Labioplasti olanlar yardım..

Canımm sen beni anlamamışın☺️☺️ Süleyman eserdağ küçük dudakla birlikte klitoris kenarlarındaki etleri yani oraya kdr uzanan fazlalılları alıyor!! Klitoris bir et değildir damar siniridir zevk alınan bölgedir ilk önce bunu söyliyim hiç bi doktor klitoristi düzeltemez sadece yanındaki ve üstündeki etlerle oynar. Klitoris muanesinde benim klitoristim bormal bi bayana göre büyükmüş.. özgür bey klitoris yani o eti açarak içerdeki şişiklik muanesi yapmadı bana. Özgür beyde bana kenardaki etleri alırım ama üstteki deri fazlalığı alındığında alttaki klitoristin büyük oldugu için sanki cinsiyet değiştirmiş biri gibi kücük pipi görüşünü ortaya çıkar ve olduguna pişman olursun dedi. Kime yaptırırsan yaptır dedi. Plastk cerrahla görüştüm oda aynı görüşte oldugunu söledi. Ama ben özgür beye ameliyat olsaydım direkman orayı kesiyordu ve o klitoristim yani damar dmi sertleşen yer direkman erkek pipisi gibi petaya çıkacaktı. Büyük dudaklarımı kesiyordu fazlalığı alıyordu. Ama büyük dudaklarım mesela kücük dudaklarım çok sarkık oldugu için öyle durdugunu bu ameliyatı oldultan snra onların kenarlara doğru toparlancağını ve yağ enjeksyonu yapılabilir dedi. Ama süleyman bey dışında hiçbir madın soğumcu yap injeksyonu yapmıyor. Estetik işte bu konuda devreye giriyor.
Peki birsey sorucam fotolara baktim demistiniz hic mi kendininkine benzer bir foto görmedin???? Sitesinde bir foto var ve kocaman bir klitoris var o fotoda peki onu nasil ol hale getirmis sence???

selam. birkaç gün önce bende labioplasti oldum. dün ve bugün klitoriste hassasiyet hissediyorum. dışarı çıkmış gibi duruyor. buna benzer bir durum yaşayan var mı?

selam. birkaç gün önce bende labioplasti oldum. dün ve bugün klitoriste hassasiyet hissediyorum. dışarı çıkmış gibi duruyor. buna benzer bir durum yaşayan var mı?
Kime oldunuz?? Bence normal travmali bir bolge sonucta..klitorise mudahale edilmismiydi

Kizlar merhaba ctesi gunu bende dr ozgur kartal a oldum....burda onunla ilgili birkac olumsuz yorumdan sonra biraz hevesimin kirildigi dogrudur...biraz korktumda diyebilirim ama kafamda onu o kadar netlestirmistim ki hicbir sey beni kararimdan vazgeçiremedi...
Neyse once kendisinin muayenehanesine gittim....bakti tip2 dedi....muhabbet ettik kahve ictik birlikte :) onceki ameliyatlarinin fotolarini gosterdi gostermese bile olacaktım gözümü karartmisim bir kere....neyse ertesi gun ameliyat icin saati kararlastirip ayrildik...ctesi sabah hastaneye gittim odami verdiler damar yolumu acip kan aldilar tahlil yaptılar baska bir doktor gelip cigerlerimi dinledi vs vs....beni ameliyata aldilar uyuma uyanma toplam 3 saat...genel anestezi ile oldum...ameliyata girmeden bile doktor elinde foto ile gelip bak boyle olucak derin ince oldugu icin sana bu yontemi uygulayacagim dedi....sonrasinda uyumuşum :)) ameliyatib en zir tarafi benim icin narkozun etkisinin gecmesiydi....inanin baska bir zorlugunu görmedim....daha önce genel anstezi alanlar bilir mide bulantisi vs oldugunu....yaa diyor ki bu neden acimiyor hic hemsire 2 tane guclu agri kesici yapilmis ondandir dedi...eeee agri kesicilerin etkisi gecti yine agri yokk...sanirim bende ameliyattan sonra komsunda kahve icenlerden oldum....halbu ki acilar icinde kivrananlardan olcagimi dusunmustum....doktor bey bi hastam aksami misafir agirladi diyince icimden abarttin ama demistim (gunahini almisim)...hemsire yarim saatde bir gelip tansiyonumu atesimi nabzimi olctu...sabah doktor bey gelip kontrolunu yapti kremimi bile surdu allah ondan bin kez razi olsun....numarasini verdi ve beni ucagima yolculadi...bakin insan hayati bu kadar degerli iste....labioplasti degilde kendimi beyin ameliyati olmus kadar degerli ve ozel bi hasta olarak hissettim cunku ilgi ve alaka tamda öyleydi.....goruntuye gelirsek ne bir odem ne bir sislik var...klitorisim birazcik sis goruntu simdiden bile guzel....gun gectikce daha guzel olucak inanıyorum....herkesin bu dertten en kisa zamanda kurtulmasi dileğiyle :)

