Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçülen göğüslerimi büyütmek için

siyahibiri

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2020
395
22
Emzirme sonrası göğsüm aşırı küçüldü bekarken bile 80-85 beden iken şimdi 70-75 ancadır. Napacağım?

Bende aynı sekilde evlenme öncesi 80 beden takıyordum. 2 cocuk emzirdim 75 bedebin kullanıyorum suan. Kullanmadıgım krem ot yag da kalmadi hic birsey etki etmiyor. Suan bir karisim kullanıyorum 1 haftadir sadece gögüslerimde hafif agrı var belki ise yarar :)

Bende aynı sekilde evlenme öncesi 80 beden takıyordum. 2 cocuk emzirdim 75 bedebin kullanıyorum suan. Kullanmadıgım krem ot yag da kalmadi hic birsey etki etmiyor. Suan bir karisim kullanıyorum 1 haftadir sadece gögüslerimde hafif agrı var belki ise yarar :)
Hadi ya.. evlenince daha da büyümüştü büyümez mi daha diyorsun😓silikon falan korkarım ya

Bi de hamilelikte 13 kg aldım ben 31 kilo verdim 8 ay oldu doğum yapalı. Acaba kilo alsam farkeder mi. O da etkiledi bence
Kiloda etkiler tabi cok kilo vermissiniz biraz kilo alsaniz goguslerde toparlar genetiksel bi meme kucuklugu probleminiz yokmus sonucta yni oncedende kucuk olsa kiloyla buyumezdi ama 80 bedenmissiniz biraz kilo alip toparlanir bence

Kilo alınca n2 yazıkki o kilonun 1 gramı bile gitmiyo gögüs e. Vücut yapınızdam anlarsiniz. Bende doğumdan sonra çok kilo verdim ama emzirdikten sonra mahfoldular. Adaçayı rezene ve şerbetçi otunu iciyorum sadece agri var bakalım büyüme olursa haber veririm..

Ya ben 2 haftadir kullanıyorum bu otkarı ama gögüs bölgem komple agriyo kollarım gögüslerim acaba etkimü ediyo yoksa zararmı

Etki ediyordur herhalde ama göğüs yapcam diye de kendinize eziyet etmeyin bence ah kadınlık ne zor☺️😌
Ay ne yazık ki.öyle ya biraz toparlansa yeter de iste. Sürekli agrı yok arada vuruyor tabi bakalım 1 hafta daha kullanıp bırakıcam olmazsa

Bir zamanlar buradan hiç çıkmazdım her şeyi denedim ama olmadı. En sonunda silikon taktırdım çok çok mutluyum . İnanın denemediğim yöntem kalmadı bunun tek çözümü ameliyat . Artık o kadar doğal yapılıyor ki anlaşılmıyor . Ben çok hayal kırıklığına uğradım buradaki yöntemlerden dolayı asla hevesinizi kırmak istemiyorum ama bu yöntemlerden sonra kist oluşabiliyor dikkatli olun.

Bir zamanlar buradan hiç çıkmazdım her şeyi denedim ama olmadı. En sonunda silikon taktırdım çok çok mutluyum . İnanın denemediğim yöntem kalmadı bunun tek çözümü ameliyat . Artık o kadar doğal yapılıyor ki anlaşılmıyor . Ben çok hayal kırıklığına uğradım buradaki yöntemlerden dolayı asla hevesinizi kırmak istemiyorum ama bu yöntemlerden sonra kist oluşabiliyor dikkatli olun.
Ne yazık ki ameliyat parasını toparlamak benim için bir hayal :KK43: o yüzden artık uğraşmama kararı aldım

ne karışımı canım? ben de denemek istiyorum

ne karışımı canım? ben de denemek istiyorum
Canm bende hic ise yaramadi sadexe agri oldu bıraktım. Sabahları adacayi ile rezeneyi kaynamıs suda bees dakika bekletip iciyorum aksamları da aynı sekilde serbetci otu. Ama artık yapmıyorum

X