Onkoloji - Kanser ve Türevleri Kolon kanseri hakkinda

Evet canm bagirsak
Allah isini gucunu rast getirsin nediyim canim bosver demesi kolay ama bosverilmiyor farkindayim.
Kimsesizlerin kimsesi Rabbimdir bu dunyada olmasa ahirette Rabbim mulafatlandirsin.
Benimde esim yine kemoterapi aliyor Allah yardimcimiz olsun hepimizin oyle zor ki kimse anlamaz derdinden halinden aman Bosvericeksin herseyi cunku parayla ssatin alinmayan sey saglik huzur Allah ikisindede eksiklik göster mesin

Son düzenleme:
Biliyorum eski konu arladasim cok gecmis olsun ama babanin saglik durumu nasil acaba. Iyi oldumu. Benimde kalin bagirsagimin yuzde sekseni alindi. 16 polipten 2 si cevirmis kansere. Ama doktor ben o bolgeyi kesip aldim attim kokrma diyo cikarsa cok kucuk bir bagirsagin var orda cikar oda ordada cikarsa onuda alir atarim dedi. Simdi tek bir polip kaldi onuda bie kac ay sonra alacak kolonoskopiyle. Ama cok korkuuorum tekrarlarmi urermi metastaz yaparmi 32 yasindayim daha bebegim yok bilmiyorm ne yaoacagim ailemde cok genetik cok uzuluyorum
Cok geçmiş olsun Rabbim.sifa versin belirtilerin neydi nasil gittin doktora ilk rica etsem

Cok geçmiş olsun Rabbim.sifa versin belirtilerin neydi nasil gittin doktora ilk rica etsem
Yani buyuk abdest yaptiktan sonra sanki hala devami varmis hissi. Hala bitmemis gibi hissiyat veriyodu tam bosalamama hissi. En belirgin ozelliklerindeynmis. Bende oyle cok kan gelmemisti sadece 1 defa gormustum. Karnimda genelde siskinlik olurdu. Birde turk kahvesi yumurta ve sut ictigimde ishal olurdum

Merhabalar nasilsiniz babaninizin durumunu merak ettim iyidir insallah.bende ayni durumdayimda babaniz nasil oldu

X