Bu ameliyat gerçekten çok zor . Ben olmadan önce internette bu konuya igili doktorların bütün yazılarını okudum. Hepsi hemen günlük hayatınıza devam edebilirsiniz diyordu. Galiba çok yaptırmak istediğim için gözüm dönmüş. Sonuçta bir yeriniz ve hassas bir yeriniz kesliliyor. İnsan poposunun üzerine oturamazken, yürürken bile zorlanırken nasıl günlük hayatına dönebilir ki. Lütfen bir kaç gün sonra işe dönerim düşüncesi olan varsa aklında tamamen bu düşünceyi atsın. Ve sececeğiniz doktoru da lütfen iyi seçin. Ameliyat sonrası sizi kontrole çağıran, hasta takibi yapan, bir sorununuz olduğunda rahatca gidebileceğiniz bir doktor olsun. Doktorumu kötülemek istemiyorum. Bir ay bekleyip öyle yorum yapmak istiyorum ama tavrından çok rahatsızım. O kadar acılar çekiyorum ve korktuğum o kadar nokta var ki doktorum bana bunlardan hiç bahsetmedi. Korkudan kontrole gittiğimde de bana soru sordurmadı arkadaşlar. soracağım soruyu 3 kere bölüp 1 ay sonra 1 ay sonra dedi. Doktorun yüzü güler yüzlü ama insanı başından atar gibi davranıyor. doktorumdan öğrenemediğim şeyleri burdan öğrenmeye çalışıyorum ve bu beni çok rahatsız ediyor. Ben bu ameliyata 6 bin tl verdim. Muayeneye 350 tl verdim. Allah hak ettiği sürece doktor hanıma daha çok kazandırsın sonuçta insan iyileştiriyor ama onun yarım saatte kazandığı o parayı ben neredeyse bir senedir artırarak denkleştirmeye çalışıyorum. elimde avucumda ki verip bunları yaşamak istemezdim. Yaşadığım psikoloji tahmin bile edemezsiniz. 1 ay geçtikten sonra başından itibaren her şeyi, doktorumun tavrı da dahil her şeyi çok ayrıntılı bir şekilde yazacağım arkadaşlar.

Şimdi size bir şey sormak istiyorum. Benim iç dudağın altlarına doğru da sarkıklık vardı. şu an orada hiç dikiş göremiyorum sanki kesilip bırakılmış gibi duruyor ve beyaz beyaz duruyor. Ama üst tarafta dikiş var. sizde böyle bir sorun yaşadınız mı. yaptıran arkadaşlar görüntü olarak biraz daha detay verebilir mi acaba. Birde kaç gün yada kaç hafta sonra rahatça oturmaya başladınız ?

Bu ameliyat gerçekten çok zor . Ben olmadan önce internette bu konuya igili doktorların bütün yazılarını okudum. Hepsi hemen günlük hayatınıza devam edebilirsiniz diyordu. Galiba çok yaptırmak istediğim için gözüm dönmüş. Sonuçta bir yeriniz ve hassas bir yeriniz kesliliyor. İnsan poposunun üzerine oturamazken, yürürken bile zorlanırken nasıl günlük hayatına dönebilir ki. Lütfen bir kaç gün sonra işe dönerim düşüncesi olan varsa aklında tamamen bu düşünceyi atsın. Ve sececeğiniz doktoru da lütfen iyi seçin. Ameliyat sonrası sizi kontrole çağıran, hasta takibi yapan, bir sorununuz olduğunda rahatca gidebileceğiniz bir doktor olsun. Doktorumu kötülemek istemiyorum. Bir ay bekleyip öyle yorum yapmak istiyorum ama tavrından çok rahatsızım. O kadar acılar çekiyorum ve korktuğum o kadar nokta var ki doktorum bana bunlardan hiç bahsetmedi. Korkudan kontrole gittiğimde de bana soru sordurmadı arkadaşlar. soracağım soruyu 3 kere bölüp 1 ay sonra 1 ay sonra dedi. Doktorun yüzü güler yüzlü ama insanı başından atar gibi davranıyor. doktorumdan öğrenemediğim şeyleri burdan öğrenmeye çalışıyorum ve bu beni çok rahatsız ediyor. Ben bu ameliyata 6 bin tl verdim. Muayeneye 350 tl verdim. Allah hak ettiği sürece doktor hanıma daha çok kazandırsın sonuçta insan iyileştiriyor ama onun yarım saatte kazandığı o parayı ben neredeyse bir senedir artırarak denkleştirmeye çalışıyorum. elimde avucumda ki verip bunları yaşamak istemezdim. Yaşadığım psikoloji tahmin bile edemezsiniz. 1 ay geçtikten sonra başından itibaren her şeyi, doktorumun tavrı da dahil her şeyi çok ayrıntılı bir şekilde yazacağım arkadaşlar.

