Kolektif esma zinciri (Ask ve sevgi bereketi)

Lizyaa

Guru
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2013
3.817
6.555
Fal konularini takip eden ve bu konularda yazan bir uye olarak diger konuda konustugumuz uzere ask ve sevgi enerjisin esma calismasi icin yeni konu acmaya karar verdik. Inancli ve dindar olup olmamaniz onemli degil, fark etmez. Amac bir cok kisinin ayni anda belli bir seye niyetlenip, birbiri icin guzel dilekler ve enerjiler yollamasi ve enerjiyi belli bir noktaya akitarak tekrar etmesi ve herkesin bu niyetin olumlu sonuclarini gormesi. Kolektif katilimlarda enerji daha hizli akiyor ve daha guclu oluyor.

Esma rituelini maddeler halinde yaziyorum, ortak nokta ne kadar olursa o kadar enerji birligi saglaniyor cunku.

• "Ya Vedud Ya Camii" olarak okuyacagiz
  • 22 Eylul gece saat 01.00'a kadar okuma bitecek (23 Eylul oluyor). Yani bu saate kadar okunmus olmali. Hizli ve belli bir zaman verilerek okunmasinin etkisi daha yuksek oluyor
  • Regl doneminde olanlar da katilabilir esma okumasi oldugu icin.
  • Bu esmanin sayisi 1000 veya 100'dur. 1000 tane okuyamayan 100 de okuyabilir ama 1000 okursak bence daha iyi olur ama en onemlisi niyet.
  • Sevgi ve ask bereketi oldugu icin okurken kalp bolgemize odaklanabiliriz. Kalp bolgesinin rengi yesildir. Canli zumrut yesil renk de hayal edebilirsiniz okurken.
  • Niyeti basta ve sonda tekrarlanacak bu en onemli kisim. Birebir cumleyi herkes soylerse daha iyi olur. Bir yere yazip da okuyabilirsiniz. Bu niyeti ettikten sonra kendiniz icin ayrica farkli cumleler de ekleyebilrisiniz ama ortak niyet herkesce bir kere soylenmeli.
Basta ve sonra tekrar edilecek niyet:KK200:"Bu esma zincirine katilmaya niyet ediyorum. Katilan herkesin kosulsuz sevip ayni sekilde sevilmesine; maddi manevi birbirlerine en iyi gelecek, kendisi icin en hayirli olacak ruh esleri ile en kisa zamanda biraraya gelmelerine, uzun bir omru birlikte saglikli, mutlu ve bereket icinde gecirmelerine niyet ediyorum":KK200:

Okuma yapip bitirdikten sonra da ben okudum ve ayni niyeti bu konunun altina yorum olarak da yazarsa daha da iyi olur, niyeti tekrar etmek iyidir.

Not: Isteyen basladiktan sonra 21 gun boyunca ara vermeden devam edebilir. ilkinde 1000 okuyup 20 gun de 100'er de okumaya devam edebilirsiniz mesela bu kisim tercih meselesi cunku asil niyetimiz bir defada oturup herkesin yakin zamanlarda niyetlenerek okumasi.

P pinooshhh__
matildha matildha
M mermaid250
pembegul1988 pembegul1988
votetoda votetoda
L levanderNlitea
N noktalibirgul
redvelvetcake redvelvetcake
3 tam 1 robot 3 tam 1 robot
N NE DEM
Tasikardi Tasikardi
jpgrenouille jpgrenouille
leylanesrin leylanesrin
yes happy35 yes happy35
G geceninkralicesi
Edddh Edddh
G gereksizkontes
X Xeniapooh
U Ulmiye
E Elza12
Binnur1987 Binnur1987
S sarigull

Lizya teşekkür ederim beni de eklediğin için , ben de niyet ediyorum .

Sadece gorebildiğim kadar etiketlemiştim çok bakamadım ama katılmak isteyen herkes katılabilri tabii ki, ne kadar çok kişi birlikte yaparsk o kadar yuksek enerji oluşur

İyi geceler. Biraz once ortak niyetle başlayıp 1000 defa okudum ve aynı niyetle tamamladım “Katilan herkesin, ben de dahil kosulsuz sevip ayni sekilde sevilmesine, maddi manevi birbirlerine en iyi gelecek, kendisi icin en hayirli olacak ruh esleri ile en kisa zamanda biraraya gelmelerine, birlikte uzun bir omru saglikli, mutlu ve bereket icinde gecirmelerine niyet ediyorum"

Bu okumanın katılan herkesin hayatına en kısa zamanda olumlu etkileri yansır ve hepimiz guzel gelişmeleri gelip buraya yazarız umarım 🙏🏻 katılan herkese teşekkür ederim 💚💗

Kizlar okuma yapanlar yazmayi unutmasin.

Yalniz ben okumayi yaptiktan sonra son 1 gunde bir kipirdanmalar oldu bende, kismet acilmasi gibi bir sey. Nasil anlatilir bilmiyorum daha cok benim anlayabilecegim bir kac sey oldu normal hayatimda. Ayrica ornek vermem gerekirse daha once ekledigim bir fotograf vardi o kadar on plana cikmamisti kac gundur duruyor, dunden beri yorumlar begeniler asiri bir artis oldu ki eskiden ekledigimdi dedigim gibi, sanki insanlar yeni gormus gibi oldu yani enerji acilmasi boyle bir sey. Ayrica Twitter hesabim yillardir var dun tam 20 kisi birden takibe baslamis, oyle tek tuk takip istegi gelirdi yani garip bir kipirdanma var ornek icin verdim bunlari. o yuzden yapmanizi tavsiye ediyorum, bu kolektif okumalarin buyuk faydasi var kesinlikle bir enerji ne kadar guclu bunu bricok kisinin enerjisi dusunun cok daha etkili oluyor.

