Kokulu vajinal akıntı

mav

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2009
1.102
12
41
kokulu vajinal akıntım gecmıyor ılac kullandım ama

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.Bilginize..

arkadaşım mrb benimde aynı problem var ve eşim çok rhatsız oluyor daha 4 aylık evliyim ve iki kere idrar yolu enfeksiyonu oldum şuan fitil kullanıorum nasıl geçicek bu iltahap yaaa 4 aydırda hamile kalamıyorum :KK43:

arkadaşım mrb benimde aynı problem var ve eşim çok rhatsız oluyor daha 4 aylık evliyim ve iki kere idrar yolu enfeksiyonu oldum şuan fitil kullanıorum nasıl geçicek bu iltahap yaaa 4 aydırda hamile kalamıyorum :KK43:

özleden msj atmıstım aldınmı

canim bu akinti sari beyaz gibimi sendede??, birde hep akiyormu arada bir.. mesala diyelim carsida geziyon sonra tuvalete gidiyon bi bakiyon akmis yine.. sendede böyle oluyormu??.. birde kokuyor . offffffffff offff bende hap kullaniyorum simdi... insallah gecer..., yoksa napicam ilerde evlenince :26:, herhalde her gün her 2 saate bir altimi yikamak zorunda kalirim off yaa :KK43: gecsin istiyorum..

benımde sureklı akıntı hali var.ben hap kullandım gecıo gıbı oluyo ama tekrar baslıyo

benımde sureklı akıntı hali var.ben hap kullandım gecıo gıbı oluyo ama tekrar baslıyo

peki canim kokudan rahatsiz oluyormusun??.... bende kilotum sürekli islak oluyor sürekli , ve sinir oluyorum..., anneme dün anlatim onda akinti hapi varmis.., onu kullaniyorum insallah gecer :26:, evlimisin sen??... birde su düsünce var bende.. evlendigimde napicam yaaa bu kokudan cok rahatsiz oluyorum ben :KK43:

"mav" arkadaşım mrb özelden mesajını aldım ama ben aranıza yeni katıldığım için ve yeteri kadar mesajım olmadığı için msj atamadım size...
bende çok ilaç kullandım o anlık geçiyor fakat bir süre sonra tekrar oluyo şuan da bile fitil kullanıorum bakalım ne olucak...

ben bekarım ya fıtıl kullanamam
msn den sakıncası yoksa goruselım
özleden asresı yazarım

kuzenimdede vardı bu sorun (evli bu arada)
küçük boy soganı haşlayıp bi tülbente sarıp vajinasına yerleştirip
sürekli öle kalıodu 3 hafta sonra hamile oldugunu ögrendi
iltihapta kalmamış oldu bu arada.inşallah yardımcı olur..

Rahim ağzı kanseri taraması ayrıca iltahap veya yara varsa anlaşılıyor bekarlara smear yapılmıyor yani bakire olanlara smear vajinadan sıvı alıp test yapıyorlar evlilerin yılda bir kez yaptırması gerekiyor

Ya kızlar bendede var aynı sorun evlendiğim ay çok şiddetli enfeksiyon geçirdim akıntım oluyor sürekli ve çamaşırım taytımdan üstüme geçiyor günde 4 kez çamaşır değiştiriyorum simirde yaptırdım yok yok bişey yok ama çok rahatsızım ben sürekli hastaneye gidiyorum 1 kez bile ilaç vermedi bana doktor akıntın fazla değil diyorve o enfeksiyondan dolayı tüplerim tıkandı bi tarafıda yapıştı bebegim de olmuyor çok kızıyorum doktora sadece bana sebomet şampuan verdi 2 sene boyunca...ihmal etmeyin sakın sizde benim gibi olmayın...

Ya kızlar bendede var aynı sorun evlendiğim ay çok şiddetli enfeksiyon geçirdim akıntım oluyor sürekli ve çamaşırım taytımdan üstüme geçiyor günde 4 kez çamaşır değiştiriyorum simirde yaptırdım yok yok bişey yok ama çok rahatsızım ben sürekli hastaneye gidiyorum 1 kez bile ilaç vermedi bana doktor akıntın fazla değil diyorve o enfeksiyondan dolayı tüplerim tıkandı bi tarafıda yapıştı bebegim de olmuyor çok kızıyorum doktora sadece bana sebomet şampuan verdi 2 sene boyunca...ihmal etmeyin sakın sizde benim gibi olmayın...

canim cok gecmis olsun... :S ben evdeki hapi deniyecegim ama her ihtimale karsi yine gidicem galiba..., korktum simdi:S ilerde sorun yasamak istemiyorum :KK43:

Bencede ii bir kadın doğumcuya git ben bebek istediğim için ilaç kullanmıyorum artık bebek için otlar filan kullanıyorum....sogan suyu içebilirsin sende etkili oluyo ben zayıfım çok zayıflattığı için kullanamıyorum..inşallah yaşamazsın canım çok zor bir durum ..

Bencede ii bir kadın doğumcuya git ben bebek istediğim için ilaç kullanmıyorum artık bebek için otlar filan kullanıyorum....sogan suyu içebilirsin sende etkili oluyo ben zayıfım çok zayıflattığı için kullanamıyorum..inşallah yaşamazsın canım çok zor bir durum ..

insallah canim amin... kimseye yasatmasin allahim..., canim umarim insallah yakinda seninde bebegin olur, iylesirsin .. aminn

ya koku nasılo gecıcek gecmıo bu durum

cnm sende farklı bişey olabilir mesela bende yoğun iltahap var ama normalde hiç koku olmaz sadece ilişki esnasında oluyooo.. ve enfeksiyonun varsa bence ihmal etme böbreklere kadar zarar verebilio... bu arada ben özel atamıyorum ya sen bana msn ni ver ben kaydeteyim zaten hergün açığım...

X