Çamaşır ve Kurutma Makineleri kurutmalı çamaşır makinesi kullanan varmı ?

serapkayra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
743
74
40
Arkadaşlar yerim olmadığından hem kurutma hem çamaşır makinesi ayrı ayrı alamayacağım bu yüzden ikisi bir arada almak istiyorum akşamdan beri forumlarda markalarda bu makineleri araştırıyorum kullanıcı yorumlarını okuyorum ... kiminin çok iyi dediği bir modele diğeri ben yandım siz yanmayın demeğe kadar götürüyor işin içinden çıkamadım kafam karıştı electrolux EWF 148540 W bu markası kafama yattı en kullanışlısı diye düşünüyorum yada simens mi alsam diyede düşünüyorum.. Kullanan arkadaşlar varsa tavsiyelerine ihtiyacım var.. en mantıklısı ayrı almak fakat yerim yok mutlakada almam gerek çünkü çamaşır asmayada yerim yok üç gündür dışarıda çamaşırlarım hala kurumamış içeriyede alamıyorum nem kızıma dokunuyor :26: acil almalıyım !

çamaşır makinem bozulursa ben de ikisi bir arada düşünüyorum aslında,
kurutma makinesi kışın çok iyi oluyor, çamaşır asma sıkıntım yok ama kışın yağmurlu havalarda
kurumak bilmiyor çamaşırlar .
sana yardımcı olamadım ama, siemens sanki bana daha kaliteli gibi geliyor.

bizdede kurutma makınesı var süper bişi yaa banyoyu sıcak yapıyor bıde ozaman dus almak dahada süperrr:KK76:

ayrı ayrı alabilirsin arkadaşım..
tower sistemle üstüste konabiliyo makineler ve ayrıca yer kaplamıyolar..

markaları siemens ama başka markalarda da olabilir ben bilmiyorum..

ayrı ayrı alabilecek güçte değilim şuan çamaşır makinamda eskidi hem zaten 800 devir.. eşim ayrı ayrı almaz yerim yok ve üstüstede koyamıyorum tezgah altı benim ki üzerinde de dolabı var öylle yapsam tzgahı kestirmem üzrindeki dolabıda çıkarttırmam aynanın yarısınıda kestirmem gerek :KK31: ikisi bir arada tek çözüm benim için ama senin yöntemininde en iyisi olduğunun farkındayım çok teşekkür ederim arkadaşım ..

ayrı ayrı alabilecek güçte değilim şuan çamaşır makinamda eskidi hem zaten 800 devir.. eşim ayrı ayrı almaz yerim yok ve üstüstede koyamıyorum tezgah altı benim ki üzerinde de dolabı var öylle yapsam tzgahı kestirmem üzrindeki dolabıda çıkarttırmam aynanın yarısınıda kestirmem gerek :KK31: ikisi bir arada tek çözüm benim için ama senin yöntemininde en iyisi olduğunun farkındayım çok teşekkür ederim arkadaşım ..

hmm ben bu durumu bilmiyodum..
o zaman siemens marka çok iyidir.. onu araştır bir istersen..

rica ederim arkadaşım..

başlık olarak açmıştım arkadaşım lg kırmızı çamaşır makinesi hem 11 kg hem de kurutmalı... incele istersen

evet teşekkür ederim lc bende beğendim electrolux te güzel fiyat olarak eşime pahalı geldi ariston alalım deyip duruyor onuda ben istemiyorum.. adam anlamıyor bir türlü anlatamıyorum oda kurutmalıymış buda ne meraklıymışım para harcamaya :KK14:

evet teşekkür ederim lc bende beğendim electrolux te güzel fiyat olarak eşime pahalı geldi ariston alalım deyip duruyor onuda ben istemiyorum.. adam anlamıyor bir türlü anlatamıyorum oda kurutmalıymış buda ne meraklıymışım para harcamaya :KK14:

:) bazen insan aynı özellikler aynı kalite olduğunu düşünüp doğal olarak daha ucuzuna yönelebiliyor ama devreye farklı nedenler girdiğinde aslında o iki ürünün aynı olmadığını anlıyorsun... açıkçası ikna edebilirsen aldır ben çok memnunum

erkeklerin para harcamak hosuna gidiyor lafına ayar oluyorum. 3 kuruş fazlla vermicem diye yapmadıkları kalmıyor. 3 kurus az verip alınan ürünleride biliyoruz. cnm insallah ikna edersinde istediğin modeli alırsın

kesinlikle bence ona ileride oluşacak eksiklikleri anlat birz kanına gir kısa sürede 2 defa makine almaktan falan bahset :))))

ikisi bir arada olanlar dahamı iyi kızlar bende başlıyım eşimi ikna etmeye
ve birde kullanışlımı çamaşır yıkanınca direk makina kurutmayamı geçiyor
kurutma makinaları kadar iyi kurutuyormu

ikisi bir arada olanlar dahamı iyi kızlar bende başlıyım eşimi ikna etmeye
ve birde kullanışlımı çamaşır yıkanınca direk makina kurutmayamı geçiyor
kurutma makinaları kadar iyi kurutuyormu

hayır tabiki de o bir seçenek... her çamaşırda kurutma özelliği yapmıyor manuel olarak seçmeniz gerekiyor