Labioplasti oluyorum.

4. Gün: Biraz uykusuzluk çekiyorum uykumda sanırım zarar gelir korkusuyla tedirgin oluyorum. Hala şükür ki ağrım yok yalnızca minik minik kanamalar var. Afedersiniz sabah tuvalette aşırı bir yanmam oldu dudaklarda değil de vajina giriş taraflarında,zaten kanamalarımda o tarafta. Hiç bu kadar bir yanma hissetmemiştim. Büyük tuvalet konusunda ishalim devam ettiği için hala aşırı zorlanma yaşamadım ama ameliyat düşünenler kabızlığa dikkat etsin çünkü ıkınmayı düşünmek bile şu an aşırı korkutucu. Umarım en kısa zamanda iyi hissederim. 🙏🏻 Buraya ayrıntılı anlatmak istiyorum çünkü ben bu cesareti bu site sayesinde toparlamıştım senelerce burada okudum araştırdım,olacak arkadaşlara fikir olur belki.

Dün kontrole gitmek için ilk defa evden çıktım. Yürürken zorlanıyordum. Oturamadığım için toplu taşıma kullanarak ayakta gittim. Doktorum şişlik ödem olduğunu,ödemden kaynaklı biraz kayma olduğunu söyleyince moralim bozuldu. O kadar cok yürümek zorunda kldım ki dün eve geldim baya morarmıştı buna rağmen biraz açıldım daha kolay hareket ediyorum.

5.gün: Sabah yanmayla uyandım çok az yanma var. Uyandığımda hep böyle oluyor. Buz uygulamaya devam.

Bahsetmemişim hiç. Ben beyazlatma da yaptırdım ameliyat sırasında. Dış dudakların kenarlarında vs aşırı morluk vardı meğer ondanmış. Şimdi soyulmaya başladı öyle fark ettim. Tam vajinanın bitişinde hafif kanamam var. Doktor orası dikişlerin bitiş yeri ondan oturmakta zorlanıyorsun diyordu. Ona canım sıkılıyor biraz kanama var oradan umarım iyidir. Kontrolüm 3 hafta sonra. Beyazlatmanın ikinci seansı da o zaman yapılacak. Buz ve kurşun suyuna devam. Yalnızca iyileşmesi için sabırsızlanıyorum. Ben biraz pimpirikli olduğum için fazla ayaklanmıyorum. :)

Ağlayarak uyandım karnım çok ağrıyordu kanamam vardı ama adetmiş. Anlamıyorum ne oluyor. Gerçekten şu 2 günde ayağa kalkıp oturabilenlere çok özendim. Kolay kolay toparlanamayacak gibi hissediyorum. 😞 Olup atlatan şu an rahat eden arkadaşlar keşke moral verseler. Ben kontrole gittiğim gün harici sürekli yattım. Bugün 5. Gün.

6.gün: Adetimden dolayı biraz zorluyor özellikle kuru tutma konusunda. Sabahları biraz yanma oluyor. Bir de vajina giriş tarafında ufak bi açılma fark ettim ama adet kanamasından dolayı kanayıp kanamadığını anlamıyorum. Klinik kapalı olduğu için de iletişime geçmedim doktorumla. Oturma kalkma yürüme konusunda artık daha rahatım. Ödem geçti gibi. Morluk daha iyi hala hala tamamen geçmedi. Günden güne daha iyiyim. Ertesi gün işe başlayanlar falan nasıl yaptılar bilmiyorum belki de benim 3 işlem olduğu için zorlamıştır.

8.gün: Dikiş açıldı gibi dediğim yer yine şişti. Diğer tarafta bi sıkıntı yok. Gerçekten sıkıldım artık bakımını da iyi yaptığımı düşünüyorum. Adetim bitince bakalım nasıl hissedeceğim. Pazartesi doktora gideceğim.

11. Gün: Doktorum dikiş açılması olduğunu söyledi yaklaşık 2cm. Haftaya tekrar bayıltarak dikiş atacak. Şu anda yapamıyor yaparsam tekrar açılır yaranın biraz iyileşmesi gerek dedi. Nişanım da var 22sinde. İyileşemediğimi düşündükçe canım sıkılıyor. Tavsiyem ameliyat olacaklara her şeyi göze alın 1 haftada koşup oturamıyorsunuz. Tatile getirmeye özen gösterin. ☺️

Merhaba geçmiş olsun.Bende araştırmalara başladım.Bu hafta doktor randevusu aldım.Hangi şehirde ameliyat olmuştunuz?Ve ücret bilgisi yazabilir misiniz?

Herkese merhabalar nihayet kararımı verdim yarın genital estetik oluyorum. :) Doktorum muayenede sadece labioplastinin yeterli olmayacağını,klitoriste müdahale edeceğini ve vajina girişinin çok uzun olduğu için hoş bir görüntü oluşması için ona da müdahale etmesi gerektiğini söyledi. Umarım memnun kalırım. Dualarınızı bekliyorum.🙏🏻
Hangi şehirde oldunuz yorumlarda göremedim amanende düşünüyorum

Bu hafta başından beri çok iyiyim. Olmayı düşünenler yaklaşık 15 gün sonra rahatlıyorsunuz,yani ben rahatım artık oturup kalkıyorum yürüyebiliyorum eski halime geri döndüm dikişler hala durmasına rağmen. Süreç boyunca hiç ağrım olmadı ancak ödemim vardı. Geçmiş olsun bana.😇

X