Kocam neden bunu istedi

12ozgem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2024
7
2
25
herkese merhaba hanımlar hemen konuya gireyim eşimle yaklaşık bir senedir tartışma halindeyiz benden çok uzak soğuk davranıyo yalanlar söylüyor ve cinsel hayatımız da çok kötü bunun gibi bi çok sıkıntı var geçtiğimiz günlerde beraberlik sırasında fotoğrafımı çekmek istedi donup kaldım kendimi geri çektim ve oda neyse boşver kalsın dedi bi kaç gündür bunu düşünüyorum neden böyle bişey söyledi amacı ne bilmiyorum nasıl davranmalıyım

herkese merhaba hanımlar hemen konuya gireyim eşimle yaklaşık bir senedir tartışma halindeyiz benden çok uzak soğuk davranıyo yalanlar söylüyor ve cinsel hayatımız da çok kötü bunun gibi bi çok sıkıntı var geçtiğimiz günlerde beraberlik sırasında fotoğrafımı çekmek istedi donup kaldım kendimi geri çektim ve oda neyse boşver kalsın dedi bi kaç gündür bunu düşünüyorum neden böyle bişey söyledi amacı ne bilmiyorum nasıl davranmalıyım
Eşinize bunun nedenini sordunuz mu ? Maalesef anlamlandiramadim. Donup kaldiginiza göre belli ki ilk defa böyle birsey istiyor ama onu da geçtim yaklaşık bir senedir aranizin çok iyi olmayıp birden böyle bir şey istemesi bana mantıklı gelmedi. Siz eşinizi daha iyi tanırsınız tabii ki aklınızda herhangi bir fikir var mı bununla ilgili ?

Eşinize bunun nedenini sordunuz mu ? Maalesef anlamlandiramadim. Donup kaldiginiza göre belli ki ilk defa böyle birsey istiyor ama onu da geçtim yaklaşık bir senedir aranizin çok iyi olmayıp birden böyle bir şey istemesi bana mantıklı gelmedi. Siz eşinizi daha iyi tanırsınız tabii ki aklınızda herhangi bir fikir var mı bununla ilgili ?
Aklıma hiç bişey gelmiyor inanın bir senedir sadece beraber olmak için yanıma gelir onun dışında tek kelime etmez benimle bi kaç ay salonda uyuduğuda oldu ama fotoğraf çekmek istediğinde çok şaşırdım hatta korktum ilk kez böyle bişey söyledi zaten uzun zamandır onu tanıyamıyorum ne yapıcam bilmiyorum

Sakin ha böyle bir saçmalığa izin verme.
Bu erkeklere ne oluyor ya erkek ailesinin namusnun resmini cekmek ne demek.
Resmen afalladim😡☠️

Pisliğin teki ve seni paylaşmaktan hoşlanıyor.

Benzetmek gibi olmasın niyetini
Bilemem tabi ama , daha 20 gün kadar önce bu sebepten arkadaşım boşandı. Çünkü kendi fotoğrafını , kocasının bir arkadaşlık sitesine yüklediğini gördü ……..
Peki bunu nasıl öğrenmiş yani ben telefonunda hiç bir şey bulamadım baktım ama resmen sıfır bi telefon gibi bomboş

Ay bu salak erkeklere ne oldu yahu.Hepsi almıṣ eline telefonu karılarını sevgililerini videoya alıp fotografini çekiyor utanmadan .Sonrada resmi videoyu yaymakla tehdit ediyor.Sakın böyle saçmalık yapmasına izin verme.Napacak öyle resmi telefonda sormadınmı canlı görüyor yetmiyormu birde telefona çekiyor.

Benzetmek gibi olmasın niyetini
Bilemem tabi ama , daha 20 gün kadar önce bu sebepten arkadaşım boşandı. Çünkü kendi fotoğrafını , kocasının bir arkadaşlık sitesine yüklediğini gördü ……..
Bazı erkekler ne kadar aşaglik ve gurursuz ya.Kendi karının fotografini nasil el aleme sunarsın domuz ya.

Peki bunu nasıl öğrenmiş yani ben telefonunda hiç bir şey bulamadım baktım ama resmen sıfır bi telefon gibi bomboş
Şüphelendiğini belli etmemiş, bir gün adam uyumuş bizimki beklemiş telefonunu kurcalamış bir arkadaşlık sitesi vs gibi yerde görmüş. Farkedincede 4 yaşındaki kızıyla hemen aynı ilde görevli kardeşini aramış evden uzaklaşmış. Sizinki de öyle olacak diye bir şey yok takibe devam edin..

🤢🤢🤢🤢🤢🤢
Adam gizli sapık olabilir mi? Ya sizi internete eş paylaşma sitesine yükleyecek yada ayrılma durumunda tehdit edecek hiç masum gelmedi. Birde bu devirde kimseye güven olmaz bosanmayacaksaniz bile tetikte olun iş yaparken falan.

Altından 2 şey çıkar. Ya resimlerinizi birileriyle paylaşacak böyle bir fantazisi var ya da size karşı kullanacak . Başka hiçbir izahati yok .

Kötünün iyisi olarak aklıma sizle birlikte olmaktansa fotolarınıza bakıp mast. Yapacak diye düşündüm. Direkt kötü düşünecek olursam da maalesef fotoları ya şantaj için kullanacak ya da bir yerlerde paylaşacak böyle fantezisi olanlar var. Karım azdı kim ister tarzı paylaşımlar bile gördüm tw.tterda 😔

Senin fotoğrafını kullanarak birşeyler yapacak. Boşanmayı düşün , bosanmam diyorsan da sakın çocuk yapma.

Valla hiç iyi niyetli gormedim eşinizi. Sadece ilişki için geliyorsa takıldığı yerler vardır bence. Vakit geçirdiği konuştuğu yerler. Dikkat edin uyurken falan da çekmesin sizi nedense şüphelendim.
Ben bi kere dekoltemin göründüğü bi resim attım eşime onda da dekoltemi fark etmedim nasılsa eşime atıyorum die. Bi daha sakin atma dedi telefonum çalınır dedi, bozulur dedi bisey olur başkaları görür dedi. Ve hep dikkat ettim. Eşiniz güvenilir gelmedi

Kötünün iyisi olarak aklıma sizle birlikte olmaktansa fotolarınıza bakıp mast. Yapacak diye düşündüm. Direkt kötü düşünecek olursam da maalesef fotoları ya şantaj için kullanacak ya da bir yerlerde paylaşacak böyle fantezisi olanlar var. Karım azdı kim ister tarzı paylaşımlar bile gördüm tw.tterda 😔
Allahın belası sapiklar.Böyle insanlar neden var ya.😤

muhtemelen dışarıdan,internetten,filmlerden vs böyle birşey duydu
tahrik olacagını düşündü

dünyada kocanızdan başka biri olmasa bile
gözünüz kapalı güvenseniz bile
böyle birşeye sakın inanıp ilerki dönemlerde izin vermeyin
sert mert koyun tavrınızı

rezillik onlarınki ya resmen türk usülü swinger ayy iğrenç

Belki fantezi belkide başkalarına gösterecek ne olduğunu o biliyor açıkçası

X