Kocam sanal seks yapıyor

Eşinizde hiç suç yok suç bunu bile bile evlenen ve üstüne de hersey mukemmelmis gibi bu genlerin devamlılığını sağlamaya and içmis sizde.
Lütfen bazı şeylerin ayrıntılarını bilmeden yorum yapmayın. Bazen korunmak da çözüm olmuyor Allah nasip edince oluyor ve aldıracak değilim. Ne olursa olsun o benim canım

Lütfen bazı şeylerin ayrıntılarını bilmeden yorum yapmayın. Bazen korunmak da çözüm olmuyor Allah nasip edince oluyor ve aldıracak değilim. Ne olursa olsun o benim canım
Koca sapık sizin iş yok para yok peki bu kadere o masumu ortak etmek günah değil mi?evdeki tüm olaylara şahit oluyor o bebe ,sizin aglamalarıza yakarislariniza çaresizlikten kapıyı vurup gidemeyisinize bu daha mi evla geldi size?

Hamile kalmadan önce de böylemiydi, yoksa sonradan mı öğrendiniz?Tabi ki ben de boşan diyeceğim çünkü adam tehlikeli bir sapık.
Düğün günü korunma olmasına rağmen hamile kaldım. Nişanlıyken bir defa mesaj yakaladım ama beni kandırdı. Özür diledi hata ettim affettim. Bidaha yapmaz sandım. Düğün oldu hamile kaldım sonra zaten ardı arkası kesilmedi

Bu açıdan hiç bakmamıştım. Ama sadece sanal. Gerçekte yan gözle bakmıyor bile birine bundan eminim. Yada kendimi kandırıyorum bilmiyorum artık kmseyi tanıyamıyorum
Madem sanal oluşu bi nebze rahatlatıyor sizi,siz de yapın eşinizin tepkisini görün,sadece sanal deyip göğsüne basar sizi.Esiniz sapık ve bu adama çocuğunuzu emanet edebiliyorsunuz.

Madem sanal oluşu bi nebze rahatlatıyor sizi,siz de yapın eşinizin tepkisini görün,sadece sanal deyip göğsüne basar sizi.Esiniz sapık ve bu adama çocuğunuzu emanet edebiliyorsunuz.
Sadece sanal deyip sineye çekmiyorum avukatla da görüştüm boşanıyorum. Ama sizlerden destek almak istemiştim sadece. Bu kadar suçlayarak içiniz vicdanınız rahat edecekse konuşmaya devam edin lütfen. Kimin neler yaşadığını hangi koşullarda olduğu bilemezsiniz.

Ona bunları yakıştıramıyorum kafamda düzeltmeye pozitif bakmaya çalışıyorum bunca zaman kaybı ondan zaten. Ama artık kabullenmek zorundayım
Valla seni çok iyi anlıyorum arkadaşım da kör gibi davrandı sonra adam bacıların dan yegenlerindende öyle hisler duymaya başlamış bu tarz kişilerin sınırı yok

Sadece sanal deyip sineye çekmiyorum avukatla da görüştüm boşanıyorum. Ama sizlerden destek almak istemiştim sadece. Bu kadar suçlayarak içiniz vicdanınız rahat edecekse konuşmaya devam edin lütfen. Kimin neler yaşadığını hangi koşullarda olduğu bilemezsiniz.
Aslında sert dille söylemiş çünkü yüzünuze tokat gibi çarpsın diye olayı tam anlaman için ben açıkça yazamadım ama vallahi evladina bile yapabilir bunu bilemeyiz canım biz burda hepimiz kardeşiz hepimiz iyiliğini isteriz

Kimse yanlış da anlamasın ama böyleleri yüzünden sokakda guvenle yuruyemiyoruz ve 11 yaşında kızım var okul yakın olduğu halde getirip götürmek zorunda kaliyoruz

artık son zamanlarımızı yaşıyoruz evet. Ama bi müddet daha kanıt toplamam gerekecek. Telefonunu bi şekil almam şart
Canım geçmiş olsun. Aklın yolu bir. Adam sapık, muhakeme yeteneği bile yok. Yaptığı şeyi bırakması gerektiğinin farkında bile değil. İradesi emilmiş. Son bir şans tanımak istiyorsan, ilk olarak telefonundaki gördüğün şeylerin fotoğrafını çek, kendi telefonunla. Onunla yüzleş. Zaten evlilik kurumu dinamiği diye bişey kalmamış da, Kesin bir dille bu yuva yıkan alışkanlığından ötürü boşanmak istediğini, eğer evliliğe son bir şans vermek istiyorsa da cinsel evlilik terapistine gidip bu sapık alışkanlıktan kurtulmadığı sürece eve dönmeyeceğini söyleyebilirsin.
kendine bir yol çizmek, boşanma sürecini zamana yaymak, en azından psikolojik olarak kendini toparlayacak kadar zaman tanımış olursun kendine. O da azıcık aklı varsa bu sapıklığı bırakmayı düşünüp terapi alır. Sonraki süreci hayal ediyosundur zaten, avukat bulmak, kanıtları sunmak, manevi tazminat alabilirsin. Çocuğa nafaka verirler zaten, senin de yapacağın kendine yeni bir hayat çizmek olur. Hepimizin ana babası geçti bu yollardan. Dul kalırım diye korkma. Bunu şu an yapmazsan ileride yapman çok daha zorlaşır. Bırak köpek gibi pişman olup kapına gelsin.

X