Lazanyanın yanına neler gider

papatya9

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2022
105
66
26
Kızlar yarına misafirim var lazanya yapıcam yanına ne gider sizce , aklımda ortaya kaşarlı mantar ve semizotu salatası var nasıl olur başka fikri olan varmı ?

Ya ben şöyle Akdeniz yeşillikli salata seviyorum yanında köz patlıcan yoğurtlu meze olarak of of
Yanına çorba da gider rahatlatıcı yoğurt çorbası vs.
Hafif bir sütlü tatlı birde yada triliçe. 😍

Evet salata çeşitleri olabilir, meze olabilir seviyorsanız havuç kabak tarator vs. Yoğurtlu bir şey olabilir. Bence yeterli lazanya zaten enfes başlı başına 😍
Dimi haklısınız yanına pek bisey gitmiyor o zaman domates çorbası veya sebzeli mercimek çorbası ortaya havuç tarator semiz otu salatası fırında kaşarlı mantar lazanya tatlı olarak profiterol bence yeterli

Anladım bide öyle denicem mutlaka burda genellikle yoğurtlu mezelerle servis ediliyor hafifletiyor güzel oluyor deneyin mutlaka
meze vs sadece et ve tavuk yemeklerinde tercih ederim, veya barbekü😁
Simdiden kolay gelsin size, umarim güzel geçer.

Dimi haklısınız yanına pek bisey gitmiyor o zaman domates çorbası veya sebzeli mercimek çorbası ortaya havuç tarator semiz otu salatası fırında kaşarlı mantar lazanya tatlı olarak profiterol bence yeterli

Bence de bu menü gayet iyi. Domates çorbası ve bol yeşillikli salata lazanya yanına çok yakışıyor. Ara sıcak olarak arancini topları öneririm, ben bir restoranda yemiştim lazanya yanında; çok yakıştırmıştım. Tatlı olarak profiterol de hoş olur ancak limonlu cheesecake de öneririm.

lazanyanın yanına çok bişe verilmez. kendisi başlı başına yemek. 1 sene italyada yaşadım bolonyada, sırf lazanya geliyor tabakta yanına beyaz şarap. önü arkası olmuyor. ama tabi kime servis edecekseniz değişir, yeşil salata falan yapılabilir belki.
türkiyede hiç yemedim sanırım ama şuanda da yurtdışındayım, püre getiren yer gördüm bi de. ama genellikle sadece şarapla yada tercih edilen içecekle yeniyor kendi mutfağında. elinize sağlık şimdiden.

X