Lekeler, Çiller Kullandığım leke kremleri ve sonuçları

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

mymelino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
966
3
akne lekeleri için 2 senedir uğraşıyorum....roccutane hapı sonrası kalan akne lekeleri...kullanmadığım ürün kalmadı sayılır ....sonuçları yazayımda sizde aldanmayın bazı ürünlere ...para çoook kaptırdım çünkü ben .......

ARAPKIZI KREM--->> TAM BİR FİYASKO...LEKELERE ZERRE KADAR FAYDASI YOOOK...REKLAMINI BAYA İYİ YAPIYORLAR....ÜMİTLENDİM ALDIM KULLANDIM FAYDA GÖRMEDİM AKSİNE ZARARINI GÖRDÜM AKNE YAPTI....

LEA AKLIKKREMİ--->> TV DE FALAN ÇIKIYODU TÜM LEKELERİ YOOK EDER ...DOĞAL BİR ÜRÜN 1 AYDA LEKE BIRAKMAZ DİYE SATTILAR...BALKANLARDA KULLANILIYO FALAN DEDİLER....AMA MALESEFF HİÇÇÇ FAYDA ETMEDİİİİ...129 TL VERİP SET HALİNDE ALMIŞTIM HEMDE....:KK47::KK47::KK47:

BEPANTHEN KREM--->> BEPANTHEN KREMİ BU KLÜPTE DUYDUM SABAH -AKŞAM 1-2 AY KULLANDIM AMA HİÇ ETKİSİ OLMADI VE TÜYLERİM ARTTI YÜZÜMDE ...LEKELERİMİN YANINA BİRDE TÜY DERDİM VAR ARTIKKK:KK37::KK37:

BİOGREN OZON YAĞI---->> OZON YAĞI BİR ARA MODA OLMUŞTU SANKİ...HER YERDE OZONYAĞI DUYUYORDUM OKUYORDUM....SONUNDA RESMİ SİTESİNDEKİ TELEFON NUMARASINDAN ARADIM KONUŞTUM 1 AY İÇİNDE GEÇER DEDİLER... TAM 3 AY KULLANDIM BEN DÜZENLİ....LEKELERDE HİÇÇÇ FAYDASI OLMADI... BİRDE AKNE ÇIKARDI BENDE.....:KK53::KK53::KK53::KK53:

Sis leke kremi ---->> bu ürünü bu klüpte duymuştum ..yorumlar hep güzeldi....mustafa beyi aradım akne izlerim var dedim yardımcı oldu anlattı baya.... 1 ayda geçer dedi...
1 ay geçti ...aradım lekeler geçmedi diye bu sefer akne izleri çabuk geçmez dedi 2 ay kullanmak gerek dedi...40 gün kullandım akne lekelerinde açılma olmadı pek....oranlarsak yüzde 5 oranında bir açılma oldu....kullanırken kızarıklık soyulma falanda yapıyo....buz masajı bepanthen sürdürüyodu.....ara verdiriyordu ama faydalı bulmadım pek.....kullananlar belli süre sonra lekelerin tekrar geri geldiğini söylüyorlar.......

Eritretin--- >>> doktor kontrolünde kullanmıştım ama malesef buda faydalı olmamıştı...yanında kurutuluğu gidermek için ürederm de vermişti....cildimi iyice hassaslaştırdığı için kullanıma ara verdirmişti doktor 5 gün locaid krem kullanmıştım günde 3 defa .... Daha sonra tekrar eritretine devam etmiştim.. 1 ay tamamladım böyle ama malesef fayda etmediiiiii....:KK47::KK47::KK47:

Sis leke kremi ---->> bu ürünü bu klüpte duymuştum ..yorumlar hep güzeldi....mustafa beyi aradım akne izlerim var dedim yardımcı oldu anlattı baya.... 1 ayda geçer dedi...
1 ay geçti ...aradım lekeler geçmedi diye bu sefer akne izleri çabuk geçmez dedi 2 ay kullanmak gerek dedi...40 gün kullandım akne lekelerinde açılma olmadı pek....oranlarsak yüzde 5 oranında bir açılma oldu....kullanırken kızarıklık soyulma falanda yapıyo....buz masajı bepanthen sürdürüyodu.....ara verdiriyordu ama faydalı bulmadım pek.....kullananlar belli süre sonra lekelerin tekrar geri geldiğini söylüyorlar.......

