Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç sevgilisi yada koç erkeği tanıdığı olanlar yardımınıza ihtiyacım var :(

Koc erkegi cekicidir iyidir hostur ama akil sagligin icin uzak dur deli ederler adami hele de asik olmussan vay haline gecmis olsun sevgili yengec :KK70: rezzan kiraz moduna girdim azcik ama cidden koc erkegi capkindir ben ikizler burcu halimle bu kadar cok agladiysam kocun arkasindan yengeci dusunemiyorum. Benim babam da koc uzak dur valla ben gordugum an kaciyorum :KK70: :KK70:

aynen bunu herkes yazmış az çok baktım dediğin gibi hep ama ben baya hoşlanıyorum ya :KK43:

bnm aşkımda koç burcu. Muhteşem biri. Ama koç oldgndan değil :) karakterinden :KK66:
Basit bi kız olarak mı gördü acaba sorunada cevabım "bence evet biraz öyle olmuş gibi "

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yani bende öyle düşündüm gelip hemen öyle demesi beni çok şaşırttı. ondan hoşlanıyorum baya ama beni öyle düşünmesinide istemiyorum o şekilde olsun istemiyorum yani :KK43:

aynen bunu herkes yazmış az çok baktım dediğin gibi hep ama ben baya hoşlanıyorum ya :KK43:

Bizim bi komsunun oglu var cocugu gordugum an asik olmustum daha bu oturdugumuz evi almamistik sirf bu cocuk icin ailemi ikna etmistim bu evi almaya :KK70: sonra pekcok tesaduf yasandi ve biz konusmaya basladik ama ben var ya bulutlarin ustundeyim tamam diyorum artik bu cocuk benim. Pencerede bekliyorum surekli goreyim diye asansorde karsilasmak icin ugrasiyorum falan. Neyse baktim cocukta tik yok ben buna hoslandigimi soyledim. Soylemez olaydim. Cevabi su oldu dalga gecer gibi 'enurr senin bu cesaretine hayranim duygularini acikca ifade edebilmen cok hos' ????!?!?!!?!? 😱 Aylarca konusmadim 7 ay sonra mesaj atti ben dayanamadim yine konusmaya basladim ama cidden benden hoslaniyor gibiydi iltifatlar falan neyse sonra bir gun whatsappa bir baktim sevgili yapmis beyefendi kendine. Benimle dalga gecmis resmen. Hem beni idare etmis hem baska bi kizi hani o olmazsa enurr olur gibisinden. Ha ben hala onu gorunce heyecanlaniyorum o ayri cocuk cidden cok cekici ona diyecek lafim yok ama kisilikleri fazla saglam degil.
Kendini kaptirma sakın ve ipleri eline verme hoslandigini belli etme bu adamlarin anladigi bu pesinden kosturacaksin gizemli olacaksin biraz 😕

Canım benim koç erkeği dışarıdan çok neşeli cesaretli gözükür ve bu seni cezbeder zaten istediği kadını kolaylıkla elde edebileceğini bilir ki bu yüzden egosu kendinin bile göremeyeceği kadar yukarılarda dolaşır. Eğer severse gerçekten sever aldatmaz ve yalandan nefret eder ama şunu söyleyeyim ki gördüğüm bütün koç burcu erkekleri ya deli ya da deli eden türden. Sen dikkat et ben madurum sen de olma :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Koç erkeğini bilemem ama bir koç kadını olarak ben de aşık olduğum insana kendim açıldım.

Şu an evliyiz.

Basit falan görmemiştir seni kafasına koymuştur, senin için oluru varsa devam eder yoksa emin ol koşmaz peşinden.

Yani o atağını yapmış gerisi sana kalmış.

Koc koc koc, ay icim daraldi...
Onunla ilgili tek bilginizin onun burcu olmasini nasil basardiniz acaba, vallahi merak ettim:26:
Neyse burcunu da bilmem, huyunu suyunu da, sadece ilginizi anlamis, adim atmis...
Bu kadar girisken ve rahat olmasi evet insani tedirgin eder, cok kendinizi kaptirmadan sizde bir iki adim atin, baktiniz isin laylaylomunda siz de kendinizi cekersiniz, yok gayet olmasi gereken gibi davraniyor, oh ne ala yakinlasirsiniz...

