olan sağlıklı verebilmek acelemiz yok:) sağlık herşeyden önemli. umarım bayrama 65e ulaşırım:)

Selam kızlar bende geldim:)
64 kiloyum hedefim 57 falan olmak ama bir türlü veremiyorum:KK43:(
Bu leslie yi denemek istiyorum evde sanırım sıkılaştırmaya yarıyor
Aynı kilodayiz bende 54 kiloya inmek istiyorum Leslie yapmaya ve ekmek - şekeri bırakmaya karar verdim umarım basarabilirim

selam konunu bir çırpıda okudum lesliyle 6 sene önce tanıştım ve çok memnun kaldım o dönemde diyetle beraber 2 ayda 8 kilo vermiştim bu aralar biraz rahatsızım diyete başlayamıyorum ama bugün lesliye başladım on gündür yazmamışsın nasıl gidiyor 65 kiloya ulaşabildinmi? eğer ulaştıysan bende 65 kiloyum sana katılayım...

mrb canım bayramda vve bayram sonrası akraba ziyaretleri düğünler derken fazla diyet ve leslie yapamadım mecburen yemek durumunda kaldım ama abartmadım tabiki. şuan 67 yim kilo almamışım o yüzden sıkıntı yok ama bayramda zayıfladığımı herkes farketti buna cok sevindim tabi 7kilo daha vermek istiyorum ama yüzüm çöker diye korkuyorum hemen yüzüm eriyor keşke aynı kalsa

Ne kadar sağlıklı tartışılır

Leslie muhteşem canım 1 aylık fark
20160920_091456.jpg

harikaaa çok ama çok tebrik ederim ciddi anlamda fark büyük oluyor ben biraz ara verip tekrar başlayacağım bu sefer pilates te yapmayı düşünüyorum leslie ile birlikte sıkılaşmak için

harikaaa çok ama çok tebrik ederim ciddi anlamda fark büyük oluyor ben biraz ara verip tekrar başlayacağım bu sefer pilates te yapmayı düşünüyorum leslie ile birlikte sıkılaşmak için
Bende ebeu şallının 15 dk videosu var onu da yapıyorum 2 hafta oldu

güncel 65.8 :) diyete ara verdim ama hala kilo veriyorum yavaş yavaş bu duruma sevindim:)

Bende 2 gündür spora ara verdim kasık agrısıyla gittim smear testi yaptı doktor kist varmış şimdi de hafif agrım var o yüzden yapamıyorum :-((

72 kiloyum Bende başlamayı düşünüyorum inşallah kilo verebilirim:))

X