Kronik yorgunluğa denenmiş çözümler

aytug

Kün ve yekün 🤰Rabbim sana çok şükür
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
651
248
Sürekli kendimi yorgunumu hissediyorum üzüm suyu bir müddet iyi geldi ama icmeme rağmen hala yorgunluk var sürekli yorgun bitkin ☹️

Sürekli kendimi yorgunumu hissediyorum üzüm suyu bir müddet iyi geldi ama icmeme rağmen hala yorgunluk var sürekli yorgun bitkin ☹️
Merhaba
Kan değerlerinize bıktırdınız mi aynı sorunu ben bir ara yaşadım sonuç B12 değerim düşük çıktı epey ve takviye kullanıyorum
Bol enerjili sağlıklı günler diliyorum

Şeker un ve paketli gıda yemeyin. Tuzsuz yiyorsanız o da halsizlik yapıyor. Sağlıklı Cankırı kaya tuzu ya da doğal herhangi bir kaya tuzu yiyin. Bol su için kısa yürüyüşler ya da sevdiğiniz bir sporu yapmak da insana enerji veriyor 🌷

spirülina sirkesi içtim dana ciğerinden kat be kat fazla B12 içeriyor. Beni o toparladı tavsiye ediyorum .

spirülina sirkesi içtim dana ciğerinden kat be kat fazla B12 içeriyor. Beni o toparladı tavsiye ediyorum .
Kız o sirkesi öyle? Neyden yapılıyor? İlk defa duydum nerden alabiliriz güvenilir bildiğin bir yer var mı?

B12 ıgnesı vuruldum 800 e cıktı degısen bırsey yok. Bende kansızlıkta var belkı ondandır
B12 ye bel baglamayın yanı

X