Onkoloji - Kanser ve Türevleri Koltuk altımda şişkinlik var . Korkuyorum. Kanser miyim?

Kız kardeşimde benzer sonuç çıkmıştı o yüzden sordum biz de tedirgin olduk tam olarak ne olduğunu anlamadım.cok geçmiş olsun sizede

Arkadaşlar yardımcı olur musunuz lütfen mr sonucu
ile hastalığın evresi öğrenebilir mi bu süreçte ne yapılabilir yardımcısı olur musunuz

Selam kızlar benim de 4 senedir sol koltuk altımda var şişlik ama meme ile kol altında nasıl desem fazlalık gibi kilolu da değilim dokunduğunda minik beze fark ediliyor bana istanbulda özel hast cerah öneriniz varmış acaba Avrupa yakasında teşekkürler

Hastalık hastası olduğum için sürekli ultrasona girerim kulak arkasında kasıkta falan sisliklerim vardı lenf nodu cıktı ama takip edildim uzun süre hala da varlar. O yüzden çok araştırıyorum. Yoksa tıbbi bilgim yok.
Merhaba nasıl oldunuz acaba benim de boynumda kaşığım da ve karnımda var sizde nerede var modüller geçti mi ? Ve süreci anlatır mısınız iyi huylular mı

Merhaba nasıl oldunuz acaba benim de boynumda kaşığım da ve karnımda var sizde nerede var modüller geçti mi ? Ve süreci anlatır mısınız iyi huylular mı
Merhaba, lenflerim hala benimle. Daha gecen gun kulak agrisi ile gittim ayni duruyorlardi. Tum bogazimdaki lenfler de sismis simdi tahribat var ama troid hastasiymisim o nedenle. Arada kontrol ettirmeyi ihmal etmeyin. Bagisiklik sistemimiz hassas oluyor bizim.

Merhaba, lenflerim hala benimle. Daha gecen gun kulak agrisi ile gittim ayni duruyorlardi. Tum bogazimdaki lenfler de sismis simdi tahribat var ama troid hastasiymisim o nedenle. Arada kontrol ettirmeyi ihmal etmeyin. Bagisiklik sistemimiz hassas oluyor bizim.
Merhaba 4-5 yıldır benimde var reaktıf cıkıyor boynumda kasıgımda ve koltuk altımda testler temiz ama doktor artık gelme diyor 15 gun önce sol bacağımdan Amelıyat oldum kasık lenfım hemen şişti sizde durum nedir

Merhaba ne zamandır var sizde ben bıyopsı bile yaptırdım boynumdan 2 kez temizler ama kötüye döner diye korkuyorum

X