K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz Kulak tıkanıklığına önereceğiniz birşeyler var mı ?

Doktora gitsem ne yapacakki gebeyim ilaç kullanamam doktor kuzenime sordum oda birşey öneremedi tıbbi yönden ama bu soğan suyunu bi çok kişiden duydum denesemmi ?
Doktor ilaç vermiyor zaten, benim başıma geldi bana gliserin verdi yani yağ, onu damlatıyordum yumuşaması için, 5-6 dk bekleyip o kulağımın üzerine yatıyordum tabi altına peçete koyuyordum temizleniyordu, bir de arkasından banyo yapıp temizliyordum bir hafta 10 gün sürdü. Soğan suyunu hiç bilmiyorum.

Ben hamile iken kulağımı yıkamıştı doktor. Bir iki dakikalık birşey. Doktora hamile olduğumu söylemiştim. Birşey olmaz demişti.

ne kadar dogru bunu soylemem bilmiyorum ama benim basima da 2 defa geldi, eczaneden gliserin alip 1-2 damla damlattim o gun normale dondu. ikinci oldugumda yine gliserin damlttim o biraz daha uzun surdu ama benimmsartlarimdan.

Arkadaşlar 3 gündür sol kulağım tıkalı sesleri ve konuşmamı farklı duyuyorum hani denizde kulağımıza su kaçar ya bende o his 3 gündür var dün biraz azaldı geçiyo sandım bugün arttı yine , Öneriniz var mı ?
doktora git

Önerim doktor .. benmde sizin gibi olmustu bi ara kirden kapanmış .. doktora gittim. . Gliserin yağı verdi sabah aksam damlat yumusasın 3-4 gun snra gel dedi gittim temizledi açıldı...

DOKTORA GITMEDEN BU İŞLEMİ YAPMAYIN..

X