Çamaşır ve Kurutma Makineleri Kurutma makinesi banyoda olmak zorunda mı?

neverland85

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2015
603
1.345
38
Merhabalar sorum açık benim banyoda yerim yok üst üste de konamayacak dolap sebebi ile ben de alıp hole koymayı düşünüyorum bu mümkün mü bir gider gibi yere bağlı olması gerekiyor mu ?

Gider gerekmiyor, en azından bizim modelde öyle. Su ve tüy toplaması icin ayrı hazneleri var.Sonra onları boşaltıosun falan.Tek ihtiyaç priz.
Bizim de banyoda yerimiz olmadıgından ben yatak odama aldım. Amma velakin bişi kuruturken uyumak ya da uzanmak mümkün değil.Gürültünün rahatsız etmeyeceği havadar bi yere koyarsanız iyi olur.Çok havasız ortamda da kurutma süresi uzuo gibi sanki

Çok sağolun bebek olacağı için çok gelenim gidenim olacak normalde salında kurutuyorum ama o mümkün olmayacak , sonra da zaten seneye doğru emekleme vs olacağı için yine askılık ortada fazla olacak ben mecburen yine de hole koyacağım doğumdan önce alıp..

Ben de alacağım marka model araştırdınız mı ne düşünüyorsunuz? Ben de mecburen salona koyacağım.
Çok sağolun bebek olacağı için çok gelenim gidenim olacak normalde salında kurutuyorum ama o mümkün olmayacak , sonra da zaten seneye doğru emekleme vs olacağı için yine askılık ortada fazla olacak ben mecburen yine de hole koyacağım doğumdan önce alıp..

benim ne çamaşır ne kurutma makinem banyoda değil. Kurutma makinemi giyinme odasına koydum gardrop ütü ve kurutma makinem var sadece. Benim kurutmam istersen gidere bağlanabiliyor ama makinenin su tankı var gidere bağlamadım ben tank odlunca çıkarıp boşaltıyosunuz. Tank zaten 3-4 kurutmada doluyo

Hayır hiç de değil. İstediğiniz yere koyarsınız. Gideri yok sadece bir priz gerekiyor. Biz yedek yatak odasına koyduk banyo küçük diye. Sadece çok gürültü yapıyor o yüzden geceleri çalıştıramıyoruz. Her kurutmadan sonra suyunu boşaltmak gerekiyor, haznesi var onu kolayca çıkartıp banyoda döküp geri takıyorsunuz.

X