Köprü diş yaptıranlar memnun mu?

littlebig

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2011
45
18
Ön dişlerimden birini kaybediyorum mecburen köprü yapılacak çok mutsuzum. Ön dişe köprü yaptıranlar var mı, dışardan kötü bir görüntü oluyor mu kullananlar tecrübelerini nasıl baktıklarını anlatabilirse çok sevinirim :KK43:

Yaşını genç ise köprü yerine implant yaptırmanızı öneririm . Zira köprü 10/15 yıl hibi bir sürede köprü için kullanılan dişlere zarar veriyor . Yani zaten ana dişinizi törpülüyorlar felan . Nahoş bi durum .

Ön dişlerimden birini kaybediyorum mecburen köprü yapılacak çok mutsuzum. Ön dişe köprü yaptıranlar var mı, dışardan kötü bir görüntü oluyor mu kullananlar tecrübelerini nasıl baktıklarını anlatabilirse çok sevinirim :KK43:
Kesinlikle implant.
Köprüden çok çektim

İmplant yaptırdınız mı sonradan?
Yok ama yaptıracağım.
Üstelik baya bir çok yaptıracağım.
Senelerdir köprüden çok çektim. Ama bazı durumlardan dolayı implanta sıra gelmedi.
Çevremde implant yaptıranlar var ve çok memnunlar.
Köprü kısa süreli ve yanındaki sağlam dişleri de mahveden bir yöntem.
İkide bir düşüyor üstelik.
Artık bezdim şahsen

Sürekli düşüyor asla normal dişiniz gibi her şeyi rahatlıkla yiyemiyorsunuz.
Üstelik sağlam dişlerde havasız kaldığı için midir bilmem zamanla çürüme ya da diş eti sıkıntıları oluyor.
Bir köprü 10-15 sene asla gitmiyor.
Özelde de yaptırdım devlette de.
Her köprü değiştirmede yandaki dişleri sürekli törpülüyorlar törpüledikçe köprü tutmaz hale geliyor.

Yaşını genç ise köprü yerine implant yaptırmanızı öneririm . Zira köprü 10/15 yıl hibi bir sürede köprü için kullanılan dişlere zarar veriyor . Yani zaten ana dişinizi törpülüyorlar felan . Nahoş bi durum .
Bende katılıyorum hem diğer dişleri çürütüyor hem koku yapıyor implant tavsiye ederim ben önlere değil ama azılara yaptırdım ana diş gibi çok memnunum

Çok uzun sürdü mü peki 3 ay dediler bana
Eskiden 6 ayı buluyordu mesela babam öyle olmuştu ben 4yıl oldu yaptıralı 3 ayda tamamlandı çok kolay oldu 15dk sürmedi hemen uyuşturdular kestiler vidaları yerleştirdiler tmm ağrı kesiciye bile ihtiyaç duymadım sonrasında ne şişme oldu ne morarma hiç tereddüt etme👍

X