Elektronik Ev Aletleri Kurutmalı çamaşır makinesi

Milena35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2019
2.921
2.803
38
Kızlar merhaba;
Yeni makine almaya karar verdim. Kurutmalı olmasını istiyorum. Evimde yerim olmadığı için ayrı ayrı alamayacağım. Kullanıp memnun kaldığınız marka ve model önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler❤️

Ben lg’nin bir modelini kullaniyorum, hangi modeli oldugunu bilmedigimden yazamadim 😄 7 sene falan olmustur, memnunum ☺️

Ben lg’nin bir modelini kullaniyorum, hangi modeli oldugunu bilmedigimden yazamadim 😄 7 sene falan olmustur, memnunum ☺
7 senedir arıza çıkarmadan mı kullandınız? Genelde kurutmalı olanlar arıza yapıyor diyorlar da. Bu şekilde memnunn kaldıysanız şu an yeni modelleri daha gelişmiştir. Lg ye bi bakacağım❤️

7 senedir arıza çıkarmadan mı kullandınız? Genelde kurutmalı olanlar arıza yapıyor diyorlar da. Bu şekilde memnunn kaldıysanız şu an yeni modelleri daha gelişmiştir. Lg ye bi bakacağım❤
Evet 1 kez ariza oldu o da elektriklerin cok fazla kesilip geri gelmesindendi. O da makineden sayilmaz tab ki. Ben alirken satici adam ben baska markalari da satiyoruz ama bunu tavsiye ederim demisti. Tek sorun, kurutma uzun suruyor, ortalama 2,5-3 saat gibi 😔

Evet 1 kez ariza oldu o da elektriklerin cok fazla kesilip geri gelmesindendi. O da makineden sayilmaz tab ki. Ben alirken satici adam ben baska markalari da satiyoruz ama bunu tavsiye ederim demisti. Tek sorun, kurutma uzun suruyor, ortalama 2,5-3 saat gibi 😔
Belkide şimdi geliştirmişlerdir. Genelde uzun oluyo kurutmalar. Kurutma sonrası ütüye ihtiyaç oluyor mu?

X