Kurdalesini alan gelsin

Günaydın, :KK75:
Çok güzel uyandım bu gün ama yapılacak çok iş var. Biriktirmeden başlarsam çok rahat olacağım ama sizde de benim gibi son ana kendini sıkıştırma huyu var mı?

Dün spor yapmadım, hayatımda ilk defa ideal bulduğum kilomda olmama rağmen minik bir göbeğim var 😬 Bebek olsa kurdela bağlar sunardım ama şimdi eritmek istiyorum. Önerebileceğiniz bir şeyler var mı her şeyi yiyip içebilirim 😂 Yeter ki şu göbekimsi gitsin.

Bir de eşim cuma da izinli. Haftasonu dışarı çıkma yasağı olacak, hoş olmasa da şehir merkezinde dışarı çıkılmaz. Sizce cuma araçla gidip gelebileceğimiz bir mesafe yaparak antik bir kent görmeye gitmek mantıklı mı? Cuma kimse olmaz diye düşünüyorum :bicak:

Normalde haftasonunu asla evde geçirmezdim ben, şimdi tam bir ev kuşu oldum ama çok sıkıldım 🤷‍♀️ Her şey yolundayken sizin haftasonları nasıl geçer? Hafta içinden planlar mısınız?

Hahahhhah sayılmaz olur mu, hoşgeldinn :KK200: Sevgilin mi var, nişanlı mısın? Tanışalım biraz kendinden bahseder misin:KK50:

sevgilim var, resmiyete dökülmüş bir şey yok ama ablaları ile tanışıyorum hatta sevgilim olmadan görüşüyoruz da :)
35 yaşındayım, yarışmaya istanbuldan katılıyorum hihihih

sevgilim var, resmiyete dökülmüş bir şey yok ama ablaları ile tanışıyorum hatta sevgilim olmadan görüşüyoruz da :)
35 yaşındayım, yarışmaya istanbuldan katılıyorum hihihih
E harikaymış :KK200: Pembik geberik gelinler hakkında ne düşünüyorsun, görümcelerinin bir tanesi olmak için nasıl stratejiler uyguluyorsun dermişim:KK48:

Neler yaparsın astrojurnal astrojurnal ? Çalışıyor musun?

Günaydın, eşimi kurdelaylan sarıp işe yolladımmm kendim de kurdelanıp bir firedevs yöroglu edasında evde can sıkıntılı pinekliyorum :KK8: :KK76:

Önerebileceğiniz bir şeyler var mı her şeyi yiyip içebilirim 😂 Yeter ki şu göbekimsi gitsin
Valla o dertten bende muzdaripim göbegim için bir krem kullanıyorum onu sürüp streçliyip spor yapıyorum azcık etki ediyor sanki😁

Günaydın, eşimi kurdelaylan sarıp işe yolladımmm kendim de kurdelanıp bir firedevs yöroglu edasında evde can sıkıntılı pinekliyorum :KK8: :KK76:

Valla o dertten bende muzdaripim göbegim için bir krem kullanıyorum onu sürüp streçliyip spor yapıyorum azcık etki ediyor sanki😁

Benim koca henüz evde, korona yüzünden vardiyalı çalışıyor. Acaba uyanmadan kendimi mi kurdalelesem? 😂

Ya şaka bir tarafa da kurdaleli gelinlerin sayısı aşmış yürümüş olsa da şöyle Firdevs Yöreoğlu dişliliğinde ve dişiliğinde akıllı, meşgul olmasa da arandığında hemen açmayan :63:herkes kocama ölüyorr modunda olmayan kadınlara ba yılıyorummm:dondurma: Bir de doğuştan cilveliler var tabii.:KK30:

Aa streç sahiden işe yarıyor mu? Çok yoğun olmasa da yarım saat spor yapıyorum her gün ben de sararım işe yarıyorsa. Nasıl bir spor yapıyorsun?

