Kocam sanal aşk yaşıyor

E yuh artık ya eşiniz başkalarıyla aşk yaşıyor s..ks yapıyor siz terkedeceğinize birde terk edilmekten korkuyorsunuz. Madem boşanmaya niyetiniz yok o zaman bırakın ne yapıyorsa yapsın.

Lütfen bu konuda çok hassasım ilk kez bu konuyu açık ettim .En yakın arkadaşlarım bile bilmez.Jiç kimseyle paylaşmadım.Ne olur yargılamayın .🙏🏻güzel bakış açılarınıza ihtiyacım var 🌸
Ablacım o aradığını burda bulamazsın burda seni yerler yerler d.tünden kan alırlar senin burda sen aldatılmak ve boşanmak istememek mi dedin bütün tuşlara bastın resmen

Lütfen bu konuda çok hassasım ilk kez bu konuyu açık ettim .En yakın arkadaşlarım bile bilmez.Jiç kimseyle paylaşmadım.Ne olur yargılamayın .🙏🏻güzel bakış açılarınıza ihtiyacım var 🌸
Canım kırmak istemem ki Vala evlilik kalmamış ortada yabancı gibi yaşıyorsunuz evde bir çare bul gece onun sanal seksini nasıl hoş karsilarsjn saçma çok saçma mide bulandırıcı biz acaba iki gun beraber olmasak eşimiz mastrubasyon yaparmi diye kurarken kafamızda senin yaptığına pes seni kırmak üzmek değil çok samimi soyluyorum rededilme korkusu diyorsun kadınlık gururu oluyor bu peki buna müsaade nasıl ediyorsun apaçık alenen ortada yaptığı şey akşam kulaklarını tikarak yatıyorsun anlamadım ben merak etim

Abla sen şu kocası kendisini aldatan ama bi türlü boşanmayan 40 küsür yaşındaki kişi değil misin? Sürekli aynı tarzda konular açıp dururdu oda🤔

Bu kadar bariz fake tat vermiyor. Biraz sabırla ilerlemelisin. Önce kocam bilgisayar başında diye konu açıp bir kaç gün sonra sanal seksini yakaladım desen o zaman istediğin reytingi alırsın.
Böyle yavan oluyor.
Hakaret edesimiz gelmiyor.
Yani hangi normal insan sanal seksini dinleyip sonra kocişim boşamasın diye korkar 🤣🤣
Az daha çalış geçmiyor özetle.
Seneler önce böyle bir evlilikten bahseden üye vardı kocası yüklükte yatar internette takılırdı o çok kışkırtıcı konuydu ara bul oku bir dahakine ipucu olur sana🤣

siz kendinize karsi nasil bu kadar saygisiz olabiliyorsunuz?
Ne yapabilirim kapasitemi biliyorum bak tek kalamam ölürüm kendimi bildiğim için pozisyon almıyorum kafamda hep terk ediyorum gidiyorum ancak kendime güvenmediğim için hiç riske girmiyorum.te3k etmeye çalışıp sonra geri dönmek daha kötü.şimdi bilmemiş gibi yapıyorum en azından

Siz de Pubg’de birini bulun, eşinizi bırakamıyorsanız takılın dörtlü olarak memnunsanız? Vardar Ovası mübarek, bu ne genişlik.

Hayır seviyor çok ilgili üzerime titrer
O zaman konu fake. Başkasına aşkım bebeğim diyo. Elin kadınları ile sanal se.. Yapıyor. Ama sizi seviyor. Üzerinize titriyor. Şimdi farklı odada başkasına titriyor farkında mısınız 🥴

Gerçek değilsiniz oyun oynarken aklınıza kkya girip şu kadınları Bi deli edeyim dediniz 🤣

X