Labioplasti süreci detaylı

Çok haraket etmeyin ayaklarınızın altına yastık koyun sadece tuvalet ihtiyacı için kalkın ve buz komleksi yapın iyi geliyor ben sadece 10gün tuvalet için kalktım
Bide ilk etaplar da buzla baskı yapmadıgınız için kanama olayı olabilir benim doktorum böyle bir durumda buz komleksi yap ve hafif bastır dedi kanamayı durdurmak için

Merhabalar, cok gecmis olsun tekrardan. Sureciniz cok guzel gecmis umarim daha da guzel olur. Bende ozgur beye ameliyat oldum. 2 ay oldu ameliyat olali. Cinsel iliskiye dayanamayip 25.gunde girdim. Hic bir sorun yasamadim. Sizinde endiseniz olmasin. Gerci sizin komplike bir ameliyat olmus. Ama doktor gercekten isinin ehli. O sebeple bir sorun yasancagini hic dusunmuyorum. Tekrardan gecmis olsun🌸🌸💜
Size de çok geçmiş olsun. İçim rahatladı. Tabiki Özgür Bey'e gözüm kapalı güvendim. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az tabi.
Ben de 2 gun once ameliyat oldum, idrar yaparken idrar saga sola popoma doğru akıyor sizde de böyle bi durum olusmus muydu?
Çok geçmiş olsun. Daha yeni ameliyat oldunuz bu çok normal iyileştikçe düzelecek merak etmeyin.

Size de çok geçmiş olsun. İçim rahatladı. Tabiki Özgür Bey'e gözüm kapalı güvendim. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az tabi.

Çok geçmiş olsun. Daha yeni ameliyat oldunuz bu çok normal iyileştikçe düzelecek merak etmeyin.
fiyatı gönderebilir misiniz acaba özelden rica etsem

Merhaba bende 25martta oldum iç daratma Lobioplasti dış daraltma ve klitoriş küçültme oldum şuan bir hafta oldu ama ben hala tam yürüyemiyorum ödem oluşması çok şükür ama iyi yürüyemiyorum şuan nasıl oldunuz acaba dikişleriniz ne zaman düştü süreçten memnun kaldınızmı
Bende 25 Nisan'da oldum fazla ayakta kaldım açıyor buz koyuyorum ne zaman duzelcem bilmiyorum 😔 siz ne durumdasınız?

Bende 25 Nisan'da oldum fazla ayakta kaldım açıyor buz koyuyorum ne zaman duzelcem bilmiyorum 😔 siz ne durumdasınız?
Ben 1 mayıs da oldum yakınız birbirimize aramızda 5 gün var. Her iki ameliyatı da oldun mu? Vajinaplasti ve labioplasti? Ben yemek yerken bile oturamıyorum daha 😞 oturmak bu kadar zor mu

X