Saç Bakım Ürünleri Kuru saçlara gliserin

Arkadaşlar, v_reyhan'ın kiloluk gliserini hangi siteden sipariş verdiğini biliyor musunuz ? Msj sayım yeterli olmadığı için özel mesaj ile kendisine soramıyorum. Bilen varsa yazabilir mi ?

ya arkadaşlar ben sadece bu konu başlığı için bu siteye üye oldum aylardır gelip okuyorum yeni yorumlar var mı diye bakıyorum nolur bana yardımcı olun :KK43:
ben bu yaz niyeyse değişiklik olsun diye bioform yaptırdım saçlarım yanmaktan beter oldu böyle kurudu,süpürge gibi oldu mahvoldu güzelim saçlarım.zaten saçımın modeli hep kısa omuzlarımda sayılır.ne yağacağımı şaşırdım,zeytinyağı bakımı yapıyorum haftada 1 falan ama pek etkisini görmedim.saçlarımı erkek gibi kısacık kestirmeyi bile düşündüm.burda da gliserini duyunca yapıyım dedim.ama sanırım doğru yapamadım nolur yardımcı olun.ben banyodan sonra direk susuz olarak uygulayım dedim ama çok yoğun bu gliserin olmadı gibi sanki daha beter gibi oldu sandım.sonra gene banyodan sonra azcık sulandırarak bi fısfıslı şişeye koyup sıktım saçlarıma ama gene olmadı.sanırım ben doğru uygulayamıyorum.ne yapacağımı şaşırdım.dipten sağlıklı saçlarım geliyo bi yolunu bulamazsam direk erkek gibi kestiricem ama seneye mezuniyetim var seneye kadar uzamazsa diye de korkuyorum :KK43:

Kuaförden tuzsuz şampuan aldım, içine gliserin koyarsan daha etkili olur, yıpranmış görüntüsü gider dedi.
Şampuanın içine koyup kullanan var mı ki ??

gliserin bana yaramadı.bioblasın sıvı saç kremi var. mavi su gibi. elektriklenmeye ve yumuşak taramaya en iyi o geliyor. Selektive mavi su henüz dnemedim. Gliss'ten daha iyi bioblas

Merhaba
Buldugum sampuani sizinle paylasmak istedim cunku sacimi eski sagligina kavusturabilmek icin cok uzun suredir ugrasiyorum. Hem maddi hem manevi anlamda gercekten yoruldum. Yillar once acici ve boyalarin temas etmesiyle birlikte yipranan, azalan sacimi duzeltmek icin denemedigim yol kalmadi ve nihayet gercekten cozum ureten urunu buldum.Aylardir yurt disina giden arkadaslarimdan rica edip getirtiyordum. neyseki artik Turkiye ye de geldi. Mane`n Tail…at sampuani olarak bilinir ancak korkmayin insanlar icin fomulize edildi:) bazi internet sitelerinde satiliyor
Bayanlar saciniz uzasin, yapilansin,gurlessin ve en onemlisi kendi nem dengesini bulup saglikli bir hale gelsin istiyorsaniz mutlaka deneyin!!!

bu arada belirtmeden gecemiycem, denedigim yollar:
her turlu sac bakim yagi
brezilya fonu
haftalik yaptirdigim sac bakim kurleri
keratinler
servet harcadigim unlu markalarin sampuanlari
hicbiri bu sampuanin yarattigi etkinin 10 da 1 ini yaratmadi.
onerimi lutfen dikkate alin ve artik bos yere hem zamaninizi hem de paranizi harcamayin bayanlar..

