Bölgesel İncelme Korse ve Önerdiğiniz Korseler,Tavsiyeleriniz

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
siyahını ve ten rengini kullanıorum miorre nin korsesi göğüs altı askılı korse kesinlikle harika bişey o da aşağı doğru inme sorunuda yok bi beden hatta iki beden bile incelmiş gibi oluyosunuz:KK1: alışveriş çılgınlığım tuttuğundan dolayı biçok şeyle beraber bende olmayan rengindende söyledim demin. tipi böyle göğüs altı olduğu içinde göğüsleri basık küçük göstermiyo ben bide önden push up sütyen kullandığımda taş gibi oluyorum şahsen:KK23:]

MERHABALAR,

Bahsettiğiniz korse bedenleri S,M,L ... mahsuru yoksa sorabilir miyim?

Sizin ölçüleriniz nedir ve hangi bedeni kullanıyorsunuz?
Teşekkür ederim...

merhaba bende üst 36 alt 38 giyiyorum biraz göbek ve düşük bel den dolayı yanlarım çıkmış durumda gece yemeklerini kestim meyva yogurt gibi şeylerle geçiştiriyorum vardiyalı çalıştığım için eve geldiğimde gece acıkıyorum evet gelelim konumuza dün 19 tl korse aldım aşağıda resmi olan bu gün giydim ilk gün tecrübelerim $IMAG0039.jpg

1 wc işi çok zor ağ kısmında açık bölüm var ama yeteri kadar açık değil (öneriniz var mı )
2 kaşıntı yapıyor
3 eve geldiğimde çıkarttım ve karnımda bir ağrı var et bölünmüş gibi
4 sıkı tutuyor daha düz gözteriyor
5 popo daha yukarıda duruyor ve çok güzel gözüküyor
6 diz bölgesi dar pantolonda iz yapıyor

aranızda internetten iç çamaşırı alışverişi yapan varmı arkadaşlar? ben korsemi netten almak istiyorum hangi siteye güvenebilirim bilemedim

kızlar iç çamasırcıda arkadan ipli göğüs altından basene inen büstüyerler war onlar daha ii olmazmı ??:KK53:

ben sadece bel korsesi kullanıyorum can simidini çok iyi toparlıyor ama sanki yağlarımın yayıldığını hissediyorum
belin üstündeki ince kısım kalınlaştı ve basenlerim de kalınlatı gibi geliyor
böyle bir şey mümkün mü sizce :44:

Arkadaşlar ben de bu dertten eerken yaşta muzdarip olan birisiyim. Yurtdışı seyahatlerimde bile buna çare arardım hep, Bigün Fransa'da bi kadın mağazasında Lytess ile tanıştım, halbuki Türkiyede de olan bir markaymış. Tabi ki her şeyde önemli olan erken teşhis ve önlem her hastalık gibi. Selülit daha olmadan onlar bu tarz kıyafetleri taytları giymeye başlıyorlar Avrupa'da. Biz son noktada artık.. Ama ben iki senedir nerdeyse tüm Lytess ürünlerini kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum. Tabi burada şeker un falan da cok tüketmeyin dememe gerek yok dimi :))

merabalar kızlar.ben beslenme danışmanlığı yapıyorum.yani insanlara doğru beslenmeyi öğretiyoruz.kilo almak ya da vermek isterseniz ve yardıma ihtiyacınız olursa ben burdayım =)

kızlar bütün yazılanları okudum veeeee bende korse kullanmaya karar verdim altı ince üstü geniş bir vücut tipim var bacaklarım ince popom tepsi gibi ama simitlerim ve göbeğim var omuzlarım geniş kollarım kalın sizce bana hangi korse uygun olur şortlu korseler popomu iyice küçültür mü sadece bel korselerine baktım ilk resimde ki kısa gibi geldi ikinci resimde ki bel korsesi (yüzü görünen kız) kopcaları ve balenleri var badilerin altından belli olurmu ya da batar da rahatsız eder mi bilemedim çıtçıtlı korselerde popoyu kapattığı için yine popomu küçültmesinden korkuyorum karar veremedim yardımcı olur musunuz birde kol korsesi araştırdım buldum ama hep liposaksın kol korsesi diye var ve lipo. ameliyatından sonra şekillendirici olarak kullanılır falan diye acıklaması var ben böyle bir ameliyat geçirmedim kullansam bir sorun olur mu

