Komsu

Kizlar komsu var benle yasit 2 cocugu var biz bunlar merhaba merhabayiz yani soyle o benle arkadas olmak istiyor ama ben olmak istemiyorum yani ilk gordgumden itibaren icimde bir huzursuzluk kapladi hani icim kaynamadi neyse ben kizimla disari cikarken gordu beni aaa ayni esine benziyor ben bi sok oldum tabi yani ne alaka ne samimiyet ki sen benim esime benzitiyosun demek ki esimi gormus bakmis incelemiski benzetti demek ki bunun icin icimdeki huzruszluk ben mi yanlis dusunuyorm kizlar esime benzetmesine cok sinir oldum benzese bile esine benziyor ne demek 2.olaya gelelim yine gordum bunu dedi ki iste kargocu geldi kargo adam isim sordu fatih mi esinin ismi neydi dedi bende dedim ki esim kargo vermedi geldiyse bana gelmistir dedim fatih de karsi komsunun ismi yani kisacasi aklinxa esimin ismini ogrenmeye calisti ne diyosunuz kizlar bu duruma
Eşinizi eve kilitleyin,kapı önüne adım atmasın komşu niyeti bozmuş ,kapar maazallah eşinizi.

Ya siz sakamisinz kadinla samimligimiz yok merhaba merhaba iyi aksamlar seklinde samimi olmafgnx insana pat esine mi benziyor denir arti karsi komsunun ismide kapida yaziyor
Size benzemiyorsa mantıken eşinize benziyordur. Laf olsun diye söylenen birşey,bunu söylemek için eşinizi görmüş olması gerekmiyor ki.
Siz şakamısınız asıl?

Siz gerçek misiniz? Ay herkes sizin kocanızın peşinde evet, sanırsın Kıvanç.. Sizin gibi buldumcuklara ayar oluyorum. Apartmanda yaşıyorsanız bir çok insanla karşılaşırsınız konuşmasanız dahi! Gözlerini mi bantlasın kadın anlamadım? Görmüş babasına benzetmiş bunun neresi ayıp, kötü? İlla bunu söyleyebilmesi için çok samimi mi olması gerekiyor sizinle? Şaka gibisiniz gerçekten. Hoşlanmamış olabilirsiniz samimiyette kurmak istemeyebilirsiniz ama hoşlanmadınız diye yaftalayamazsınız kimseyi.

Ya siz sakamisinz kadinla samimligimiz yok merhaba merhaba iyi aksamlar seklinde samimi olmafgnx insana pat esine mi benziyor denir arti karsi komsunun ismide kapida yaziyor
Herkeste bana çocuğun sana benziyor hiç babasına benzemiyor diyor, samimi olduğum yada olmadığım fark etmeksizin şimdi ben bundan rahatsız mı olmalıyım?

Oncelikle konunuzda haklisiniz size haksiz diyenlere aldiris etmeyin ve tavsiye vereyim evden cikmadan once kocisinizi simsiyah bir cop poseti ile iyice kaplayin gerekirse kafasina kese kagidi falan gecirin bu sadece binada ki komsunuz olmaz mazallah yolda yanindan gecen bir kadinda inceleyebilir esinizi olmaz oyle aksam eve girene kadarda cikarmasin kaplamasini siz acarsiniz hediye paketi her aksamda ekstra heyecan olur sizin icin

Kizlar komsu var benle yasit 2 cocugu var biz bunlar merhaba merhabayiz yani soyle o benle arkadas olmak istiyor ama ben olmak istemiyorum yani ilk gordgumden itibaren icimde bir huzursuzluk kapladi hani icim kaynamadi neyse ben kizimla disari cikarken gordu beni aaa ayni esine benziyor ben bi sok oldum tabi yani ne alaka ne samimiyet ki sen benim esime benzitiyosun demek ki esimi gormus bakmis incelemiski benzetti demek ki bunun icin icimdeki huzruszluk ben mi yanlis dusunuyorm kizlar esime benzetmesine cok sinir oldum benzese bile esine benziyor ne demek 2.olaya gelelim yine gordum bunu dedi ki iste kargocu geldi kargo adam isim sordu fatih mi esinin ismi neydi dedi bende dedim ki esim kargo vermedi geldiyse bana gelmistir dedim fatih de karsi komsunun ismi yani kisacasi aklinxa esimin ismini ogrenmeye calisti ne diyosunuz kizlar bu duruma
ne kadar çok kafanızda kurmuşsunuz ya

Kadın kocana göz koymuş işte ben olsam aen kim köpek diye kadının ağzının payını verirdim.
Yüzsüze bak sen hele birde ismini sormuş utanmadan, bugün kocanın adını soran yarın nelerini sorar. Haddini bildirin mutlaka
Komşunuzda sizden uzak durması gerektiğini anlasın, huzuru kaçmasın bi arkadaşlık kurayım derken.

kargo adam isim sordu
Kargo adam nedir? :işsiz:

Yani yorumlar şahane, konunuz akıllara zarar ve korkunç zaten de, Allah aşkına biraz Türkçe çalışın, bu nasıl bir yazım şeklidir?

Her mesajınızda üzerinize dil bilgisi kitabı fırlatma isteği doğuyor içime. Sudoku çözüyoruz sanki yorumlarınızı anlamaya çalışırken :63:

İnsanların iffetine laf etmeye ve kocanızı kıskanmaya harcadığınız vaktin 10’da 1’ini ANADİLİNİZİ doğru yazmak ve konuşmaya harcasanız keşke , ayıp yani bu kadarı da. :işsiz:

Komşu da garip ...yani senden haz etmediği belli insanla niye komşu olmaya calisiyorsunki ....haz etse gel çaya kahveye der yani....yalanmi....çocuk kime benzerse benzesin sanane milletin kargosundan kocasının adından vs vs kıskançlık olarak bakmıyorum eşinizle ilgilendiğini düşünmüyorum....gereksiz laubalilik ....kurmayın kafanızda bı kere açık açık ben seninle konuşmak görüşmek istemiyorum deyin yüzüne bitti gitti ....kul hakkı kırılma hakkı olmaz en fazla bozulur aranızda bı geçmiş yoksa hak da yok ....valla arkadaş olmak bilmemne isteyebilir aynı apartmana sıkıştı diye kimse kimse ile dost olmak oturmak kalkmak merhaba dışında konuşmak zorunda değil ....arkadaş komşu olmanın yolu böyle laf atmalar hiç değil ....arkadaş isteyen ya önceden gençken yapacak ya kursa gidecek ya kendi gibi düşünenlerle konuşacak....akraba bile eşittir akreo diye konuşan her gün bdv de akraba sorunu ile ilgili konu açanlardan sonra konu sahibi masum geldi bana 😂akrabada bizim secmefigimiz kan bağı komşuda öyle biz secmiyoruz denk gele

şu kadının yazdığı yazıya tepki verilmeyip bana tepki veriliyorsa yazıklar olsun gerçekten :KK70: ''KADIN YANIYOR'' :d
Ban yeyince anlık murat ovuc gibi kız yanıkkkk dedim sana puu senin sıfatına tipine 😀 bide kapalilara tesettüre laf atıyor önce besmele çek bizi ağzına alırken yanık 😆

Tedavi olun. Şaka olarak değil ciddi söylüyorum. Benim kızım da babasının aynısı ve her gören babasına benzetir hiç aklıma "aaaa benim eşimi neden incelemiş" diye bir düşünce geçmedi.

X