Kurutma makinesi önerisi

she86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2022
2.412
1.433
37
Merhaba kızlar
Kurutma makinesi alacağım . Bebek bekliyorum Eylül gibi doğumum olacak , kışın çok lazım olacak gibi geliyor . Sizin kullandığınız model marka önerisi bulunabilir misiniz? Hoover marka baktım adam 7kilo ya kadar yarım saate kadar kurutuyor dedi şaşırdım , son sürümmüş ama emin olamadım tabi ..

Merhaba kızlar
Kurutma makinesi alacağım . Bebek bekliyorum Eylül gibi doğumum olacak , kışın çok lazım olacak gibi geliyor . Sizin kullandığınız model marka önerisi bulunabilir misiniz? Hoover marka baktım adam 7kilo ya kadar yarım saate kadar kurutuyor dedi şaşırdım , son sürümmüş ama emin olamadım tabi ..

Bend lg var en az gördüğüm dakika 55ti

30 dk hiç görmedim valla biraz sallamış olabilir mi acaba ya da 2 atlet 2 t shirt belki yapar mi bilemedim :)

Kaç saatte kurutuyor peki .. sesi çok yüksek mi
Hizli 30 dk var ama denemedim hic. 1.30.saatlik giyime hazir programi var sanirim.
Evde degilim simdi bakamiyorum.
Kurutma nemli cok kuru vs ayarlanabiliyor.
genellikle camasir miktaraina gore ayarliyor sureyi
Ses biraz var ama beni rahatsiz etmiyor.
Hijnebik kurutma ozelligi var, bebek icin iyi olabilir.
Gidip gorurseniz daha iyi olur.
Ben memnunum 😊

Bend lg var en az gördüğüm dakika 55ti

30 dk hiç görmedim valla biraz sallamış olabilir mi acaba ya da 2 atlet 2 t shirt belki yapar mi bilemedim :)
lg pahalıdır almam mümkün değil 🤣 ama iyi marka .. valla bana öyle dedi sallıyor gibi geldi bana da bakalım

Hizli 30 dk var ama denemedim hic. 1.30.saatlik giyime hazir programi var sanirim.
Evde degilim simdi bakamiyorum.
Kurutma nemli cok kuru vs ayarlanabiliyor.
genellikle camasir miktaraina gore ayarliyor sureyi
Ses biraz var ama beni rahatsiz etmiyor.
Hijnebik kurutma ozelligi var, bebek icin iyi olabilir.
Gidip gorurseniz daha iyi olur.
Ben memnunum 😊
Baktım 20bin tl olmuş sizin ki baya pahalı bana 12-15 bin bandı lazım ..

HOOVER HLE H9A2TE-17 A++ 9 Kg bu modeli kullanan var mı ? Yada HOOVER marka kullanan​

Valla kullanmadım bende kurutmalı çamaşır var ama merak edip kullanma kılavuzuna baktım. Bence size söylenen minimum kurutması, dolap kuruluğu değil. Tamamen kupkuru çıkması 30 dakikada çok mümkün gelmedi 🫠 Trendyol'dan yorumlara baktım çok memnun olan da var, akşam 12'de çalıştırdım sabah 6'da hala çalışıyordu durmuyor diyen de var. Umarım memnun kalırsınız

Altus kullanıyorum 8 kg kendisi süreyi ayarlıyor 3 saat 25 dk program genelde 1,5 saatte bitiriyor

Spor polyesterli tshirtleri 22 dakikada kurutan program var ama günlğk hayatta bundan ziyade pamuklu ve karma programları kullanılıyor. Bunda da süre 1.20 3.50 arasında değişir. Eğer çamaşır makinen iyi sıkıyorsa süre kısalabilir.

Ben Hoover kullanıyorum.

Süre olarak pamuklu seçtiğinde 3.50 gözüksede genelde 2 saat civarı bitiriyor. Ama çamaşır makinem 1400 devir.

Spor polyesterli tshirtleri 22 dakikada kurutan program var ama günlğk hayatta bundan ziyade pamuklu ve karma programları kullanılıyor. Bunda da süre 1.20 3.50 arasında değişir. Eğer çamaşır makinen iyi sıkıyorsa süre kısalabilir.

Ben Hoover kullanıyorum.

