Kocam beni aldatıyor

Sizin söylediğiniz de çok mantıklı hepsini toplatıp konuşsak acaba kavga tartışma çıkar mı o da aklıma geliyor ailemin üzülmesini istemiyorum kendimi geçtim 😔 çok iyi diye biliyorlardı sındıye kadar
Ben bunun işe yaradığını hiç görmedim. 10 kişi oturup bakın bu adam arkamdan böyle böyle mesajlaşmış deyince ne olacak?

Öyle birisi değil diyicem ama Hepte insanlar öyle biri çıkıyor malesef suan bile diretiyor asla boşanmam dedi
Nereye boşanmıyor?Hem o haltı yiyiyor, hem de boşanmam diye zırlıyor.Delilleri mutlaka toplayacaksınız ve zina davası açacaksınız,yapmanız gereken tek şey bu.Sakın aklınızı karıştırmasına izin vermeyin.

Konuşsam olay da büyür mü acaba diye düşünüyorum ailesi göndermek istemez anlaştırmaya çalışır gibi geliyor tabi anlatıl tarzıma bağlı da degısebilir çok sertte konuşmak istemem onlara..
Siz barışacaksınız malesef 😔

Nereye boşanmıyor?Hem o haltı yiyiyor, hem de boşanmam diye zırlıyor.Delilleri mutlaka toplayacaksınız ve zina davası açacaksınız,yapmanız gereken tek şey bu.Sakın aklınızı karıştırmasına izin vermeyin.
Ben onu çok eziyormuşum günlük hayatta bahaneye bakar mısınız çok komik

Onun işyerinde beraber çalışıyorduk yani işim yok o yüzden evet ailesinden baya bi çekiniyor gitmeye Karar verirsem gitmeden önce onu rezil etmek istiyorum
Rezil etsen iki gün sonra unutulacak kendi çocukları çünkü. Ama ben olsam bunuda bildiğim halde kendi içimi soğutmak için rezil ederdim bütün herkese söyleyin gösterin oğlunız böyle bir adam diye. Sonrada eşyaşrınızı alın gidin derim zaten aileniz başka şehirdeymiş kimseniz yokmuş o evde oturup ne yapacaksınız çekin gidin.

Korkutuyor gözümü düzenin değişmesi de bilmiyorum kendime güvenim de var mesleğim de var gidecek yerimde var yinede korkuyorum
Şimdi korkarsanız ileride daha çok çocukla hayat mücadelesi vereceksiniz. Ve en önemlisi kadınlık gururunuzu ayaklar altına alacak ve o herife de istediğin naneyi ye kabulümsün demiş olacaksınız.

O dumbuk kendini öldürmez,hiç merak etmeyin.
Cani tatlı olur böylelerinin.
Evinde bekleyen bir karısı olunca ;bir özgüven geliyor bunlara.G.tleri kalkıyor.
S.tirsin gitsin,başka yerde kalsın.
O chattirdigi kadınlar bunun önüne bir tas sıcak çorba koymaz,sürünsün dursun şimdi.

Kendi asla gitmez kapıda falan yatar yada zorlar sürekli almam için. Ben ayrılmam asla kabul etmem mahkemeye verirsen öyle bir şey olursa diyor
Ne kadar kanıtınız varsa toplayın. İyi bir avukat tutun. Boşanmaya karar verilmişse ailelerin konuşmasının ya da hep birlikte konuşulmasının gerekli olduğunu düşünmüyorum.

O kadar çok konu görüyorum ki sitelerde eskortlarda kendini tatmin eden eşler.Asla kabul edilebilir bir durum değil ama bu bir zevk meselesi mi anlamıyorum neden yani nikahlı karın var aldatmayı sadece ten teması olarak mı düşünüyor erkekler.(Bu durumu kadın yapsa erkeklikleri farklı tutar ama neyse ) Ailen üzülür diye düşünme bu senin hayatın idi yaşadığın girdaptan önce sen çık ailene sonra sıra gelsin destek onlar olmalı düşünen taraf sırası sen degilsin şuan lütfen. Otelde falan kalma orada da gelip seni rahatsız eder direk aile evine git madem kestirip atmak istiyorsun 15 saatlik yolu bakalım o tepip gelebilecek mi yanına yüzsüzce.

