Çamaşır ve Kurutma Makineleri Kurutma makinesi önerisi olan var mı?

esmergizmo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2013
8.104
10.536
arkadaşlar selam

çamaşır kurutmaktan asmaktan bıktım aslında çamaşır makinesi ihtiyacım da var ama çamaşır ve kurutma fonksiyonu birlikte olan makinelerin çok randımanlı olmadığını duymuştum hala öyle mi bilmiyorum. eğer ikisi birlikte olan makinelerden memnun olduğunuz varsa önerinizi bekliyorum.

yada sadece kurutma makinesi önerileri de bekliyorum.

beklentim ne bilmiyorum hiç kullanmadığım için. sanırım pratik olsun kısa sürede işimi görsün ekonomik olsun ve kıyafetlere hasar vermesin isteğim.

(bi de buzullar erimesin ama kutup ayıları da üşümesin eheheh:p)

arkadaşlar selam

çamaşır kurutmaktan asmaktan bıktım aslında çamaşır makinesi ihtiyacım da var ama çamaşır ve kurutma fonksiyonu birlikte olan makinelerin çok randımanlı olmadığını duymuştum hala öyle mi bilmiyorum. eğer ikisi birlikte olan makinelerden memnun olduğunuz varsa önerinizi bekliyorum.

yada sadece kurutma makinesi önerileri de bekliyorum.

beklentim ne bilmiyorum hiç kullanmadığım için. sanırım pratik olsun kısa sürede işimi görsün ekonomik olsun ve kıyafetlere hasar vermesin isteğim.

(bi de buzullar erimesin ama kutup ayıları da üşümesin eheheh:p)
Ben evde kullanmıyorum eşim görevi geregi gemide sık sık kullanıyor ve en kalitelisi miele aşırı pahalı ve kesinlikle tavsiye etmiyorum çünkü her şeyi küçücük yapıyo yani aldığınız her şeyi bir iki beden büyük almak zorunda kalıyorsunuz ve en önemlisi neyin ne kadar kuculecegini bilemiyosunuz ama net çok kuculuyo

Kurutma makinamdan cok cok memnunum camasir asmaktan biktigim icin almistim iyi ki almisim.benim ki bosch tavsiye ederim diger markalari bilmiyorum ama a sinifi olmasina dikkat edin.kucultme olayi ben yasamadim ama kazak falan atilmaz zaten onlari kucultur makina.esimin hic bir kiyafetini atmiyorum onlari yipratabilir diye ama onun harici her seyi kurutuyorum.

Kasım ayında Arçelik b sınıfı aldım fatura A sınıfına göre da aylık 11tl farkeder dediler hesaplayınca A++ alacağımız parayı 10yılda ancak amorti ediyordu çok memnunum her gün şükrediyorum aldığıma 1 saatte kurutuyor

Daha yeni beko lazım yedi kilogramlık bir makina çok memnunum Biray falan oldu kesinlikle tavsiye ediyorum

Miele...
Miele
Miele
Ben her konuda (elektronik eşya) Miele diyorum. Evime sonunda herşeyi Miele aldim ve rahatladim. Sende başla :)

Electrolux aldım hiç memnun değilim 2 sene önce 3750 tl verdim 3 saatte kurutan tek program var diğer programlarda çamaşır ıslak çıkıyor şimdiki aklım olsa siemens falan alırdım Miele çok pahalı ben çamaşır makinası aldım aldığım zaman parasıyla 3 çamaşır makinası alınıyordu o da çok standart verdiğim paraya değmedi hiç memnun değilim ondan da

Ya bana herkes electrolux tavsiye etti .bende secenekleri arastiriyorum ama fazla fikri olan yok herhalde
[/QUOsiz bilirsiniz bundan önce Bosch kullanıyordum 40 dk lık programda mis gibi kurutuyordu dün iki pike attım birbirine dolanmış kurutmamış 3 saat boşuna döndü durdu çıkardığımda dolaba kaldıramayacağım kadar nemlilerdi çamaşır askısında asıp kurumasını bekledim mesela

X