Ehehehehe... Ben de yengeç ve eşim de koç.. aradigin sorularin cevabi bendedir :-) su zamana kadar koclardan cektim, abim, ablam ve cesitli arkadaslarim olmak üzere ve hep ayyyy Allah korusun asla ama aslaaaa bi kocla evlenmem diyordum oysa abim ve ablamla cok kavga etmemize ragmen cok da iyi anlasiriz. Neyse çok büyük konusmusum ki eşim koc cikti ama iyiki büyük konusmusum. Yok öyle capkinlik falan o karakterle alakali, benim eşim tam adam gibi adamdir valla. Koç erkeği kendinden emindir, yalan soylemez, sizi aldatsa bile çıkar erkek gibi söyler ( Allah korusun tabi boyle bir seyden), ama bir huyu var ki maalesef beni bazen sinir ediyor ve su an yanimda mutlu mutlu uyuyor kocisim ehehehh. :-) o sinir eden huyu da su ki dedigi dediktir. Bir konu hakkinda kendi bildigini dogru kabul ediyorsa baska bir seyi ona asla kabul ettiremezsiniz.. otoriteyi sever. Gücü sever.. insanlarla iletişimi fazla iyidir, asiri konuskandir ve hata yapmayi da sever çünkü hatalarindan ders cikarir, kendi dogrulari vardir. Cok ama coook asiri merhametlidir, kolay kolay sinirlenmez ama bi sinirlendi mi onu tutabilene aşk olsun ama 5 dakika sonra da niye böyle yaptim diye de üzülür :-) ailesine duskundur.. Adam gibi adamdir benim kocam.
Sorunuza gelince şöyle diyim sizi hafif sandigindan degil, koclar yapi itibariyle rahattirlar, dusunun yani benim abim oyle konular konusur ki yanimizda pehhh. Hatta eşim abimle soyle muhabbete gitmisti. 'Ya abi kac cocuk dusunuyorsun, aaa bu kadar mi? Valla ben cok düşünüyorum' ehehehe ben ve yengem dahil olmak üzere herkes ordadir ve cok utanmisizdir ama onlarin hiiiiicc umrunda degildir ;-)
Koc erkegi rahatligindan öyle davranmistir merak etmeyin. Sahiplenmesi zordur ama bi kere sahiplendimi de daha da birakmaz..
Bence üstüne gitmeyin bekleyin o seviyorsa gelir ;-)
Ha bi de cok surpriz yapmazlar daha dogrusu beceremezler ama ayri bi tatli olurlar :-) selametleeee

Bir koç kadını olarak söyleyebilirim ki; odunuz:KK14:
Hiç mi hiç romantik değiliz, erkeği de böyle, kadını da...
Koç olmak zor zanaat arkadaş.. Allah çevremizdekilere sabır versin:KK14:

Ben ,eşim ve kızım Koç burcundayız. Böyle şeylere pek takılmam ama eşimden bahsedebilirim. Evlenmeden önce çok çapkın olduğunu söylerlerdi Allah şaşırtmazsa evlendikten sonra çok şükür bir yanlışını görmedim. İnatçıdır, hep kendini haklı görür, cesaretlidir, arkadaş canlısı ve çok cömerttir. Tutumlu insan kesinlikle değildir. Burçlara hiç takılmam ve yargılamam. Karakter önemli. Size bol şans ve mutluluklar...:KK9:

bir koç erkeğinden aşırı derecede etkilenmeye başladım bende yengeç burcuyum bu arada:/ duygularımı kolay kolay belli etmem ama konuşmasakta 1 haftadır bakışıyoruz diyebilirim :KK70: (aynı okuldayız ikimizde ama ortak arkadaşımız bile yok) işte bugün yanıma geldi ve benimle tanışmak istediğini söyledi durduk yere..ismini söyledi ismimi söyledim memnun oldum dedim ve o kadar çok şaşırdım ki kaldım öylece. beni birşeyler içmek için yanına çağırdı ben geldim sen gidiyosun falan dedi.. ben zaten heyecanlanmışım zaten çekingenim ama o o kadar hızlı ve ataktı ki.. ben hala şaşkın şaşkın bakıyorum çekiniyorum bir yandan utanç bastı ve ufak bir işim var demek zorunda kaldım oda tamam daha sonra bekliyorum o zaman falan dedi. acaba bu erkeklerin yapısımı böyle yoksa beni kolay bir kız olarak mı algıladı yani o kadar cesur olması beni çok şaşırttı.. acaba beni mi basit bir kız olarak düşündü.. bunun gibi yüzlerce soru oluşturdu kafamda :KK43: kızlar ne olur yardım edin içim içimi yiyo ne yapmalıyım ne düşünmeliyim bilgisi olan var mı ?

