Onkoloji - Kanser ve Türevleri Kolon kanseri

CeReNnnKeskn

Annesinin bebeği💗💗
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2018
2.143
3.312
İyi bayramlar arkadaslar..
Konu benimle alakalı değil sadece bir arkadasım için sormak istiyorum.. Arkadasım evli ve çocugu var ameliyat oldu ve kolon kanseri tesisi konuldu acaba bu illet kanserden kurtulan varmı

Konu benimle alakalı değil sadece bir arkadasım için sormak istiyorum.. Arkadasım evli ve çocugu var ameliyat oldu ve kolon kanseri tesisi konuldu acaba bu illet kanserden kurtulan varmı
Bir bilgim yok. Allah şifa versin inşAllah iyileşir.
Doktor ne demiş?

konu eski ama
sorunuz varsa hala ben cevaplayabilirim.
cekmeyen bilmez..
kurtulmasi evresine bagli son evrede bile Rabbim nasip etmisse yasar hasta..
metastaz olmamasi onemli.
Allah sifa versin butun hastalara kanser in adi bile yetiyo kacinci evre olursa olsun

kurtulan varmi diye sordun ya kurtulan Elhamdulillah Allah in izniyle benim esim . 3. evre.
tamamen bitti Rabbim izin verirse . 3 ay da bir kan alinacak. torbasi vardi ondanda kurtulduk Elhamdulillah bunlarin hepsi bir anda oldu.

kurtulan varmi diye sordun ya kurtulan Elhamdulillah Allah in izniyle benim esim . 3. evre.
tamamen bitti Rabbim izin verirse . 3 ay da bir kan alinacak. torbasi vardi ondanda kurtulduk Elhamdulillah bunlarin hepsi bir anda oldu.
Geçmiş olsun canım Allah bida yasatmasın

Çok geçmiş olsun,erken evre ve metastaz yapmsmissa tedavisi kolay oluyor,kemoterapi veriliyor,iyi bir doktora ve hastahaneye gitmesi büyük etkenlerden,Allah şifa versin tüm hastalarımıza...

X