Kronik tonsillit

Kahvekokusu34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2016
1.668
1.041
İyi geceler herkese , 7 yaşın da ki çocuğumun bu kış sürekli bademcikleri şişti enfsluydu yediği antibiyotigin hesabı yok , alerjik bi çocuk zaten , bademcik sorunu bu sene var 1.sinif çok koşup çok terliyor ayrıca kbb dr alerji ilaclari verdi. Ilaclari yerken 1 ay için de olursa ameliyat öneriyorum dedi , alerji ilaclari ile bu sorunu çözen var mı aranız da alerji bademcik te iltihap yapar mi acaba kafam çok karışık deneyimli anneler yardımcı olun lütfen sabah okul hastalik kapcak stresi başladı:KK43:

Benim oğlumda öyle ama sürekli boğaz enfeksiyonu alerjimiz yok bizim ama en ufak birşeyde hemen bademcikleri şişer ve 11 yaşında zor büyüdü maalesef büyüdükçe azalıyor ama alerji için birşey diyemiycem bir kaç doktora daha götürün ameliyat için ne diyecekler

Benim kızım da böyleydi ve gitmediğimiz doktor kalmadı.En ufak bir soğuk algınlığında kusacak diye başında nöbet tutardım ama doktorlar ameliyat önermedi bize.Büyüdükçe azalarak yok oluyor bu durum,küçükken çok çekmiştim ben de🙁.

Evde çamaşır kurutma, evde herhangi bir yerde sigara içme toz durumu kullanılan hali pelus oyuncaklar yumuşatıcı veya deterjan durumu hepsini düzene sokarak azaltarak biraz engel olabilirsiniz

X