Daha önce buraya soru olarak yazmıştım eşim cinsel içerikli şeyler izliyordu rahatsızlığım buydu. Ben bir yıllık evliyim bu arada gece yine eşimin telefonunu karıştırırken bu sefer chat sitelerine girip kadınlarla konuştuğunu gördüm fotograflaşmalar iğrenc iğrenc konuşmalar gerçekten bu sefer çok serinkanlıyım gördükten sonra beynimin içine bi şey saplandı resmen ve boşanmayı istiyorum yine sabaha kadar ağlamalar yalvarmalar kendimi öldürürüm vs diyor artık çok kararlıyım çok incindim çok kırıldım canım çok yanıyor gerçekten benım hayallerim böyle degıldı benim sorunum şu ki ailemden 15 saat uzakta yaşıyorum ve burda kimsem yok suan napıcagımı bilmiyorum direkt valizimi toplayıp ailemin yanına mı döneyim yoksa eşim olucak adamın ailesine her şeyi anlatıp onu rezil mi edeyim bu şehirde bir otel mi tutayım canım yanıyo ve çok çaresizim anlatıp yanında derdimi paylaşacağım kimse yok ben eşimi uzaktaki ailem olarak görmüştüm bunları hiç haketmedim
Bence herkese herşeyi anlatın çıkın gidin yoksa sizi haksız yaparlar herkesi toplayın kızılcık şerbeti doğa misali o gün çıkın gidin

Rezil etsen iki gün sonra unutulacak kendi çocukları çünkü. Ama ben olsam bunuda bildiğim halde kendi içimi soğutmak için rezil ederdim bütün herkese söyleyin gösterin oğlunız böyle bir adam diye. Sonrada eşyaşrınızı alın gidin derim zaten aileniz başka şehirdeymiş kimseniz yokmuş o evde oturup ne yapacaksınız çekin gidin.
Aslında rezil edip gitsem kendi adımada bir şey olmaz kendi sülalesine rezil olduğuyla kalır işte bende bunu kaldıramam öldürürüm kendimi sorumluluğunu alıyor musun diyor bende yapabilirsin istediğini dedim

Şimdi korkarsanız ileride daha çok çocukla hayat mücadelesi vereceksiniz. Ve en önemlisi kadınlık gururunuzu ayaklar altına alacak ve o herife de istediğin naneyi ye kabulümsün demiş olacaksınız.
Aynen öyle bir kere kabul edince normalleşmiş oluyor bunu kesinlikle istemiyorum

O kadar çok konu görüyorum ki sitelerde eskortlarda kendini tatmin eden eşler.Asla kabul edilebilir bir durum değil ama bu bir zevk meselesi mi anlamıyorum neden yani nikahlı karın var aldatmayı sadece ten teması olarak mı düşünüyor erkekler.(Bu durumu kadın yapsa erkeklikleri farklı tutar ama neyse ) Ailen üzülür diye düşünme bu senin hayatın idi yaşadığın girdaptan önce sen çık ailene sonra sıra gelsin destek onlar olmalı düşünen taraf sırası sen degilsin şuan lütfen. Otelde falan kalma orada da gelip seni rahatsız eder direk aile evine git madem kestirip atmak istiyorsun 15 saatlik yolu bakalım o tepip gelebilecek mi yanına yüzsüzce.
Üstelik ben reddetmezken yapıuor bunu fantazisi heralde gerçekten bunu hakedicek naptım bilmiyorum sadece mutlu bi yuva kurmaya çalıştım oysa bunu bir yıldır yapıyormuş evlendiğimiz günden beri bunu öyle yumuşatıyor ki görseniz yatakta bassam yanlış gördün diyecek kıvamda ama aynısını benim yaptığım düşüncesi bile delirtiyor onu. Bağırıp çağırıyormuşum eziyormuşum onu bu yüzden yapıyormuş sorunluymus düzelirmiş..

Aslında rezil edip gitsem kendi adımada bir şey olmaz kendi sülalesine rezil olduğuyla kalır işte bende bunu kaldıramam öldürürüm kendimi sorumluluğunu alıyor musun diyor bende yapabilirsin istediğini dedim
Yaptığından utanmayip duyulmasindan utanıyor resmen.İnadına söyle o halde herkese senden çekinmiyor yuvanın yıkılması madem umrunda değil umrunda olanla zarar ver için soğur en azından

X