Çamaşır ve Kurutma Makineleri kurumayan çamaşır:(

Kurutucum hoover marka.
Hiç küçültme vs yapmıyor acayip büyük bir kurtarıcım
Balkonumda duruyor (cam balkon)
Kurutuculu çamaşır makinesi kullananlar çok memnun değiller (benim çevremdekiler)

Kurutucu :KK200:ben... resmen artık lüks değil ihtiyaç her yer inşaat her yer toz hem kış da geldi alın kızlar.

Marka önermeyeceğim çünkü bence makine şans işi:nazar:

Yaa ben camasir makinesini buyuk dusunuyorumda o yuzden sordum tesekkurler olmadi bende ayri yer ayarlarim.
Yeri hazir benimkinin ama ayni kiloda olmasi lazim demisler bir arkadasa arceligi aradim bende alttaki camasir buyuk olursa sorun yok dedi onu anlamaya calisiyorum.Ayri koymaya yerim var ama cok alakasiz yerde ikiside ayni ortamda olmasi varken.

Kilo olarak alttaki camasir makinesi büyük olabilir ama boyut olarak eşit olmalı.. üst üste koyuldugunda yıpranma süresi kısalir dedi teknik servis.. aklında olsun sorarsin

Ben de uc yildir kullaniyorum kurutma makinasi.antalyada yasiyorum disarda kurutmak icin balkonum camasir askiligim hepsi var ama boyun fitigim oldugu icin sirtim tutuluyordu camasir asarken.e iki cocuklu olunca camasir da bitmek bilmiyor.kurutma makinasi aldim rahata kavustum.yaz kis kullaniyorum hem de.benim ki bosch marka a sinifi elektrige katkisi oldu mu bilmiyorum cok fazla degildir olduysa da heralde.ama rahatlik yonunden her seye deger.ben cok memnunum.

Kilo olarak alttaki camasir makinesi büyük olabilir ama boyut olarak eşit olmalı.. üst üste koyuldugunda yıpranma süresi kısalir dedi teknik servis.. aklında olsun sorarsin
Boyut olarak esit olmuyo o zaman iste derinlemesine buyuk oluyo alttaki eni hepsi aynida.Sorarim nasil diye en iyi onlar bilir tesekkurler.

Aşk olsun kızlar konu açtım haftalarca bekledim kimse yazmadı bir başıma neler neler araştırdım öğrendim, söylemiycem hiçbirini size :63: :KK12: aldım ve de gelmesini bekliyorum kullanınca yazarım

Bende kurutuculu çamaşır makinası istiyorum yerim sıkıntılı çünkü ama bakalım alabiliriz inş. :silah:
Kurutmalı makineler tavsiye edilmiyor pek. Solo kurulmalar kadar performanslı olmuyormuş. Zaten kurutma makinesi için gider filan gerekmiyor priz olan herhangi bir yere koyabilirsin. ısı pompalı alırsan dışarı ısı da vermiyor. Isı pompalı olmayanından alırsan odanı da ısıtmıl olursun klimaya gerek kalmaz hihoyt

Ben kurutma makinası ve normal makina mı alayım diye düşünmüştüm. Sonra makinadan al kurutma makinasına koy kısmı külfet geldiği için kurutmalı makina aldım. 8 kilo yıkıyorsa 4-5 kilo kurutuyor. Ben genelde biriktirip peşpeşe yıkıyorum. Kurutmalı yıkayınca 3 buçuk saat, kurutmasız sık yıkamada yıkayınca 1 saat. Bana o 3,5 saat uzun geldiği için peşpeşe yıkamalarımda süre uzun geliyor. Bir de makinayı full dolduruyorum ama kurutmada tam doldurmamak gerekiyor dediğim gibi 4-5 kilo gibi bir sınırı var. Kurutmalı yıkamak yerine hava kurutucusunu çamaşır kurutma moduna getiriyorum bana daha kullanışlı geliyor.
3 saatte 3 posta yıkamak varken bütün gün kurutma beklemiyorum, diğer çamaşırlara geçmek için. Çok çamaşırım yoksa ve çok vaktim varsa kurutmalı kullanıyorum yoksa peşpeşe yıkarken makinayı 3-4 saat işgal etmek hiç bana göre değil.
Dışarı asmayı da sevmiyorum, dışarıda kuruduğunda tozlanıyor mu kuruyor mu belli değil.

Aşk olsun kızlar konu açtım haftalarca bekledim kimse yazmadı bir başıma neler neler araştırdım öğrendim, söylemiycem hiçbirini size :63: :KK12: aldım ve de gelmesini bekliyorum kullanınca yazarım
Ya ama biz bu konuyi bdv de gorduk ondan yazdik zaten en cok bana yaradi konu :KK70:
Yaz sen bana okuyorum:KK70:

IMG_5146.jpg

Son düzenleme:
X