Sis leke kremini bende kullanmiştım çok kızarıklık oldu yüzümde sanki tüp patlamıştı suratımda mustafa beyi aradım behanten sür buz koy geçer dedii ertesin gün oldu hala geçmedi. Artı kahverengi yanıklar oluştu çok kortum geçmicek diye.dr gitti krem verdi geçti çok şükür bir dahada sürmedimmm kremii ...

Sis leke kremini bende kullanmiştım çok kızarıklık oldu yüzümde sanki tüp patlamıştı suratımda mustafa beyi aradım behanten sür buz koy geçer dedii ertesin gün oldu hala geçmedi. Artı kahverengi yanıklar oluştu çok kortum geçmicek diye.dr gitti krem verdi geçti çok şükür bir dahada sürmedimmm kremii ...

bu kremin mantığı bu önce kızartıyo sonra kanverengine dönüyo cilt sonrasında soyulma başlıyo alttan pembe yeni deri çıkıyo böylece devam etseydin düzelirdi lekeler ilk başta kahverengi olunca korkuyoruz bu ne böyle dahada koyulaştı diye...her cilt farklı tabi canım çok tahriş olduysa kullanma tabi...

bu kremin mantığı bu önce kızartıyo sonra kanverengine dönüyo cilt sonrasında soyulma başlıyo alttan pembe yeni deri çıkıyo böylece devam etseydin düzelirdi lekeler ilk başta kahverengi olunca korkuyoruz bu ne böyle dahada koyulaştı diye...her cilt farklı tabi canım çok tahriş olduysa kullanma tabi...

yok canım ben kızarıklığa soyulmaya aldırmadan 40 gün kulllandım açılmaları görseydim devam ederdim ama bana fayda etmedi pek...

ben lekelerle uğraşmaktan vazgeçtim artık onların çözümü yok sanırım. Beraber yaşamaya alışmaya bakalım bence:):)

contractubex ve madecassol haricinde bende görmedim öyle fayda eden krem.ama contractubex çok iyi geldi.expigment berbatötesi,madecassol çok güzel kokuyo ve çok iyi, valla arap kızı fayda etmişti bana ama şu zor sürüleni yoğun kıvamlı beyaz olanı, salyangoz kremi iyi değil,çok bi etkisi yok.avona oriflame girmiyorum bile sadece güzel kokuyolar... sebamed sabun ve yüz yıkama jeli çok iyi. clean and clear ın turuncu yüz temizleme toniği çok iyi. bu kadar benden ama nooolur expigment kullanmayın dua edersiniz bana.

Haccer krem ---- >>bunuda kullanmıştım .. Aklıma geldikçe yazıyorum...hiçççç faydası yokk ... Lekelere fayda etmediği gibi yoğun bir kıvamı var sivilce yaptı ..bunuda önermemmm:KK47::KK47::KK47:

svılce ızlerım ıcın o kadar krem jel ılac ne varsa kullandımm ama aralarında en ıyısı CONTACTUBEX.
sabah aksam yuzunuzu sebamed sabunla yıkayın ve kuruyuncada dayayın bu jelı.
sabah kalktıgınızda bana dua edıceksınızz :KK66: suan 4. gunum ama herkes suratımı gorup sok oluyoo lutfen deneyın ben kac yıldır cekıyorum bu dertten ama artık mutluluga ulasıyorum gıbıı :))

Ben de geçen yaz 180 lira verip güya en iyisi diye aldığım dermoligica güneş koruyucusunun azizliğine uğradım.Yüzüm resmen harita gibi olmuştu.Ekim gibi dermatoloğa gittim.Bana eritretin veexpigment verdi.Kullandığıma bin pişmanım.Yüzümde birde yanık izi gibi izler bıraktı.Daha sonra Akışık doğal bakım ürünleriyle tanıştım.Hem çok pahallı değil hem doğal hemde işe yarıyor.Geceleri mavi anemon kremini gündüzleri inci tozu kremini kullanıyorum.Cildim harika görünüyor.Lekeler tamamen geçti gibi.Herkez ne kullanıyorsun diyor. Anemon bitince kayısı yağı kremine başlıycam onuda çok methettiler.Sonuçta doğal ve hiçbir zararları yok.:81:

