Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç Olup da Sevmediğiniz Burçlar Hangileridir ?

ezgieylem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2008
155
1
ben bu güne kadar sadece bir tane koçu hiç sevmedim ama tanıdığım diğer bütün koçlar kendim dahil çok sevdim :)

balıkları sevmem, boğalar sinirimi bozuyor, akreplerede asla güven yok, terazilerde çok oyuncu bence

bunlar tecrübelerim tabii, bilimsel bir şey değil

sizde yazın arkadaşlar hangi burçları sevmiyorsunuz

ay bütün koçlar burda, cennette gibiyim sankiiiiiiiiiiiia.s.

ben de (gülerek) hıı hıııı diip yüzüne gülen ama içten fesat tiplere sinir oluyorum. dürüst ol be kardeşim 2 dk. dürüstlük dürüstlük dürüstlük!!
başkalarının hakkına gasp etmeyen, iki yüzlü olmayan.. ya bu arada çok çabuk sinirleniyorum bu tarzlara. ipleri de koparınca tam koparıyorum. ona bazen üzülüyoum yaa. aşırıya kaçtığım için, öyle.... yani..

koç burcunun en kötü yanı çooooooook dürüst oluşu zaten.

herkesten aynı dürüstlüğü bekleyecek kadar da safız, bu yüzden sinir oluyoruz

benim bildiğim koçlar yengeçleri yengeçler koçları sevmezÇok üzgünüm çoook:tomato:

koç burcunun en kötü yanı çooooooook dürüst oluşu zaten.

herkesten aynı dürüstlüğü bekleyecek kadar da safız, bu yüzden sinir oluyoruz

cok dogru biz acik yurekli,samimi,politik olmayan,sinsi davranmayan bir grubuz,,cikarlarimiz diye birsey yoktur..sevdik mi tam severiz guvenimiz sarsilmissa korkunc olabiliriz..baskalari icin yasamayiz..maneviyat maddiyattan once gelir cocuk ruhumuz vardir..kotude olsa bastan bilmek isteriz oyalamayiz direkt soyleriz bu karsimizdaki kirilmasin diyedir ve oyle icten pazarlikli tipleride sevmeyiz..guveniliriz icimiz baska disimiz baska konusmaz,,en buyuk belada bundan gelir...planli,sinsi,kurnaz degiliz ayyy sinir oldum yineee..terazi,yengec,oglak,balik berbat..kovada soyle boyle..bizimle alakasi olmayan burclar..en iyi anlastigim ikizler bizi cok iyi anliyor ama evlilikte zorlar..atese hava lazim havalarla daha iyiyiz..yada atese ates...su-toprak grubu atesi sondurur...kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
ben yay burcundan nefret ederim ve boga beni sinir eder nedense akreple anlasıyorum

aaa koclar aslan ve yayla cok iyi anlasırlar oyle diolar 3 ude ates grubu yaa sengözlerimebaksanab
ben akrepleri ve ikizleri hic sevmem ozellikle akreplerr:1closedeyes:

benim bildiğim koçlar yengeçleri yengeçler koçları sevmezÇok üzgünüm çoook:tomato:

benim esim yengec.mukemmel bi sekilde uyum icindeyiz diyemem ama fenada sayılmayız yerimseniben

Bende bir koç olarak ;
Sevmediğim burç yokta bazen sinirmi bozan burçlar oluyo :roflol::1rolleyes:
Diğer koçlarla hep iyi anlaşmışımdır, Boğalardada sorun yok benim için, İkizler'in umursamaz tavırları sinirimi bozuyo, Yengeçler çok duygusal oldukları için bazen sorun yaşıyorum(benimde duygusal olmama rağmen), Aslanlarla aramdan su geçmiyo onları çok seviyorum ama özellikle kadınları çok gururlu kibirli oluyo, Başaklar detaycı oldukları için sorun yaşayabiliyorum ama normalde aram onlarlada iyi, Teraziler zıt burcumuz olmasına karşın aram çok iyi, Akrepleri pek sevimli bi burç olarak bulmuyorum çok intikamcı ve kinci oluyolar, Yaylar çok uçarılar ama normalde aram iyidir, Oğlakların disiplinli davranışları çileden çıkarıyo beni :) , Kovalarlada sorunum yok, Balıklar herşeyi kafalarına takıp ufacık bi cümleyi bile kendilerine dert ettikleri için bazen anlaşamıyorum gamyoncuiremsu

Ayyy ayyy bende koÇum yenı gÖrdÜm burayı
baŞak burcuyla kesınlıkle anlaŞamam
yayla da pek anlaŞtıĞım sÖylenmez
ama koÇ ve kovalarla ıyı anlaŞırım
eŞım teazı Şımdılık bı sorum yok
evt ebnde Çok dÜrÜstÜm
en sevmedıĞım yÖnÜn ıse sabırsızlıĞımmm

Ben de koçum ben de ben dehihoyyyt

Başaklarla hiiiç ama hiiiiç anlaşamam.
gıcıklar yaaaa alttan alttan sana olur deyip yapmıyorlar
eşim aslan tapıyorum ona
yaylarla çok muhabbetimdir.
oğlaklarla boğalarlave akreplarle iyi arkadaşımdır.

Bazı koç burcundakilerin çabuk parlayan ve çok tahakkümcü olduklarını düşünüyorum..

Çok dürüst olduklarını da düşünmüyorum...Kendi çıkarları herşeyden önde geliyor..Bazı koçlar için diyorum,hepsi değildir elbette..umuyorum yani.....

Ben kova burcuyum....

Bazı koç burcundakilerin çabuk parlayan ve çok tahakkümcü olduklarını düşünüyorum..

Çok dürüst olduklarını da düşünmüyorum...Kendi çıkarları herşeyden önde geliyor..Bazı koçlar için diyorum,hepsi değildir elbette..umuyorum yani.....

Ben kova burcuyum....

ÇOOOOOOOOK haklısın....

Terazi burcuyla çok zor anlaşıyorum en zıt burcum yengeçmiş ama zıt kutuplar birbirini çekti yengecin kıskaçları arasındayım artık çok geç..a.s.

ben akreplerle kovalarla aslanlarla ve koçlarla pek uyuşamam bi tane arkadaşım var pek uyuşamıyoruz onla burcunuda bilmiyorumki bee

Bende koçum..
Valla öyle burçlara göre ayırmadım ama insana bağlı baştan kıl olduysam tmm burcu hiiçç önemli deil ısınamıorum kolay kolay..
Fakat akrep her zaman bana itici gelmiştir..
Yengeç bayanlarıyda pek iyi anlaştığımı idda edemem çnkü çok sabit fikirli ve çok inatçılar karşılarındakini hiç dinlemiolar bile afedersinz ama siz bi tarafınızı yırtın duymolar resmen pehh..
Biz koçlar biras gerçekçi oldğmz içinde balıklarla anlaşamıorus heralde onlar biraz hayal dünyasında yaşıolar snki kaydirigubbakcemile3
Aaa bide kovalara ısınamadım gitti..
Burcun ne die sordğmda kova dediyse baştan negatf oluorum nedense kaydirigubbakcemile3
Hepimizin bi ömür mutlu olması die güzel koçlarrr...

X