Süre olarak pamuklu seçtiğinde 3.50 gözüksede genelde 2 saat civarı bitiriyor. Ama çamaşır makinem 1400 devir.
Yine gayet iyi . Hoover a karar vermiştik eşim sürekli fikir değiştiriyor . Şimdide Arçelik e döndük . Ben de bıraktım artık kendisi ne akıp getirirse onu kullanmaya başlayacağım 🤣

Yine gayet iyi . Hoover a karar vermiştik eşim sürekli fikir değiştiriyor . Şimdide Arçelik e döndük . Ben de bıraktım artık kendisi ne akıp getirirse onu kullanmaya başlayacağım 🤣
Yani bütçe yeterliyse düşünmeye gerek yok tabii ki Arçelik. Ben açıkçası kurutma makineleri ile alakalı hep çamaşır küçülmesi efsanesi duyduğum için çok ön yargılı yaklaşarak Daha makul fiyatlı olan Hoover'i seçtim ama sağ olsun hiç pişman etmedi.

Bir de şu var. Çamaşır makineniz ne marka ve kurutma makinesi üzerine mi konulacak? Bazı markalar eğer diğer ürün farklı marka ise kurulum yapmayı kabul etmiyor bunu da araştırın.

Yani bütçe yeterliyse düşünmeye gerek yok tabii ki Arçelik. Ben açıkçası kurutma makineleri ile alakalı hep çamaşır küçülmesi efsanesi duyduğum için çok ön yargılı yaklaşarak Daha makul fiyatlı olan Hoover'i seçtim ama sağ olsun hiç pişman etmedi.

Bir de şu var. Çamaşır makineniz ne marka ve kurutma makinesi üzerine mi konulacak? Bazı markalar eğer diğer ürün farklı marka ise kurulum yapmayı kabul etmiyor bunu da araştırın.
Yani Arçelik’ten yana tercihi şuan sanırım sadece 2 modeli var . Hem küçük şehirde olduğumuz için servis imkanı da fazla olacak diye düşünüyor eşim. Benm beyaz eşyalarım Bosch marka ama garantisi bittiği için üstüne konulabiliyor artık eskisi gibi bakmıyorlar ona . Çoğu arkadaşım kurdurdu çünkü ..

Yani Arçelik’ten yana tercihi şuan sanırım sadece 2 modeli var . Hem küçük şehirde olduğumuz için servis imkanı da fazla olacak diye düşünüyor eşim. Benm beyaz eşyalarım Bosch marka ama garantisi bittiği için üstüne konulabiliyor artık eskisi gibi bakmıyorlar ona . Çoğu arkadaşım kurdurdu çünkü ..
Aklımın bir köşesine not ettim 👍❤️

Elektrolux almıştım cok memnunum . 1.40 dakıkada 7 kg makınadan cıkanları kurutmuş oluyor. Yorgan ,battanıye ,1e 4 metre altı derılı halıları bıle yıkayıp kurutabılıyorum ben memnunum

EW8H3966IB PerfectCare 800 9 Kg Isı Pompalı Kurutma benımkı bu araştırarak almıstım
Yaz kıs kurutmaya atıyorum artık camasır asmıyorum
Carsaflar fılan kırışmıyor
Arkada çamaşır balkonum var orda duruyor sesı rahatsız etmıyor
Yalnız tokalı kot etek vs olursa cevırıken tak tak sesler gelıyor . Oda butun makınalarda olur herhalde

Aldık arkadaşlar şükür 🙏 Arçelik aldık . Eşimin kuzenleri kullanıyormuş memnunlarmış . Hem küçük şehirdeyiz servis imkanı bol kolay bulunur dedi .Ay alındı ya , benim için farketmez. Ayın 17sinde kurmaya gelecekler

Aldık arkadaşlar şükür 🙏 Arçelik aldık . Eşimin kuzenleri kullanıyormuş memnunlarmış . Hem küçük şehirdeyiz servis imkanı bol kolay bulunur dedi .Ay alındı ya , benim için farketmez. Ayın 17sinde kurmaya gelecekler
Hayırlı olsun ıyıce arastırın sorun tam kurutma yapın ama geregınden fazla saat tutmayın. Kendınız belırleyıp saatını ona gore ayarlayın .
Cok fazla ıcınde kalınca camasırlar cok kırışır bilmeyenler cıkarıyor bu makıne cok kırıstırıyor dıyor
Benımkıler utulu gıbı cıkar
2.36 mesela ben 1.40 dk kurutuyorum tam gelıyor

X