Konya adını gören buyursun

Hanımlar merhaba. Sizlere bir konuda danışmak istiyorum fikri olan varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim. Memleketim Konya’ya tayin isteyeceğim. Çumra ılgın Sarayönü liseleri hakkında bilgisi olan var mı? İdarecileri nasıldır? Öğrencilerin öğretmenlere yaklaşımı nasıl?

Hanımlar merhaba. Sizlere bir konuda danışmak istiyorum fikri olan varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim. Memleketim Konya’ya tayin isteyeceğim. Çumra ılgın Sarayönü liseleri hakkında bilgisi olan var mı? İdarecileri nasıldır? Öğrencilerin öğretmenlere yaklaşımı nasıl?
Ben okudum sarayönü lisesinde ama 40 sene oldu.Şimdi nasıl bilmiyorum:)

Sarayönünün Ladik kasabasında abim calismisti ama dediginiz konularda bilgim yok.

Ilgında ögrencilerin huyları pek iyi olmayabilir nüfus popülasyonundan dolayı, belki bilirsiniz ilçe olarak.
Çumra normaldir diye düşünüyorum.
Ama lise her halükârda biraz zordur bilirsiniz.
Allah iyilerle karsilastirsin.

Ilgında ögrencilerin huyları pek iyi olmayabilir nüfus popülasyonundan dolayı, belki bilirsiniz ilçe olarak.
Çumra normaldir diye düşünüyorum.
Ama lise her halükârda biraz zordur bilirsiniz.
Allah iyilerle karsilastirsin.
Ilgına bir iki kere gittim ama insanları hakkında pek bilgim yoktu. Çumra önceliğim olacak merkeze daha yakın olduğu için. Amin çok teşekkür ederim 😊

Davetin için çok teşekkür ederim canım ama sağlık sıkıntılarım sebebi ile evden çıkamıyorum. İnşallah ileriki zamanlarda nasip olur😊
Hayırdır canım çok geçmiş olsun 🤗🤗

Benim de yakın arkadaşım kovid olmuş. Çocukları ona bırakıp gelecektim :KK43: şimdi öğrendim :KK43:

Çokmu küçükler.Gelirlerse durmazlarmı?
Biri engelli canım ağır cerebral palsi ve otizm var maalesef onu getirmesi çok zor. 12 yaşında. Diğerleri de 2,5 ve 4.5 yaşında :KK43: yine arkadaşlara sorayım siz ayarlayın günü ben bakacak birini bulursam gelirim. Ailem falan da yok burda.

Biri engelli canım ağır cerebral palsi ve otizm var maalesef onu getirmesi çok zor. 12 yaşında. Diğerleri de 2,5 ve 4.5 yaşında :KK43: yine arkadaşlara sorayım siz ayarlayın günü ben bakacak birini bulursam gelirim. Ailem falan da yok burda.
Geçmiş olsun:)

X