Kurban olayım bi bakıverin

Elif Dua

Umut hep var...☉
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2016
209
250
Selam arkadaşlar
Lisede sırtından kemikleri zor sayılan ben,ailesinden yemek yemezsen harçlık yok tehditleri alan ben üniversiteye gelince yurdun o sağlıksız yağlı yemekleri ile hızlıca kilo almaya başladım.Arkadaşlarla çiğ köfte partileri,bal börek derken 4 yılın sonunda resmen etli butlu çıktım ünivden. Sonra nişanlandım nişan fotoğraflarıma bakarken resmen ağladım. Çok şişman değildim ama asla böyle de olmak istemiyordum.HEr neyse bana düğünden önce bir aydınlanma geldi dikkat ederek 16 kilo verdim.Evlendim ve o hamilelik ahhh.Emzirme falan derken şu an 76 kiloyum. Temmuzda kuzenimin düğünü var kilo vermem lazım. Bebeğim çok emen biri değil genetik midir bilmem ben yediysem sütüm hiç çoğalmadı git gide azaldı. Bir göğsümden süt hiç gelmiyor diğerinden birazcık. Neyse ki bebeğim ek gıdaya geçeli çok oldu. Çok uzattım lütfen beni gruplara falan bir yerlere alın :mad:

="Elif Dua, post: 55434093, member: 794858"]Selam arkadaşlar
Lisede sırtından kemikleri zor sayılan ben,ailesinden yemek yemezsen harçlık yok tehditleri alan ben üniversiteye gelince yurdun o sağlıksız yağlı yemekleri ile hızlıca kilo almaya başladım.Arkadaşlarla çiğ köfte partileri,bal börek derken 4 yılın sonunda resmen etli butlu çıktım ünivden. Sonra nişanlandım nişan fotoğraflarıma bakarken resmen ağladım. Çok şişman değildim ama asla böyle de olmak istemiyordum.HEr neyse bana düğünden önce bir aydınlanma geldi dikkat ederek 16 kilo verdim.Evlendim ve o hamilelik ahhh.Emzirme falan derken şu an 76 kiloyum. Temmuzda kuzenimin düğünü var kilo vermem lazım. Bebeğim çok emen biri değil genetik midir bilmem ben yediysem sütüm hiç çoğalmadı git gide azaldı. Bir göğsümden süt hiç gelmiyor diğerinden birazcık. Neyse ki bebeğim ek gıdaya geçeli çok oldu. Çok uzattım lütfen beni gruplara falan bir yerlere alın :mad:
Ben de diyetteyim. 3 hafta oldu. 77.3 ten 74.5e düştüm..yavaş gidiyor sanki. Diyetisyene de gidiyorum ama hiç tam uydugum gün olmadı hep fire verdim. Bundan sonra çok daha dikkat edecegim. Spor da yok daha. Bu hafta başlayacağım sadece yürüyüşle. İstersen birbirimize yardım edelim motive sağlarız belki. Her hafta bir kilo versek- ki bu en sağlıklısi geri de almamak adına- temmuzda fitiz :)))

="Elif Dua, post: 55441939, member: 794858"]Ay teşekkür ederim aynen beraber motive olalım ya gruplar falan var ama nasıl oluyor bilemedim
ben o gruplara bir kere girdim ama zor geldi ya. Her gün ne yediğini yazıyorsun her hafta syni gün kilo bildirimi yapiyorsun..iki hafta yapmazsan da gruptan bir süreligine cikariliyorsun galiba..kisacasi zor geldi ama yapana gerçekten yarar sağlar. Gruplardan birine gelmek istiyorum dersen boş yeri olan admin çağırır sizi.

Benim coook karmasik bir kilo gecmisim var.

Liseden mezun oldugumda 89 kiloydum. Annemin baskisi ile diyetisyene gittim 58 e kadar dustum. 7-8 yıl korudum kilomu..

Universite yillarimda 59 un üstünü görsem, hemen diyete başlardım. Boy 170 bu arada.. gayet de fittim çünkü yüzüyordum da aynı zamanda..

2 yil evvel aniden kilo aldim. 78 kiloya vardim ve o kilo ile hamile kaldim ustelik.

Dogumdan sonra 83 u de gordum tabi.. cok berbatti. Biraz dikkat ederek 79 a geri indim.. emzirirken kilo falan da veremedim.