Eklentiler

• $Aqua_Bel_Korse_CM3002_135.jpg
    $Aqua_Bel_Korse_CM3002_135.jpg
    16,2 KB · Görüntüleme: 539
  • $images.jpg
    $images.jpg
    6,7 KB · Görüntüleme: 584
  • $kol.jpg
    $kol.jpg
    30,2 KB · Görüntüleme: 1.461
canlarımmm benimde üst bacaklarım çok rahatsız etmeye başladı beni artıkk kilom 53 fakat altım tarafım üste göre çok fazla nefret ediyorum :KK43: bende sadece bacak bölümü için dizime kadar korse istiyorum ama sürekli pantolon giydiğim için dikişsiz sanırım öyle bir şey arıyorum yardımcı olur musunuzz :nazar:

merhaba bende üst 36 alt 38 giyiyorum biraz göbek ve düşük bel den dolayı yanlarım çıkmış durumda gece yemeklerini kestim meyva yogurt gibi şeylerle geçiştiriyorum vardiyalı çalıştığım için eve geldiğimde gece acıkıyorum evet gelelim konumuza dün 19 tl korse aldım aşağıda resmi olan bu gün giydim ilk gün tecrübelerim Eki Görüntüle 381526

1 wc işi çok zor ağ kısmında açık bölüm var ama yeteri kadar açık değil (öneriniz var mı )
2 kaşıntı yapıyor
3 eve geldiğimde çıkarttım ve karnımda bir ağrı var et bölünmüş gibi
4 sıkı tutuyor daha düz gözteriyor
5 popo daha yukarıda duruyor ve çok güzel gözüküyor
6 diz bölgesi dar pantolonda iz yapıyor

arkadaşım korseyi diydiğinde pantolonda izi gösteriyor muydu ? benim de üst bacak bölgem var baldır yani orasını toparlar m:26:

arkadaşlar bi korsem var. göğüs altından dize kadar. diz bölgesinde taşma yapıyor ama... onu nasıl önleyebilirim? yani üstüne pantolon giysem bile görüncek... yardımcı olun lütfen

Benim bedenim normalde 36 ancak kilo aldığım zamanlar direk basenlerime aldığım için bir süre çok dengesizleşiyorum ve alt tarafım 38, üst tarafım 36 oluyor.. Ve ne yazık ki düşük belli giyim tercihinden dolayı belimde kalınlaşma oluyor. Ben de bu zamanlarda, göğüs altından diz üstüne kadar olan ve üst kısmı silikonlu (bu kaymayı önlüyor) korse giyiyorum. S beden kullanıyorum. GÜndüz işe gideren giyemiyorum ancak eve gelir gelmez korseyi giyip yediklerime dikkat edip (fazla yağlıya kaşmadan ve salata ağırlıklı) özellikle sık sık yürüyüş yaptığımda vücut şeklie normale dönüyor. Spor yapmazsanız eğer korse zayıflatmıyor. Sadece şekil veriyor. Ancak spor ve yürüyüş ile desteklerseniz kilo verip şekilli bir şekilde inceliyorsunuz. O yüzden korse olayı iyi..

Selam arkadaşlar, ben Rago korse kullanıyorum. İlk giyerken çok iyi ama 2 ay olmadan deforme oluyor. Gerçi ben her gün en az 8 saat giyiyorum. İçindeki teller eğriliyor :KK43: Bu şekilde sorun yaratmayacak bir korse biliyor musunuz?

X