Kocam benimle neden birlikte olmuyor ?

5 aylık evliyiz nadir birlikte oluyoruz sürekli ben yaklaşıyorum kocama başım ağrıyor yorgunum çalışıyorum gibi şeyler söylüyor ben 22 yaşındayım o 28 bahane gibi resmen neden yani benimi beğenmiyorsun diyorum yok diyor ilişkimiz resmen arkadaş evliliğine dönüyor neden böyle ki bu ben ıstiyorum o istemiyor yorgun olduğunu söylüyor kendimi kötü eksik hissediyorum ne yapabilirim ne olacak böyle
Cok tuaf

Şimdi bence ilişkinin iki yüzü olmalıdır. Sevgi, merhamet, dostluk barındıran bir yüzü, şehvet, tutku barındıran diğer yüzü. Kalabalık bir ortamdayken ya da başka herhangi bir yerdeyken, örnek veriyorum market alışverişi yaparken birbirinize dönüp attığınız bir bakışı kimse anlamaz tanımaz ama siz partnerinizin o an size sevgiyle mi baktığını, arzulayarak mı baktığını anlarsınız. Bana göre bakışlarda, halde, tavırda, sözlerde, yerine göre, duruma göre biri olmalıdır, olur. Kadın erkek ilişkisinde sevgi her zaman dört dörtlük yapmaz bir şeyleri. Ten uyumu, çekim bunlar gereklidir. Yoksa da hiç olmayacak diye bir şey yoktur. Zamanla tavırlarınızla, iletişiminizle, onu boğmadan bunaltmadan yaptığınız yaklaşıp, uzaklaşmalar, nazlar, cilvelerle oluşma ihtimali de yüksek. Bence partnerler birbirlerine bazen hiç konuşmadan sadece bakışarak merhamet dolu bir seni seviyorum diyebilmeli, bazen de sadece bakışıyla partnerinin ruhuna şehvet dolu bir öpücük kondurabilmeli.
Bu elektriği arayın ilişkinizde, bulursanız sıkıntınız kalmaz. Siz yirmilerinin başında bir hanımefendisiniz o da otuzuna yaklaşmakta olan başka evrelere yaklaşan genç bir adam. Evliliğiniz de çiçeği burnunda. Kendinizi ve hayatı yeni keşfetmekte olduğunuz şu dönemde bence bu taraftan bir rota çizin. :KK200:
huhuu seksi bakışlarr hahahah yanlışlıkla deneme amaçlı bende millete atmasam bari

5 aylık evliyiz nadir birlikte oluyoruz sürekli ben yaklaşıyorum kocama başım ağrıyor yorgunum çalışıyorum gibi şeyler söylüyor ben 22 yaşındayım o 28 bahane gibi resmen neden yani benimi beğenmiyorsun diyorum yok diyor ilişkimiz resmen arkadaş evliliğine dönüyor neden böyle ki bu ben ıstiyorum o istemiyor yorgun olduğunu söylüyor kendimi kötü eksik hissediyorum ne yapabilirim ne olacak böyle
Bu kadar yeni iseniz birisi mi var diye düşün

5 aylık evliyiz nadir birlikte oluyoruz sürekli ben yaklaşıyorum kocama başım ağrıyor yorgunum çalışıyorum gibi şeyler söylüyor ben 22 yaşındayım o 28 bahane gibi resmen neden yani benimi beğenmiyorsun diyorum yok diyor ilişkimiz resmen arkadaş evliliğine dönüyor neden böyle ki bu ben ıstiyorum o istemiyor yorgun olduğunu söylüyor kendimi kötü eksik hissediyorum ne yapabilirim ne olacak konu s

konu senden bağımsız gibi duruyor tatlım. maddi ya da manevi sıkıntıları olabilir ya da tamamen sağlıkla ilgili bir durum olabilir eşini baskılama ama onun yanında ol çözüm ara

konu senden bağımsız gibi duruyor tatlım. maddi ya da manevi sıkıntıları olabilir ya da tamamen sağlıkla ilgili bir durum olabilir eşini baskılama ama onun yanında ol çözüm ara
Kızlar bende de aynı durum var eşim cinsel alamda bana yanaşmıyor bile çok zoruma gidiyor ilgisiz çok sinir oluyorum yaklaşım bir aydır ilişkiye girmedik umrunda değil adamın neden böyle acaba arkadaşım dediği gibi beni seviyor yardım ediyor hayatında bir kadın falan da yok evden işe işten eve geliyor telefonda da bir şey yok ama cinsel yönelim az

