Konyalılar buyrun tanış olalım. (Tanışma,fikir alışverişi,dr-hastane önerisi ve daha fazlası:)

-Bibliosmia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2022
3.797
9.897
Konya'da yaşayanlar,gurbetteki Konyalılar ve doyduğu yer Konya olanlar🌸Konya hakkında güncel bir konu olsun istedim.Hem tanışma hem de birçok konuda ara ara istişare edebileceğimiz,fikir alışverişi yapabileceğimiz aktif,canlı bir yer olsun. Kimler benimle🤚❤️

Konya'da yaşayanlar,gurbetteki Konyalılar ve doyduğu yer Konya olanlar🌸Konya hakkında güncel bir konu olsun istedim.Hem tanışma hem de birçok konuda ara ara istişare edebileceğimiz,fikir alışverişi yapabileceğimiz aktif,canlı bir yer olsun. Kimler benimle🤚❤️

Bende tayin nedeniyle Konyadayım.

Ne güzel,çok sevindim. Alıştınız mı yeni mi geldiniz bilmiyorum ama herhangi bir ihtiyacınız,sorununuz olursa seve seve yardımcı olmak isterim.🙏
Alıştım bi sorun yok zaten 3 sene olacak ağustosta. Çok teşekkür ederim. Konyayla ilgili bir sıkıntım yok ama eşim asker olduğu için çok sık göreve gidiyor tek sorun bu maalesef 😮‍💨

Alıştım bi sorun yok zaten 3 sene olacak ağustosta. Çok teşekkür ederim. Konyayla ilgili bir sıkıntım yok ama eşim asker olduğu için çok sık göreve gidiyor tek sorun bu maalesef 😮‍💨
Allah yardımcısı olsun. Gurbette olup eşi asker olanların işi de zordur. Umarım çevre edinebilmişsinizdir.🙏

Yaş 30 öğretmenim 😊 Karataydayım. Çok uzun yıllar oldu Konya'ya geleli ben de gurbetteydim😊
Bende arkeologum ama calismiyorum yuksek lisans yapiyorum. 25 aylik bi oglum var bide 2.ye hamileyim☺️ memnun oldum

Bende arkeologum ama calismiyorum yuksek lisans yapiyorum. 25 aylik bi oglum var bide 2.ye hamileyim☺️ memnun oldum
Ayy ne güzel maşallah, sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Arkeolojiye çok ilgim var. İş imkanı epey kısıtlı ama. Çok değer görmesi gereken bir alan.

X