Koç erkeği
------------------------------

Heyecan, macera ve yoğun duygularla dolu bir romantizmin hepsini birden istiyorsanız, Koç Erkeği tam size göre.

Bir Koç Erkeğini daha uzaktan gördüğünüz anda tanıyabilirsiniz. Yaydığı elektrik öylesine güçlüdür ki, patlamak üzere olan bir volkanın uyandırdığı duyguyu uyandırabilir.

Heyecan, macera ve yoğun duygularla dolu bir romantizmin hepsini birden istiyorsanız, Koç Erkeği tam size göre demektir.

Yok, şayet sakin, dingin ve güven uyandıran huzurlu bir aşk istiyorsanız ve karşınıza da bir Koç çıktıysa, topuklarınızın üzerinde tereddüt etmeden 180 derecelik bir dönüş yapın ve arkanıza bile bakmadan uzaklaşın. Hem de vakit kaybetmeden. Sizin tam arzuladığınız gibi güvenli bir aşık olacaktır, ama enerjisiyle başa çıkabileceğinizi hiç sanmıyorum. Zaten kendisi de kendiyle zaman zaman başa çıkamaz. Kaldı ki, sizden böyle bir şey beklemek, olmayacak bir şey.

Ama şayet bir Koç’a aşıksanız onun enerjisiyle başetmek zorundasınız.

O ağır kanlı, heyecansız, sakin bir kadına sabır gösteremez. Hoş gerçi, hiçbir şeye sabrı yoktur. Hatta kendine bile…

Ve aşık olsa bile, size de sabır gösteremeyecektir. Şayet sabır göstermek zorunda kalacak olursa, ki başlangıçta size ayak uydurmak için elinden geleni yapacaktır. Hatta belki de yanıltacak kadar sakin ve telaşsız davranacaktır. Ve tabii bu sadece sizin yanılgınızdır.

Çok çeşitli ve de birbiriyle alakasız ne kadar çok şeyle ilgilendiğini anladığınız zaman yanıldığınızı da farkedeceksiniz.

ATEŞ PARÇASI

Üstelik bunun için fazla zamana da ihtiyacınız olmayacak. Ve kısa bir süre içinde bir ateş parçasıyla birlikte olduğunuzu anlayacaksınız.

Bu yerinde duramayan, cesur, atak ve coşkulu erkeğin ilgisini sürekli olarak aynı derecede tutmak için büyük bir enerji harcamanız gerekebilir. Zira daha önce de belirttiğim gibi Koçlar ağır kanlı ve mız mız kadınlara katlanamazlar. İlgileri aniden sönebilir. Aniden olmasa bile zaman içinde (kısa bir sürede) aşkı azalacak ve sonunda da kaybolacaktır.

Koç erkeği flört etmekten hoşlanır. Ancak, gerçek bir aşka rastlayana kadar… Ve gerçekten aşık olduğu zaman onun kadar sadık zoydakta başka bir burcun erkeğine rastlayamazsınız.

Koç’un idealist tarafı aşık olduğu kadını aldatmasına izin vermeyecektir. Tabii aynı zamanda içinden yükselen duygular da onu durduracaktır. Çünkü, dürüsttür ve hayalindeki aşkı bulduğuna inanmaktadır. Hayalindeki aşkta ise, ne kaçamaklar vardır, ne de seks düşkünlüğü…

Tabii bu hali sadece şimdiki zaman için geçerlidir. Yarın ne olacağını ise kendisi bile bilemez. Şayet aşkını canlı tutmayı başaramazsanız, o da hayalindeki aşkı bulmaya gidebilir.

Zaten bu da onun suçu değildir. Hayallerinin kadını olmadığını ona bildirdiyseniz, o ne yapsın?