Şimdi size bir şey sormak istiyorum. Benim iç dudağın altlarına doğru da sarkıklık vardı. şu an orada hiç dikiş göremiyorum sanki kesilip bırakılmış gibi duruyor ve beyaz beyaz duruyor. Ama üst tarafta dikiş var. sizde böyle bir sorun yaşadınız mı. yaptıran arkadaşlar görüntü olarak biraz daha detay verebilir mi acaba. Birde kaç gün yada kaç hafta sonra rahatça oturmaya başladınız ?
Oncelikle gecmis olsun diyeyim..bende acilar icinde kivrancagimi düşünmüştüm cunku hep boyle seyler duydum burdAn benim doktoruma ameliyat olan kiside dahil buna....ben bayagi arastirip oyle oldum buradan okuduklarimla kafamdan cikardgim cok doktor oldu inanin....benim doktorla alakalida burda birkac birsey yazilmisti ama ben biletimi vs herseyi almıştım ve ne olursa olsun kararimdan vazgecmeyecektim....doktorum bana ameliyat olan bir hastasinin aksam misafir agirladigini soyleyince abarttigini dusundum icimden atiyooosun resmen artik dedi....inanin ne ameliyat gunu nede baska bir gun gram aci hissetmedim..ameliyat günü agri kesiciler yapılmış onun etkisi ile ağrının olmadigini düşündüm ama sonrasinda da olmadi...ertesi gun ben ise gidebilirdim mesela....o kadar agrim yoktu ki doktor beni kandirip yapmadi mi niye bu agrimiyo diye guldum icimden :) ki benim klitoris uzeride alındı ve klitorisimn altindan da parca alinarak daha asagi bir pozisyona getirildi yukardan asagi kadar dikisler var.....sanirim bu ağrılar der alti kanama ve odemden kaynaklı ve bu yuzden hasta takibi cok onemli.. whatsap tan her doktor beye yazisimda en gec 10 dk sonra cevap veriyor kendisi....simdi artik iyilesiyorum sanirim dikislerim batıyor yururken degilde otururken atacak gibi oluyor sanki doktorumda soyledi boyle olacagini bende hala krem kullanmaya devam ediyorum bu yuzden...inanin dogru duzgun acip bakmiyorum bilee biraz sabretmek lazim en az 1 ay..su an mesela benim eskisinden iyi ama hala tam istedgim gibi degil doktorum 1 aya %80 sislerin inecegini ve 3 4 aya ise istediğim goruntuyu elde edecegimi soyledi...biraz sabretmek gerekli sizi cok iyi anlıyorum bende hemencecik düzelsin guzel olsun istiyorum ama zorlu bir surecten gectik birazcik daha sabir sadece gecmis olsun tekrar...

Province, sizin klitoris üzerinden tam olarak nereden ve nasıl bi parça alındı acaba? Benim de fazlalık var biraz klitoris üzeri ve yanlarında, hepsinin çıkartılmasını istiyordum ama doktor hanım hepsini kesersek özellikle klitorisin üst kısmında beyazımsı iz kalır dokunmasak daha iyi dedi. wedge yöntemiyle yaparken yanlardaki dokuları da aşağı çekerek dikecegi için daha az görüneceğini söyledi. Bir de klitoris üzerindeki dokular mukoza doku, yani iç dudak dokusu gibi, değil. Pubis derisiyle birleşen bildiğimiz kuru deri yani tamamen kesilip alınırsa cidden kötü bi sonuc olabilir, iz kalabilir....hof napicam bilmiyorum. Tamamen alınırsa vahim bi sonuc da çıkabilir batırmak istemiyorum azalsin yeter diyorum ama bi yandan da 1 kere ameliyat oluyorum güzel olsun diyorum herkes gibi... :KK43:

Province, sizin klitoris üzerinden tam olarak nereden ve nasıl bi parça alındı acaba? Benim de fazlalık var biraz klitoris üzeri ve yanlarında, hepsinin çıkartılmasını istiyordum ama doktor hanım hepsini kesersek özellikle klitorisin üst kısmında beyazımsı iz kalır dokunmasak daha iyi dedi. wedge yöntemiyle yaparken yanlardaki dokuları da aşağı çekerek dikecegi için daha az görüneceğini söyledi. Bir de klitoris üzerindeki dokular mukoza doku, yani iç dudak dokusu gibi, değil. Pubis derisiyle birleşen bildiğimiz kuru deri yani tamamen kesilip alınırsa cidden kötü bi sonuc olabilir, iz kalabilir....hof napicam bilmiyorum. Tamamen alınırsa vahim bi sonuc da çıkabilir batırmak istemiyorum azalsin yeter diyorum ama bi yandan da 1 kere ameliyat oluyorum güzel olsun diyorum herkes gibi... :KK43:
Benim yanlardan alındı sadece birde klitoris altindan bir parca cikarilarak vajina girisine yakin bir pozisyona getirildi...uzerinden deri alinmamis...su an sis ameliyat olmadan önceki hali gibi duruyor bende uzeri tam gergin olsun istiyordum ama simdilik oyle durmuyor...uzeri dediginiz kısımı yanlardan alarak çıkarıyorlar