Mane n Tail`i daha once estetisyen arkadaslarimdan duymustum, simdi internet sitesinden sahibinden de bulup siparis verdim, umarim soylendigi kadardir. unlulerin de kullandigi urun bu... Denemekte fayda var.

zaten gliserin pahalı kozmetik ürünlerde kullanılıyor.zararlı bi tarafıda yok hatta içiliyor böbrek taşlarınada iyi geldiğini duydum şurup yapımındada kıllanılıyor cildede sürülüyor çatlakları gidermedede kullanılıyor saçlara zaten birebir buyrunnnnnnnnn eğer sen çok kullanacaksan yani devamlı bi site adresi verim sana ben ordan aldım 6 ay oldu nerdeyse hala var ve hergün saç yıkadığım içinde sık kullanıyorum eğer istanbuldaysan yeri şişlide ordan alırsan 10 tl falan ama kargo 23 tl ye geliyor 1.25 kg.baya fazla eczanede 30mg mlık şişeye 3 tl vermektense bu gayet hesaplı ama istanbul dışına kargo bedeliyle ne kadara geliyor bilmyorum istersen sitenin adresinide veririm opuyorumnanaktan

merhaba reyhan dediğin gibi gliserin çok işe yaradı teşekkürler yalnız ben de büyük şişe almak istiyrum msj hakkım yok bana aldığın sitenin adrsini yazar mısın teşekkürler

Ben gliserini yazın kullanıyorum saçlarıma çünkü gliserin kullanınca düzleştirici maşa kurutma makinesi vb şeylerle saçın ısıya maruz kalmaması lazım aksi takdirde saç yanar. Yine kk' dan aldığım bir tarifti sanırım

1 şişe fısfıslı
1kapak gliserin
1kapak susam yağı
1kapak badem yağı
1 kapak menekşe yağı (hoş koku için)
Kalanına içme suyu

Bunu duştan çıkınca sıkıp saçlarımı tarayıp örüyorum sabah açınca dalgalı miiss kokulu yumuşacık saççlarım oluyor

Saçlarımın uçları kuruydu bir sürü yağ karışımı denedikten sonra gliserini denedim. Keşke ilk önce gliserini deneseymişim! Mükemmel sonuç aldım saçlarım yumuşacık. Kesinlikle tavsiye ederim.

Butun sayfalari okudum cok yararli diyenler cogunlukta olunca ben de denemeye karar verdim bir eczaneye gidip bir litrelik siparis verdim fiyati da uygun geldi bana 1 lt 13 lira memnun kalirsa muthis ucuz bir urune de kavusmus ololacam simdilik hoscakalin yarin elime gecsr gecmez deneyip sonucunu yazarim kizlar ...

Ben bugün aldım gliserini. Eminönü den. 1 lt 7 tl. Bugün baslicam kullanmaya bakalım. Cok kişi memnun. İnşallah işe yarar.

bende tam kuru saça sürdüm okuyodumm vee kuru saça sürülmeğini öğrendim banyoya fırlıyorummmm canım benım saçlar uzamıyo en az bir ayda saç bakımımıma 200 lira harcıyorum ama yok yok yok
bana akıl verir misinn

bu arada ben gliserin yağı aldım ama suyla karıstırınca tere yag gibi uste cıkmıyor çok minik şişeye 12 lira verdim yanlış şeyimi aldım acep

benim saçlarımda çok kuru ne yaptımsa çare olmadı şimdi bunu denicem inş işe yarar teşekkürler bilgiler için.

Merhaba benim de saçlarım çok kuru ve gliserin kullanmak istiyorum fakat düzleştirici ve kurutma makinesi gibi ısıya maruz kalmaması gerek demişsiniz. Gerçekten saçlar yanar mı hiç gliserin sürüp kurutma makinesiyle kurutan ya da düzleştirici kullanan yok mu yani ? :44:

Gliserinli karisimi surdukten hemen sonra fon duzlestirici masa kullanmayin kizlar aksine tesir eder. Iyice kurusun hatta aksam banyo mu yaptiniz saca kürü uygulayin sabaha kadar kendi kendine kurusun daha iyi.

Ayyy kizlar bu gliserin bildigin mycize saclarim yandi kisacik erkek saci gibi kesyirdim sonra bir suru birsuru sey verdigim paralarin haddi hesabi yok sonra arastirdim burdan gliserini buldum 2 ayi geckindir kullaniyorum harika ya sacim yumusacicik oldu kuru saclarim her banyodan sonra islakken suruyorum super ve 1 ay once sacimi boyamistim bugun aynadan 3 cm dibinin geldiginin gordum cok mutluyum herkese israrla oneriyorum benim gibi tavsiye edene yatip kalkup dua edeceksiniz :-)

X