Kronik sinüzite çare bulan var mi

Bemelo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2019
3
1
54
Arkadaşlar bende kronik sinuzit var.Hiç burnum akmiyor ama bas ağrısı ve kuru burun tıkanıklıgi yapiyor.Bazen dişe ve gözede vuruyor buna çare bulan var mi

mutlaka denize girip dalmanız ve orda çekip sümkürmeniz gerekiyor. arkadasım Boyle yaptı ve çok çok faydasını gordu

Burun çaydanlığı

Arkadaşlar bende kronik sinuzit var.Hiç burnum akmiyor ama bas ağrısı ve kuru burun tıkanıklıgi yapiyor.Bazen dişe ve gözede vuruyor buna çare bulan var mi
kendimi bildim bileli sinüzit ile uğraşırım. babam küçüklüğümden beri akdenizde, bana özellikle şnorkelle dalış yaptırarak dönemsel olarak ciddi rahatlamamı sağlardı. ama zaman geçtikçe yanımdan geçen kişinin rüzgarının bile baş ağrısı yapmasına dayanamadığım için deviasyon ameliyatı oldum. şu an geçmişe göre nispeten daha rahatım ve hayatımın kalitesi artmış durumda. yine de bu ameliyattan mucize sonuçlar beklememek lazım diye düünüyorum. geçmiş olsun

sinüzitim burundaki yamukluktan olabiliceği için ameliyat oldum. biraz daha rahatım ve ama yine de ara sıra ufak ağrılar olabiliyor

X