Lazer en fazla kaç seansta sonuç aldınız ?

Evet havalı dediğim jelsiz olan, ben jiletle alıp gidiyorum zaten kökler gözüküyor illaki. Üst bacağımıda jiletle aldım artma yok, belirginleştirmede yapmadı ama döküldüde diyemem. Sanırım açık renk olduğu için görmüyor tüyleri.
Evet benimde aynen öyle bu seans baya sıkı taranmasın be ısıyı yükseltmelerini söyledim daha fazla kil kökünde yanma hissettim umarım bu sefer görmüştür biraz

Merhaba ben pandemi öncesi 8 seans buz lazer aldım, tüylerim açık kahverengiydi ve oldukça da kıllı birisiydim.
Buz lazer devam ettiğim 8 seanslık sürede kıllarımın bittiğini düşünmüştüm ve bırakmıştım. Artık ayda 1 çıkmıyordu tüylerim 2ayda 3 ayda bir çıkıyordu. Sonrasında pandemi girdi araya 1.5-2 sene lazer yaptıramadım neredeyse.
Pandemi sonunda hic lazer yaptırmamama rağmen ve kıllarımı hiçbir aletle almamama rağmen alt bacaklarımın %10, koltuk altım %5, üst bacak %60, kollarım %60 kıllıydı hala.

Bu durumdan rahatsız oldum 5 seans alexandra lazer aldım her bölgem için. Yine bitmedi ama biraz daha azaldı. Şimdilerde zırt pırt lazere para vermekten sıkıldığım için kendi epilasyon cihazımı aldım braun silk epil onunla yapıyorum. Çıktıkça bölgelerin üzerinden lazerle geçiyorum.
Bu süre içerisinde herhangi bir hormon almıyorum, doğum kontrol hapı falan. Cünkü horman bastıgınız anda kıllanmalar baslıyor benim gibi kıllı biriyseniz...

X