Kocam pedofil mi

Sakin bu konuda bana bir sey soylemeye calisma bu igrenc bir sey hastasin sen dedi konuyu kapatti. Her kucagina aldiginda degil ama arada oluyor. 1 sefer tesaduf eseri gordugum icin artik her sefwrinde erekte mi degil mi diye bakiyorum
Peki hangi vakitler oluyor bu? Sabah mı yoksa belli bir vakti yok mu? Ben öyle görsem asla böyle bir şey aklımın ucundan dahi geçmez. Geçmişte böyle bi şey yakaladınız mı? Bu tarz şeyler izlemiş vs?

Arkadaslar iyi aksamlar. Kafami cok kurcalayan bir soru var ve ben ne yapacagimi bilmiyorum. 8 aylik bir kizim var. Kocam kizimi kucagina aldiginda birkac sefer erekte vaziyette gordum. Ilk gordugumde beynimden vurulmusa dondum ve cok buyuk bir kavga cikti. Aciklamasi ise bu ima etmeye calistigin seyi duymak bile istemiyorum insan kizina nasil o gozle bakabilir ustelik o bir bebek oldu. Cinsel bolgelerine dokunmaya calisma ya da acip bakma gibi hareketleri yok, ben yanlarinda degilken bebek kamerasindan takip ediyorum. Lutfen anneler bu ereksiyon normal mi durduk yere falan olur mu ? Siz hic denk geldiniz mi? esime sevgiyle yaklasamiyorum midem bulaniyor.
İnsanın böyle bir durumu görünce ilk aklına bu gelir mi yaaa!!!!!!!
Nerden tutsan elinde kalan bir konu,böyle bir şey olması korkunç,sizin başta dedigim gibi ilk anda bu düşünceye girmeniz daha korkunç.
Anne olarak evlatlarımızı yeri gelir babadan koruruz,en ufak işareti pedofoliye yormak hastalıklı bir düşünce üstelik adamdan hemen migdenizin bulunması başka şeyler bildiginizin bir göstergesi. Bize olmasada kendinize dürüst olun Öncesinde şüpheleriniz vardı ama görmezlikten gelip evlendiniz ,çocuk sahibi oldunuz ama gerçekler her daim ortaya çıkar.Bu tepkinizin tek açıklaması bu .....

Arkadaslar iyi aksamlar. Kafami cok kurcalayan bir soru var ve ben ne yapacagimi bilmiyorum. 8 aylik bir kizim var. Kocam kizimi kucagina aldiginda birkac sefer erekte vaziyette gordum. Ilk gordugumde beynimden vurulmusa dondum ve cok buyuk bir kavga cikti. Aciklamasi ise bu ima etmeye calistigin seyi duymak bile istemiyorum insan kizina nasil o gozle bakabilir ustelik o bir bebek oldu. Cinsel bolgelerine dokunmaya calisma ya da acip bakma gibi hareketleri yok, ben yanlarinda degilken bebek kamerasindan takip ediyorum. Lutfen anneler bu ereksiyon normal mi durduk yere falan olur mu ? Siz hic denk geldiniz mi? esime sevgiyle yaklasamiyorum midem bulaniyor.
Ne dediğinizin farkında mısınız ?

Peki hangi vakitler oluyor bu? Sabah mı yoksa belli bir vakti yok mu? Ben öyle görsem asla böyle bir şey aklımın ucundan dahi geçmez. Geçmişte böyle bi şey yakaladınız mı? Bu tarz şeyler izlemiş vs?
Hayir, ben tacize ugramis bi cocuktum. O yuzden gelmistir belki aklima o yuzden belki bu kadar takiliyorumdur bu konuya bilmiyorum. Ama esimin hicbir davranisini gormedim pedofiliyle alakali. Kizima karsida gormedim. Sadece ereksiyon iste

8 aylik. Hayir video gecmisi falan yoktu boyle bir sey aklimin ucunda bile yoktu tesaduf eseri gordum ondan sonra surekli gozum orda tereddutte kaliyorum
Ya acaba haberlerden falan mı etkilendiniz? Yeni mi oluyor bir de? Bilemedim ya bu çok korkunç bir şey. Hani hiç mi daha önce almadı kucağına. Öperken nasıl mesela?

Hayir, ben tacize ugramis bi cocuktum. O yuzden gelmistir belki aklima o yuzden belki bu kadar takiliyorumdur bu konuya bilmiyorum. Ama esimin hicbir davranisini gormedim pedofiliyle alakali. Kizima karsida gormedim. Sadece ereksiyon iste
Ya maalesef sizin travmalarınız kuruntu yapıyor sizde bence. Çok üzüldüm. Terapi vs gördünüz mü acaba?

Saçmalamışsın

Sakin olmaya çalışın. Ereksiyon öncesi durumlarını da hatırlamaya çalışın. Sizinle temasları olabilir mi?
Hayir. Bugun ucumuz balkonda oturuyorduk. Kizim dizindeydi esimin. (Ozellikle oturdugu yere dahi bakiyorum artik) kizim oynamaya basladi bu bi aydir dans eder gibi hareketler yapiyor bagiriyor falan. Esim kizimi verdi verirken erekteydi. Bu son olaydan sonra dayanamadim. Kimseyle de paylasamiyorum. Ya oyle bir sey yoksa bunun vebaline girmekte var bir de

X