E harikaymış :KK200: Pembik geberik gelinler hakkında ne düşünüyorsun, görümcelerinin bir tanesi olmak için nasıl stratejiler uyguluyorsun dermişim:KK48:

Neler yaparsın astrojurnal astrojurnal ? Çalışıyor musun?

yaaa ben bu hayatta piremses görüntüsüne en uzak kadınlardan biriyim :) pembe ve kabarık, rabbim yazdıysa bozdun :)
daha düz kesim, elbise görünümlü şeyler benim olayım.

görümce adayım geçen akşam aradı ve telefonda 3 saat konuştuk, aradaki "x seni üzüyor galiba bazen, hmmm?" sorusunu saymazsak performansı yüksek bir gelişme oldu hahaha

evet evet çalışıyorum, mühendisim ben.
sen çalışıyor musun ?

yaaa ben bu hayatta piremses görüntüsüne en uzak kadınlardan biriyim :) pembe ve kabarık, rabbim yazdıysa bozdun :)
daha düz kesim, elbise görünümlü şeyler benim olayım.

görümce adayım geçen akşam aradı ve telefonda 3 saat konuştuk, aradaki "x seni üzüyor galiba bazen, hmmm?" sorusunu saymazsak performansı yüksek bir gelişme oldu hahaha

evet evet çalışıyorum, mühendisim ben.
sen çalışıyor musun ?
Düğün zamanımı hatırlıyorum da gayet sakin başladığım yolun sonunda bi kere evlencemm diye kınada kullanılacak mumları süslüyordum hay Allah beni kahretmesin ya :KK48: Ama ben de kabarık etekli değildim. Zarif bir A kesimdi.

Öğretmenim ben de. Özeldeyim ama devlete geçebilirim bu yaz bakıcaz. Covidden sebep şu an evdeyim ama Temmuzda çocuklar gelmese bile okula gidiyor olacağım. Senin iş normal seyrinde devam edebiliyordur diye düşünüyorum? Ofise gidebiliyor musunuz?

olive_bluto olive_bluto senin o gobegimsi dedigin sey bende oldum olasi var, hem de gobegimsi degil yani mekanin sahibi gibi gelmis yerlesmis bedenime. Sonradan taniyanlar iki sezeryan sonrasi anca toparlaniyor sanir, bilmiyorlar ki hic birakmadi beni 🤣
Chloe ting abs videosu var. Yaklasik 10 dk. Duzenli olmasa da onu yapiyorum.

Bu arada ben e ogretmenim. Brans ne senin canim?

Düğün zamanımı hatırlıyorum da gayet sakin başladığım yolun sonunda bi kere evlencemm diye kınada kullanılacak mumları süslüyordum hay Allah beni kahretmesin ya :KK48: Ama ben de kabarık etekli değildim. Zarif bir A kesimdi.

Öğretmenim ben de. Özeldeyim ama devlete geçebilirim bu yaz bakıcaz. Covidden sebep şu an evdeyim ama Temmuzda çocuklar gelmese bile okula gidiyor olacağım. Senin iş normal seyrinde devam edebiliyordur diye düşünüyorum? Ofise gidebiliyor musunuz?

ben annem vefat ettiği için kına gibi şeyleri pek istemiyorum, olursa da küçük bir grupla olabilir. :)
ama tabi ne yazık ki herkes karışıyor öyle dönemlerde, ne kadar benim tekelimde kalır olaylar belli olmaz hehe

ben home office, son 2 hafta birkaç kez gittim ama ilk 3 ay evdeydim hep.
o anlamda şanslıyız. global bir firma olduğu için tüm dünyada uygulama nasılsa onu takip ettik, esnetmediler.
çok şükür vaka da çıkmadı firmada.

bu süreçte en çok öğretmenler zorlandı bence. yani sınıfta bile zor zaptederken online eğitim falan, bence öğretmenler çok önemli işler başardılar :)

Aa streç sahiden işe yarıyor mu? Çok yoğun olmasa da yarım saat spor yapıyorum her gün ben de sararım işe yarıyorsa. Nasıl bir spor yapıyorsun?
Demek isterdim ki firedevs yör oglu gibi eve masör spor hocası falan çagırıyorum diye hava atmak isterdim ama malesef tatlım😅 ben sadece onun gibi giyinip spor hocam varmış gibi hayal gücümlen yapıyorum :rapci:

yarım saat bazen bir saat tempolu spor yapıyorum internetten açıyorum star tv de bir program var onun tekrar bölümleri ile yapıyorum ordaki bayan çok hoş çalıştırıyor acayip ter atıyorum çok iyi hissetiriyor bana. Bu arada streçli yürüyüş de çok işe yarıyor 3 5 senedir yaparım çok faydası oldugunu düşünüyorum. Kesinlikle denemelisin.

olive_bluto olive_bluto senin o gobegimsi dedigin sey bende oldum olasi var, hem de gobegimsi degil yani mekanin sahibi gibi gelmis yerlesmis bedenime. Sonradan taniyanlar iki sezeryan sonrasi anca toparlaniyor sanir, bilmiyorlar ki hic birakmadi beni 🤣
Chloe ting abs videosu var. Yaklasik 10 dk. Duzenli olmasa da onu yapiyorum.