Kızlar bende de aynı durum var eşim cinsel alamda bana yanaşmıyor bile çok zoruma gidiyor ilgisiz çok sinir oluyorum yaklaşım bir aydır ilişkiye girmedik umrunda değil adamın neden böyle acaba arkadaşım dediği gibi beni seviyor yardım ediyor hayatında bir kadın falan da yok evden işe işten eve geliyor telefonda da bir şey yok ama cinsel yönelim az
Seviyorsa cinsellikde olur.Kac yillik evlisiniz çocuk varmı?
Belki cinsel sorunları var?

Seviyorsa cinsellikde olur.Kac yillik evlisiniz çocuk varmı?
Belki cinsel sorunları var?
Şubatta 3 yıl olacak 4 aylık ikiz kızlarım var ama bunun doğum ile alakası yok balayında da falan da çok istekli değildi hatta düğün sabahı fotoğrafçıya gitti düğün fotoğraflarını almaya şok oldum onzaman ama heyecanına vermiştim şimdi görüyorum hafta da iki defa ilişkiye girenleri biz evliliğimiz ilk başında bile o kadar çok girmedik ilişkiye hatta geçenlerde ben yanına gittim yarın mesai var canım dedi bende dayanamadım artık bu işin mesaisi mi okur dedim ya

Şubatta 3 yıl olacak 4 aylık ikiz kızlarım var ama bunun doğum ile alakası yok balayında da falan da çok istekli değildi hatta düğün sabahı fotoğrafçıya gitti düğün fotoğraflarını almaya şok oldum onzaman ama heyecanına vermiştim şimdi görüyorum hafta da iki defa ilişkiye girenleri biz evliliğimiz ilk başında bile o kadar çok girmedik ilişkiye hatta geçenlerde ben yanına gittim yarın mesai var canım dedi bende dayanamadım artık bu işin mesaisi mi okur dedim ya
Haftada iki bile olmuyor daha çok oluyor.Normal değil eşinizin böyle olması.Ya sorunu var yada tensel uyum yok.Yoksa mesaim varmişta falan bahane yapiyor hep size.

Haftada iki bile olmuyor daha çok oluyor.Normal değil eşinizin böyle olması.Ya sorunu var yada tensel uyum yok.Yoksa mesaim varmişta falan bahane yapiyor hep size.
Siz kaç yıllık evlisiniz,nornali ne acaba bu işin evet bi kalaba koymak saçma ama genel itibari ile de bir şey var.ne yapacağımı bilmiyorum modum çok düşük

Siz kaç yıllık evlisiniz,nornali ne acaba bu işin evet bi kalaba koymak saçma ama genel itibari ile de bir şey var.ne yapacağımı bilmiyorum modum çok düşük
6 yil olmasina az kaldı.Normali hafta 3 4 5 kez yapılır yani o an ki enerjinize isteginize baglı bu rakam arta bilir.
Yeni evliler her anı değerlendirir.Gençseniz neden cinsel hayat sönük geçsinki.

Son düzenleme:
Nadir derken mesela kaç günde bir haftada ayda bir mi anlayamadım

Ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olum lütfen kimseyle de konuşamıyorum bu tür konuları gecelik falan aldım bi ara bir sürü baktım çok fark yok artık giymiyorum bende
Bu konu benzerinde acilmis konular çok istersen onları oku belki işine yarayan bir fikir olur bu konuda benim sana daha başka soyleyrcegim yok inşallah iliskiniz düzelir

X