Eritretin ve Differin verdi bana doktor ciddi, yaygın olmayan aknelere sür diğeride lekelerde fayda eder diye pek olumlu yorum yok forumlarda bu kremler cildimdeki lekeleri düzeltti kalıcı olarak gibilerinden ve bazıları çok daha ilerlediğini söylüyor durumunun sivilce artışı falan... bende başlamıcam bunlara. Birde bana doktor güneş kremi vermedi bu Eritretinin yanında herkes güneş kremi falan kullanmış sordum doktora kendisine cilde zarar verirmi güneş kremi gerekli mi diye zaten eylüle ayına geliyor bir sorun olmaz dedi ama bazıları bu eritretin veya tretin sonrası mutlaka güneş kremi, bepanthene kullanın yazmış ciddi lekelere yol açıyormuş bende pek güvenemiyorum şimdi tedaviye...
Eritretin ve Tretin arasında ne fark var acaba hangisi ne için daha iyi? onlarca krem ve jel adı var ben benzamycin kullandım yıllar önce belirgin faydasını gördüğümü hatırlamıyorum.​

svılce ızlerım ıcın o kadar krem jel ılac ne varsa kullandımm ama aralarında en ıyısı CONTACTUBEX.
sabah kalktıgınızda bana dua edıceksınızz :KK66: suan 4. gunum ama herkes suratımı gorup sok oluyoo lutfen deneyın ben kac yıldır cekıyorum bu dertten ama artık mutluluga ulasıyorum gıbıı :))

geceleri o kremi mi sürdünn yıkıyor musunn

sis leke kremindeki 40 günlük sonucun benim 13 günlük sonucumdan daha mı kötüydü yani? sis leke kremi kullananlar adlı konudan sonucuma bakabilir misin rica etsem? Allah'ım nazarlardan saklasın ama ben bu kremi var ya tanıdığım tanımadığım bütün sorunlu insanlara önercem. ben çok mutsuz oldum akne lekelerimden kimse mutsuz olmasın. çözümü var işte. ayrıca 1 ay sabredip kullanmak yeterli olacak sanırım. inşallah bu konuşmalarımdan dolayı pişman olmam. inşallah aynen böyle dewam eder kremin etkisi. :nazar: birdaha aknem çıkmazsa lekem de olmaz :18:

Seydis sivilce lekeleri ve çukurları var bendede en az 4-5 yıllardır var dediğn krem lekelere mi yarıyor yoksa çukurlara mı? bende lekeler çok az kırmızı leke birkaç tane çok çirkin durmuyor asıl sorunum çukurlar, dalgalı bir cilt o krem bu soruna feyde eder mi canım?

Seydis sivilce lekeleri ve çukurları var bendede en az 4-5 yıllardır var dediğn krem lekelere mi yarıyor yoksa çukurlara mı? bende lekeler çok az kırmızı leke birkaç tane çok çirkin durmuyor asıl sorunum çukurlar, dalgalı bir cilt o krem bu soruna feyde eder mi canım?

canım eczacıyı arayıp sor istersen... çukurlara ne yapar bilmiyorum...

erica aldım şimdilik bir faydasını görmedim, 36 tl.çöp yani . daha önce fade out kullanmıştım bayağı iyiydi ama bulunduğum semtteki watsons bile yok.

[
QUOTE=sirinkocyigit;20557352]svılce ızlerım ıcın o kadar krem jel ılac ne varsa kullandımm ama aralarında en ıyısı CONTACTUBEX.
[/QUOTE]
bu dediğin ilaç nasıl etki ediyo yüzü kabuk attırarak soyarak mı etki ediyo yoksa hiç soymadan kabuk yaptırmadan mı geçiriyo acil cevap yazar mısın lütfenn cnm:KK3::KK3: bana çok gerekli kurtulmak istiyorum bıktım artık:KK5:

asel vital yeni kullanmaya başladım yağlardan oluşan bitkisel krem aktarlarda 10 tl ye satılıyo 4.gün oldu ve hiç beklemediğim şekilde geçirmeye başladı

X