Oglum 11 aylık, ben ise 9 haftadir diyetteyim ve 71 civarina indim simdi.. yaza kadar incelmeyi hedefliyorum.. insallah basaracagim.

Selam arkadaşlar
Başarı hikayemi sizinle paylaşmak isterim bu da sizin için bir öneri olabilir ben hiç çok zayıf olamadım yıllarca kilo verip geri aldım ama busefer beklediğim gibi gelişmedi şükür 1buçuk yıl önce 112 kiloydum.İlk 3 ay 18 kilo gitti 6 ayda 30 kiloyu erittik.Mehmet Akgün le tanıştık ankarada doktorum önerdi bir paket yaptık spashape+aqualyx+akupunktur bunların biri yağlarımı eritti spashape 1 cm incelmeye sebep oldu akupunkturda iştahımı dengeledi şuan 78 kiloyum 10 kilo fazlam kaldı hedef 68 benim için.Bu arada insülin direnci denen şey bana sadece spor ve diyetle kilo verdirmedi müdahele gerekti.Umarım istediğiniz kiloya düşersiniz.Sağlıkla Kalın.

Selam arkadaşlar
Bu arada ilk resim 112 ortadaki 96 civarı sanırım son resimde şuanki halim :)

Eklentiler

• IMG_6557-horz-horz.jpg
    IMG_6557-horz-horz.jpg
    112,8 KB · Görüntüleme: 286
Başarı hikayemi sizinle paylaşmak isterim bu da sizin için bir öneri olabilir ben hiç çok zayıf olamadım yıllarca kilo verip geri aldım ama busefer beklediğim gibi gelişmedi şükür 1buçuk yıl önce 112 kiloydum.İlk 3 ay 18 kilo gitti 6 ayda 30 kiloyu erittik.Mehmet Akgün le tanıştık ankarada doktorum önerdi bir paket yaptık spashape+aqualyx+akupunktur bunların biri yağlarımı eritti spashape 1 cm incelmeye sebep oldu akupunkturda iştahımı dengeledi şuan 78 kiloyum 10 kilo fazlam kaldı hedef 68 benim için.Bu arada insülin direnci denen şey bana sadece spor ve diyetle kilo verdirmedi müdahele gerekti.Umarım istediğiniz kiloya düşersiniz.Sağlıkla Kalın.
Teşekkür ederim ben de Ankaradayım Mehmet beyin yeri nerede ve fiyatları makul mü ?

Teşekkür ederim ben de Ankaradayım Mehmet beyin yeri nerede ve fiyatları makul mü ?

Merhaba.Bu üyenin söylediğine inanmayın.Ben ara ara forumu takip ediyorum da bazı sahte hesaplar estetik bölümlerinde hep bu Mehmet akgün'ü övüyordu.Görünce söylemek istedim.Bence itibar etmeyin.Bakmak isterseniz de sanırım dudak estetiği Ankara bölümünde vardı.

Ben de diyetteyim. 3 hafta oldu. 77.3 ten 74.5e düştüm..yavaş gidiyor sanki. Diyetisyene de gidiyorum ama hiç tam uydugum gün olmadı hep fire verdim. Bundan sonra çok daha dikkat edecegim. Spor da yok daha. Bu hafta başlayacağım sadece yürüyüşle. İstersen birbirimize yardım edelim motive sağlarız belki. Her hafta bir kilo versek- ki bu en sağlıklısi geri de almamak adına- temmuzda fitiz :)))

Banada 15 gün oldu 77.3.den 75 e indi arada 45 dk yuruyus 2 litre su ama sudan gitmis normalmi diye konu açtım bide..37. Yasinda 3 cocuk annesiyim

="Estie, post: 55709398, member: 884511"]Banada 15 gün oldu 77.3.den 75 e indi arada 45 dk yuruyus 2 litre su ama sudan gitmis normalmi diye konu açtım bide..37. Yasinda 3 cocuk annesiyim
benim ilk hafta 2.3 gutti. Bunun 1.6si yağdı. Kaybettigim kas da üçüncü hafta geri geldi.

Deyiştenim daha sora yağa dönüşecek dedi.ben yinede tecrubeleri beni motive edecegini düşünüyorum

X