Benim yanlardan alındı sadece birde klitoris altindan bir parca cikarilarak vajina girisine yakin bir pozisyona getirildi...uzerinden deri alinmamis...su an sis ameliyat olmadan önceki hali gibi duruyor bende uzeri tam gergin olsun istiyordum ama simdilik oyle durmuyor...uzeri dediginiz kısımı yanlardan alarak çıkarıyorlar

Üstü dedigim alana yapılan kesiler yönteme göre değişiyor aslinda, mesela özgür kartal yan taraflardan alıyor evet ama ek olarak hastaya gore üst kısımdan da yatay kesiyle parca cikarip dikiyor. Bana biraz korkunç gozukmustu. Fotoğraflarla destekleyeyim:

Eklentiler

• Screenshot_20180325-214936.jpeg
    Screenshot_20180325-214936.jpeg
    25 KB · Görüntüleme: 352
  • Screenshot_20180325-214920.jpeg
    Screenshot_20180325-214920.jpeg
    21,5 KB · Görüntüleme: 280
  • un-hooding-klitoropeksi-.jpg
    un-hooding-klitoropeksi-.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 250
Ustte ki parcayi tip1 e uyguluyor ve bunu biz cok az yaptik dedi fazla denk gelmiyormuş bu tarz..

Anladım, muhtemelen mudehale ettirmeyecegim üst kısma. Daha hafif ve doğal bi ameliyat olur hem. Fazla düşünmemeliyim:KK70:

Kafama takılan bi sey var, goren ve fikri olan herkese sorum; ic dudakla dış dudak arasında katlantilari, fazlalik dokuları olan vulvalara yapılan mudehalelerde sanki iç dudak o katlantilarla birleşip tek kalın bi dudak olmus gibi bi sonuc çıkıyor ortaya. Çünkü tek hatli dikiş yapiliyor. Yani katlantiyi ayrıca kesip dikip iç dudağı ayrıca kesip dikmiyorlar benim gorduklerimde. Gerçekten sonuçta o katlantilarla iç dudak birleşip kalın bi İç dudağa mi dönüşüyor? Anlatamadim tam ama anlayan varsa yardımcı olabilir mi?

Anladım, muhtemelen mudehale ettirmeyecegim üst kısma. Daha hafif ve doğal bi ameliyat olur hem. Fazla düşünmemeliyim:KK70:
Anladigim kadariyla uste cok mudahale etmek istemiyor doktor bey...zaten bende cok kotu berbat kesin tip1 diye gittim gittim 3 yada 2 dedi once sonra 2 dedi..bende ayy bu nasil bisey diyecek diye bekliyorken bence abartmiissiniz boyle olup halinden memnum cok kadin var dedi ben sok :olamaz:
Sizde simdi en kotusunu düşünüyorsunuz ama muayeneye gidince anlayacaksiniz tam olarak bence ust kisma gerek bile yoktur

Ben Gözde Erten Kilic'a muayene oldum. O da gerek olmadığını yanlardan küçültüp hallolacagini falan söylemişti de işte yine de acaba söyle nasıl olurdu böyle yapsak daha iyi olmaz mı diye düşünceler uçuşup duruyo kafamda. Ay sınavlarım var benim çözüm odaksiz neleerrr nelerr düşünüyorum yeterr:KK70: zamani gelince 2 ay sonra innsssallah

Ben Gözde Erten Kilic'a muayene oldum. O da gerek olmadığını yanlardan küçültüp hallolacagini falan söylemişti de işte yine de acaba söyle nasıl olurdu böyle yapsak daha iyi olmaz mı diye düşünceler uçuşup duruyo kafamda. Ay sınavlarım var benim çözüm odaksiz neleerrr nelerr düşünüyorum yeterr:KK70: zamani gelince 2 ay sonra innsssallah
Bencede simdi en iyisi sinavlara odaklanmak ben ogrenciyken sinav zamani dunya ile iliskimi keserdim bunlari kafana takma daha uzun bir zaman var onunde bende yillarca taktim kafama bak oldum bitti gitti....su an derslerini dusun sadece basarilar :))

Çok geçmiş olsun,doktorunuz kim ?

X