O karşısında daima bakımlı, hoş görünümlü, oturup kalkmasından sözlerine kadar dikkat eden, zarif bir kadına aşık olabilir. Ve tabii bütün bunlarla birlikte sadece ve sadece kendisiyle ilgilenen.

Mesela onun yanında arkadaşlarınızla dedikodu etmemelisiniz. Ya da annenizden yemek tarifini o yokken almalısınız.

Saçlarınızda bigudiler, yüzünüzde güzellik maskesiyle dolaşmamalı, özel bakımınızı ona görünmeden yapmalısınız.

Onun ideal aşkı, daima hoş görünümlü, romantik duygularını canlı tutmayı başaran bir kadındır.

ÇOK ROMANTİKLER

Şayet romantizmi ihmal edecek olursanız, önce büyük bir düş kırıklığına uğrayacak, sonra da öfkelenecektir, daha sonra da ideal aşkını aramaya gidecektir.

Çünkü Koç erkeği idealist olduğu kadar egoisttir de… Pervasızca balıklama daldığı aşkın içinden aynı pervasızlıkla çıkacaktır. Yoksa, hatalarını düşünmeye başlar. Ve sakın böyle bir şey yapacağını beklemeyin. Hatalarını kabul etmek yerine ölmeyi tercih edebilir. Ya da içindeki aşkı öldürmeyi…

Aşkının parçalanmaya başladığını anladığı zaman bunu kurtarmak için elinden geleni yapacağını da bilmelisiniz. Fakat, bütün uğraşlarına rağmen toparlayamıyorsa, daha fazla uğraşmayacaktır.

Koç erkeği eşinin hem son derece çekici bir kadın, hem de her türlü işin üstesinden gelebilecek kadar cesur ve güçlü olmasını ister. Kendine eşit olduğuna inandığı bir kadına aşkı bitmeyecektir.

Tabii bu arada kendi eşiti olmakla birlikte bir adım arkasından da gelmenizi bekleyecektir.

Hem son derece bağımsız, kendi fikirleri olan ve bunları uygulayan bir kadın olmalısınız, hem de onun hoşlandığı her şeyden hoşlanmalısınız. Tabii bu arada o sizin hoşlandığınız her şeyden hoşlanmak zorunda değildir.

Sanırım durumu kavrıyorsunuz. Fakat, onu seçen de sizsiniz.

Zaten böyle olmasını istememiş miydiniz? Şayet gerçek bir kadınsanız bütün bunlar size zor gelmeyecektir. İşte o zaman müthiş bir aşk hikayesinin baş kahramanısınız, demektir.

Koç erkeği ile evlenecek olursanız, evin tek hakiminin o olacağını şimdiden kabullenseniz iyi olur.

Tabii bu arada para işlerini de onun idare edeceğini hesaba katmalısınız.

Bütün bunlarla birlikte parasının hesabını da bilmeyeceğini unutmamalısınız. Hatta yapacağı harcamalar yüzünden ayın sonunu çok zor getirebileceğinizi… Ama merak etmeyin sizi hiçbir koşulda aç bırakmayacaktır.

Belki pek çok kazanacak, fakat geldiği gibi de gidecektir. Ancak, size karşı da cimri olmayacaktır.

Zaten bir Koç bencil olabilir, ama kimse onun için cimri diyemez. Yani yapacağı harcamaların büyük bir bölümünü kendisi için yapacaktır ve kalan parayı da sizin için harcamaktan çekinmeyecektir.

Tabii siz bu kadar büyük endişeler duyup söylenmeye başlayabilirsiniz. Bunu sakın yapmayın. Tabii Koç eşinizin gitmesini istemiyorsanız.

Bir Koç Erkeği etrafta kimse olmadığı zaman sadece sizinle başbaşayken bile dırdır edilmesinden hoşlanmaz.

alıntıdır :-)

Son düzenleme:
Ben de burclara guvenip yola cikma derim ama sen karakterine ait ipucu istiyorum diyorsan, nisanlim koc ve evet cesaretliler seni hafif gordugunden degil kendileri tezcanli.. Bisey istiyorsa lafi dolandirmiyor ve cekingen degiller.. Romantik ve sozunun eri ayrica dedigim dedik.. Sakin yapililar kolay sinirlenmiyorlar, sinirlendirmeyi basarirsan kac ama :)

benım tanıdığım koç erkeklerı bıraz çapkındı..

evlenmeden oncekı erkek arkadaşlarımdan ıkısı koçtu..

ben bı ıkızler olarak koçlarla ıyı anlaşırım ama evlenılcek erkek mıdır onu bılemem valla..