Fal konularini takip eden ve bu konularda yazan bir uye olarak diger konuda konustugumuz uzere ask ve sevgi enerjisin esma calismasi icin yeni konu acmaya karar verdik. Inancli ve dindar olup olmamaniz onemli degil, fark etmez. Amac bir cok kisinin ayni anda belli bir seye niyetlenip, birbiri icin guzel dilekler ve enerjiler yollamasi ve enerjiyi belli bir noktaya akitarak tekrar etmesi ve herkesin bu niyetin olumlu sonuclarini gormesi. Kolektif katilimlarda enerji daha hizli akiyor ve daha guclu oluyor.

Esma rituelini maddeler halinde yaziyorum, ortak nokta ne kadar olursa o kadar enerji birligi saglaniyor cunku.
  • "Ya Vedud Ya Camii" olarak okuyacagiz
  • 22 Eylul gece saat 01.00'a kadar okuma bitecek (23 Eylul oluyor). Yani bu saate kadar okunmus olmali. Hizli ve belli bir zaman verilerek okunmasinin etkisi daha yuksek oluyor
  • Regl doneminde olanlar da katilabilir esma okumasi oldugu icin.
  • Bu esmanin sayisi 1000 veya 100'dur. 1000 tane okuyamayan 100 de okuyabilir ama 1000 okursak bence daha iyi olur ama en onemlisi niyet.
  • Sevgi ve ask bereketi oldugu icin okurken kalp bolgemize odaklanabiliriz. Kalp bolgesinin rengi yesildir. Canli zumrut yesil renk de hayal edebilirsiniz okurken.
  • Niyeti basta ve sonda tekrarlanacak bu en onemli kisim. Birebir cumleyi herkes soylerse daha iyi olur. Bir yere yazip da okuyabilirsiniz. Bu niyeti ettikten sonra kendiniz icin ayrica farkli cumleler de ekleyebilrisiniz ama ortak niyet herkesce bir kere soylenmeli.
Basta ve sonra tekrar edilecek niyet:KK200:"Bu esma zincirine katilmaya niyet ediyorum. Katilan herkesin kosulsuz sevip ayni sekilde sevilmesine; maddi manevi birbirlerine en iyi gelecek, kendisi icin en hayirli olacak ruh esleri ile en kisa zamanda biraraya gelmelerine, uzun bir omru birlikte saglikli, mutlu ve bereket icinde gecirmelerine niyet ediyorum":KK200:

Okuma yapip bitirdikten sonra da ben okudum ve ayni niyeti bu konunun altina yorum olarak da yazarsa daha da iyi olur, niyeti tekrar etmek iyidir.

Not: Isteyen basladiktan sonra 21 gun boyunca ara vermeden devam edebilir. ilkinde 1000 okuyup 20 gun de 100'er de okumaya devam edebilirsiniz mesela bu kisim tercih meselesi cunku asil niyetimiz bir defada oturup herkesin yakin zamanlarda niyetlenerek okumasi.

P pinooshhh__
matildha matildha
M mermaid250
pembegul1988 pembegul1988
votetoda votetoda
L levanderNlitea
N noktalibirgul
redvelvetcake redvelvetcake
3 tam 1 robot 3 tam 1 robot
N NE DEM
Tasikardi Tasikardi
jpgrenouille jpgrenouille
leylanesrin leylanesrin
yes happy35 yes happy35
G geceninkralicesi
Edddh Edddh
G gereksizkontes
X Xeniapooh
U Ulmiye
E Elza12
Binnur1987 Binnur1987
S sarigull

Son düzenleme:
canım cok tesekkurler boyle bir sey dusundugun icin, ben okumak ısterım. ben de daha sonra liste olusturup 9999 fetih suresinin ilk ayetini okumak ıstıyordum her gun birimize. bu sekilde bir sey dusunmustum dua baslıgında acıcam hatta ben de

canım cok tesekkurler boyle bir sey dusundugun icin, ben okumak ısterım. ben de daha sonra liste olusturup 9999 fetih suresinin ilk ayetini okumak ıstıyordum her gun birimize. bu sekilde bir sey dusunmustum dua baslıgında acıcam hatta ben de
Canım fetih suresinin ilk ayeti ya da 313 kevser mi yapsak çok etkili? Seç ben katılırım hemen 🫶

Kizlar 313 Kevser herkes tek tek mi okuyacak, 9999 Fetih ilk ayeti aramizda bolerek mi okuyacagiz?

Karar verirsek buradan baslatalim ona da hazir baslamisken.

Kizlar 313 Kevser herkes tek tek mi okuyacak, 9999 Fetih ilk ayeti aramizda bolerek mi okuyacagiz?

Karar verirsek buradan baslatalim ona da hazir baslamisken.
9999 fetih ılk ayetı bilmiyorum nasıl okunacagını ama 313 kevser tek seferde okunacak canım,böyle duymustum

X