Köpeğimin kulağında yaralar var 🤦🏻‍♀️

Birkediannesii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2022
1.628
803
Kizlar 9 aylık bı Sibirya kurdum var ❤️ bahçemizde besliyoruz lakin hayvanın kulağına bi haller oldu başlarda kulağının dışındaki tüyler dökülmüştü şimdi sürekli sinek konuyor sürekli kaşıyor yazık 2 kulağıda yara olmuş biz buna ne yapabiliriz doğal yapilabilinecek birşeyler varmi..veterinere götürmeyi düşünüyoruz ama maalesef arabada durmuyor korkuyor..😞yardımcı olursanız çok sevinirim

Kizlar 9 aylık bı Sibirya kurdum var ❤️ bahçemizde besliyoruz lakin hayvanın kulağına bi haller oldu başlarda kulağının dışındaki tüyler dökülmüştü şimdi sürekli sinek konuyor sürekli kaşıyor yazık 2 kulağıda yara olmuş biz buna ne yapabiliriz doğal yapilabilinecek birşeyler varmi..veterinere götürmeyi düşünüyoruz ama maalesef arabada durmuyor korkuyor..😞yardımcı olursanız çok sevinirim
Uyuz olmadi eminsiniz degil mi?
Ic dış parazitleri zamaninda yaptiriyor musunuz?
Ilk akla gelen bunlar oluyor

Veterinerler evlere gelebiliyor ücret karşılığında. Hem arabaya binip strese girmemiş olur bence veterinerin görmesi iyi olur
Aslında veterinere götürmek istiyoruz ama tutamayız diye korkuyorum ister istemez bu köpek kurt cinsi..daha önce aşı yaptırırken çok hırçınlaşmıstı hatta bize küsmüştü 🤦🏻‍♀️

Aslında veterinere götürmek istiyoruz ama tutamayız diye korkuyorum ister istemez bu köpek kurt cinsi..daha önce aşı yaptırırken çok hırçınlaşmıstı hatta bize küsmüştü 🤦🏻‍♀️
Evlere gelen veterinerler var, onlarda yardım alabilirsiniz.
Mantar olabilir, ama tabi tam teşhis için veteriner muayenesi şart geçmiş olsun :KK43:

Evlere gelen veterinerler var, onlarda yardım alabilirsiniz.
Mantar olabilir, ama tabi tam teşhis için veteriner muayenesi şart geçmiş olsun :KK43:
Sağolun teşekkür ederiz veterineri çağırdık fakat bizim köpek adamı yanına sokmadi bayiltmak istedi onu da biz kabul etmedik🤦🏻‍♀️ Allah'tan bi ilaç verdi de biraz faydasi oldu 😒

X