Konyada tüp bebek için neresini önerirsiniz(acil)

Gitmedim canım bizimde aklımızda orası var.buradan sizlerden de bi fikir alayım dedim.5 ini novafertilde denedik.
Necati özçimen var orda canım onun ismini baya duydum yinede arastırırsınız. Bir de medova da da yapılıyor bildigim kadarıyla onu da arastırabilirsin. Rabbim saglıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah bu son olsun 🤲♥️

Arkadaşlar konyada tüp bebek deneyip başarılı sonuç alan yok mu .tavsiyelerinize ihtiyacım var.bir hafta içinde gitmeyi düşünüyoruz.
Ben novafertil dicektim canim ama sen orayi demeyin demissin. Ilk denemede ikizlerime hamileyim cok sukur dogumu bekliyoruz. Insallah en kisa zamanda sende kavusursun yavruna

Merhaba canim. Medicanadayiz bizde.necati özçimen çok iyi bibidoktor.ekibi de öyle pozitifler.yarin transferim yapılacak. Inşallah olumlu sonuç alırız.

Merhaba canim. Medicanadayiz bizde.necati özçimen çok iyi bibidoktor.ekibi de öyle pozitifler.yarin transferim yapılacak. Inşallah olumlu sonuç alırız.
Ne güzel hayırlı olsun.inş.sonucuda güzel olur.bizde çok tereddüt ettik orasımı olsun medovamı diye.sonra medovada inci hanıma başladık.benim biraz sıkıntılı.tek yum var 😔 artık onunla nereye kadar gidebilirsek.rabbim hepimize hayırlısını versin.

Hayırlısı olsun. Önemli olan sayı değil kaliteymis zaten..Bir tane olsun sağlıklı olsun inşallah.benimde fazla gelişmedi ama takmamaya çalışıyorum. 2taneyle deneyeceğiz bizde

Arkadaşlar konya da novafertil dışında önerebileceğiniz yer var mı.6.yı deneyeceğiz bu arada 😔

Konya NOVAFERTİLDE YAPTIRDIM DR.Dilek incesuda çok memnun kaldım herseyiyle allah ondan ve ekibinden razı olsun ikizlerime hamileyim elhamdulillah 🙏🙏🙏 bence birazda nasip kısmet işi bu işler rabbim. Herkese hayırlı evlatlar nasip etsin

medova hastanesi seçil kahveci canım on numara bi dr.İLgili benim 6 senedir olmuyordu seçil hanım vesile oldu bebeğimi kucağıma aldım çok şükür.

X