Rica ediyorum su burclara gore kisilik analizini bırakın artik. Adamin karakteri bozuksa ya da kisiligi mukemmelse koc olsa nolur boga olsa nolur, yapmayin ya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

iki tane aynı burçtan erkek tanıdım biri hayatımı cehenneme çevirdi diğeri cennete, yani burçla hiç alakası yok karakter önemli.

ben varım:) hem kendim hemde sevgili koç burcu:) biz çok catıssak çok şükür beş yıldır beraberiz:) ben kendi sevgilimden anlatayım canım sevgilim uyusmadığımız konular oluyor bu da genellikle benim inatçılığımdan kaynaklaıyor) bi süre sonra onda sabır bırakmıyorum uyumludur koç erkekleri kesinlikle romantik değildir ama elleri açıktır en azından benimki öle begendiğim bişi olduğu zaman elinde maddi imkanı varsa mutlaka kendine almaz bana alır
.tek sorunları var hemen sinirlenirler ama yarım saat sonra hiçbişi olmamış gibi devam eder.çiçek almazlar mesala.şunu söyliyim fazla gaza gelirler o yüzden bazen senin onu dizginlemen gerek.koç erkekleri iyidir inatçı olmalırı dışında:)

bir koç erkeğinden aşırı derecede etkilenmeye başladım bende yengeç burcuyum bu arada:/ duygularımı kolay kolay belli etmem ama konuşmasakta 1 haftadır bakışıyoruz diyebilirim :KK70: (aynı okuldayız ikimizde ama ortak arkadaşımız bile yok) işte bugün yanıma geldi ve benimle tanışmak istediğini söyledi durduk yere..ismini söyledi ismimi söyledim memnun oldum dedim ve o kadar çok şaşırdım ki kaldım öylece. beni birşeyler içmek için yanına çağırdı ben geldim sen gidiyosun falan dedi.. ben zaten heyecanlanmışım zaten çekingenim ama o o kadar hızlı ve ataktı ki.. ben hala şaşkın şaşkın bakıyorum çekiniyorum bir yandan utanç bastı ve ufak bir işim var demek zorunda kaldım oda tamam daha sonra bekliyorum o zaman falan dedi. acaba bu erkeklerin yapısımı böyle yoksa beni kolay bir kız olarak mı algıladı yani o kadar cesur olması beni çok şaşırttı.. acaba beni mi basit bir kız olarak düşündü.. bunun gibi yüzlerce soru oluşturdu kafamda :KK43: kızlar ne olur yardım edin içim içimi yiyo ne yapmalıyım ne düşünmeliyim bilgisi olan var mı ?

koç erkekleri çok atak , girişken ve acelecidirler...durduk yere harekete geçerler aynen dediğiniz gibi..kocam koç ordan biliyorum.

Çocuk gelip konuşmasa nasıl konuşabilirim, selam verse tanışsa ben kolay kız mıyım.. Valla kolay mısın bilmem ama güldürdün beni.

Burçlara da hiiiiç inanmam çünkü kendim burcunun ya da yükselenimin hiçbir ana özelliğini taşımıyorum. Hatta söylediğim zaman hadi ordan senin neren balık burcu derler. Kolay falan değilsin gelmiş tanışmış. Nüfusuna alacak değil ya

Koç erkeğiyle kadını benziyor diye biliyorum bende koç um komik olular cesur olurlar ilk burç olduklarından liderlik özellikleri çoktur çekinmeden içinden geçenleri söylerler :KK66: kötü özellikleri mesela benim çok aceleciyimdir bişey olucaksa hemen olsun isterim plan yapıp o plan bozulursa fena sinirlenirim evet sinirlidirlerde :KK53:

Koç'lukla alakası var mı bilmiyorum ama benim koca da ilk buluşmada böyleydi ben çekinip duruyodum ondan..

X