Bu arada ben e ogretmenim. Brans ne senin canim?
O kıza bayılıyorum inanılmaz motive edici :KK48: Bu son hareket her şeyini vererek yap dedikçe acı yok olive acı yokkk hıağğğ diye yapıyorum:spor: Ay göbekli bir arkadaşım var onu da sürekli hamile sanıyorlar. Aç mı öleyim diyor yiyor valla. Aslında ben de önemsemeyeceğim de pantolonlarım eskisi gibi dursun üstümde istiyorum😬 olursa olur olmazsa "Aç mı ölücem"kafasına girerim belki. Hayır niye orada birikiyosun ki? Eskiden popomda birikirdi yağ keşke yine oraya gitse😂

Aa canım öğretmenimm ben okulönceciyim senin branş ne?

O kıza bayılıyorum inanılmaz motive edici :KK48: Bu son hareket her şeyini vererek yap dedikçe acı yok olive acı yokkk hıağğğ diye yapıyorum:spor: Ay göbekli bir arkadaşım var onu da sürekli hamile sanıyorlar. Aç mı öleyim diyor yiyor valla. Aslında ben de önemsemeyeceğim de pantolonlarım eskisi gibi dursun üstümde istiyorum😬 olursa olur olmazsa "Aç mı ölücem"kafasına girerim belki. Hayır niye orada birikiyosun ki? Eskiden popomda birikirdi yağ keşke yine oraya gitse😂

Hic dümdüz bir karnim olmayacak sanki benim 😡 amaaaaan olmadi korse takariz, na yapalim 🤣
Benim ingilizce canim 🤗

en zayıf zamanlarımda bile hep göbeğim var.
kilo aldığım an 8,5 aylık hamile gibiyim
bu beni üzer :KK43:

ben annem vefat ettiği için kına gibi şeyleri pek istemiyorum, olursa da küçük bir grupla olabilir. :)
ama tabi ne yazık ki herkes karışıyor öyle dönemlerde, ne kadar benim tekelimde kalır olaylar belli olmaz hehe

ben home office, son 2 hafta birkaç kez gittim ama ilk 3 ay evdeydim hep.
o anlamda şanslıyız. global bir firma olduğu için tüm dünyada uygulama nasılsa onu takip ettik, esnetmediler.
çok şükür vaka da çıkmadı firmada.

bu süreçte en çok öğretmenler zorlandı bence. yani sınıfta bile zor zaptederken online eğitim falan, bence öğretmenler çok önemli işler başardılar :)
Allah rahmet eylesin nurlar içinde yatsın 🙏

O zaman daha toydum bir de cevvalimki sorma. ya herkes neden karışıyor diye triplere giriyordum :KK43: oysa ki plan dışı gelişen çok şey oluyor. Böyle yaklaşman harika ❤❤ hiç stres olmazsın böyle. Çok güzel olsun herşey inşallah 🎉🎉🎉

Benimkiler bi de minikti 3 yaş :)) Anne babaları ekran karşısında baya bi mahcup ettiler hhhahahahah

Hic dümdüz bir karnim olmayacak sanki benim 😡 amaaaaan olmadi korse takariz, na yapalim 🤣
Benim ingilizce canim 🤗
Hahahah ben inanıyorum olacak 😂 Korsenin elbise gibi olanını iç göstermesin diye bi kaç kez giydim nefes alamıyorum gibi hissettim resmen.
İngilizce mi? Çok güzell 😍 İngilizcemi çok acik geliştirmem lazım yüksek lisans yapıyorum ve çeviri yaparken ingilizce seviyeme ağlayasım geliyor 😂😂

Hahahah ben inanıyorum olacak 😂 Korsenin elbise gibi olanını iç göstermesin diye bi kaç kez giydim nefes alamıyorum gibi hissettim resmen.
İngilizce mi? Çok güzell 😍 İngilizcemi çok acik geliştirmem lazım yüksek lisans yapıyorum ve çeviri yaparken ingilizce seviyeme ağlayasım geliyor 😂😂
Memleketce bir yabanci dil sorunumuz var ki bizim gobek problemi yaninda hic kalir. Bazen sinav kağıtlarını okurken bu dunyadan gocesim geliyor. 🤣🤣 yuksek lisans yapiyorsun, ingilizceyi mi cozemeyeceksin :KK66: biraz ustune dus, hallolur

X